Новини з регіонів

Головна » 2017 » Серпень » 29 » 6 етап кубка Володимирецького району - 2017!
1:27 PM
6 етап кубка Володимирецького району - 2017!
Шостий етап кубка Володимирецького району з шахів відбувся 28 серпня та був присвячений Дню селища Володимирець. Незважаючи на незручності з робочим днем було вирішено не відступати від давніх традицій проведення шахових змагань саме на престольне свято. То ж таким чином кількість учасників не могла бути великою, проте з іншої сторони нарівні з дорослими цього разу був значний десант юних школярів з міста Вараш. Загалом зібралось 25 учасників, зіграли бліц за швейцарською системою у 9 турів. Вже втретє у цьому році перемогу на етапах гран-прі здобув володимирчанин Дмитро Андрєєв. Ключовими аспектами цієї звитяги стали партії четвертого та п’ятого турів проти найбільш рейтингових конкурентів. Отож, Жакун – Андрєєв 0-1; Андрєєв – Кукла ½; подальші партії лише підтвердилили перевагу Дмитра над іншими. Технічні результати з ще двох нічиїх проти Римарчука та Тараса Хильчука констатували 7,5 очок та закономірну перемогу. За другу сходинку боротьбу вели троє шахістів: Жакун, Кукла та Римарчук. І хоча представник Дубровиці переміг обох своїх прямих конкурентів невдало зіграні партії на старті турніру дозволили набрати 6,5 очок та здобути третє місце. Більш вдалим цього разу був Петро Кукла. В його заліку 7 очок та почесне друге місце. Римарчук та Хильчук набрали по 6 залікових пунктів та посіли четверте та п’яте місце відповідно.

Після зіграних шести раундів відбулись певні зрушення і в загальному заліку. Лідером як і раніше є Андрєєв, який має 154 бали. Слідом за ним Петро Кукла, який також подолав сотне вий рубіж та має 104. Далі Римарчук Юрій та Параниця Віктор по 92. Відразу за ними і п’ятим у загальному реєстрі Олексій Жакун – 90. Більше про загальний залік на нашому сайті – volchess.rv.ua у розділі ТАБЛИЦІ →ТАБЛИЦЯ2017.

Організаторами звітного турніру виступили районна шахова федерація, відділ молоді та спорту РДА, а також основним спонсором етапу стала Володимирецька селищна рада. Також участь команди вараських школярів відбулась за підтримки місцевого підприємця Євгенія Павлишина.