Новини з регіонів

Головна » 2014 » Липень » 29 » 7 етап Кубка Володимирецького району - 2014!
7:07 PM
7 етап Кубка Володимирецького району - 2014!
27 липня у Більській Волі пройшов 7 етап відкритого Кубка Володимирецького району з шахів. Цього разу грали бліц (по 10 хвилин кожному гравцю на партію) у 9 турів. У змаганнях прийняли участь 22 шахісти. Після перших турів чітко сформувалася трійка лідерів. Тут без сюрпризів, це лідери і загального рейтингу Кубка: Дмитро Андрєєв з Володимирця, Олексій Жакун з Дубровиці та Петро Кукла з Городця. Дружно і фінішували Жакун з Андрєєвим, набравши по 8 очок, посіли відповідно перше та друге місця (в Олексія кращий коефіціент Бухгольця). Кукла з 7,5 посів третє місце. Четвертим став Юрій Римарчук з Довговолі (6 очок), п'ятим Андрій Ткачук з Дубровиці (5 очок). Що повністю відповідає загальному рейтингу. А от шосте місце (кращий результат серед школярів) Артема Кузьменка з Кузнецовська, який також набрав 5 очок, стало несподіванкою. І варто сказати приємною несподіванкою! Адже чи не головна мета Кубка не дати занепасти шахам у нашому районі та місті атомників, прививаючи любов молодому поколінню до інтелектуальної гри. В цьому контексті маємо відзначити плідну роботу кузнецовської міської шахаво-шашкової федерації (голова Олександр Макоєдов). Вихованці якої вже стали гідними учасниками районного Кубка та обласних дитячих турнірів.

У загальному рейтингу Кубка боротьба загострюється не на жарт. Чи не вперше за останні 5 років змагання перейшли свій екватор, а назвати переможця ми не можемо. Поки що лідирує Андрєєв, маючи 162 бали, але інтригу тримає Жакун, який не дає розслабитись чинному володарю Кубка, набравши вже 151 бал. Ще більш запеклою є боротьба за третє місце. Так Кукла має 124 бали, а Римарчук 123! І піджимає їх Ткачук зі 109 балами.

Наступний етап пройде 28 серпня у Володимирці з нагоди дня селища. Традиційно турнір проводитиметься на свіжому повітрі з контролем часу по 10 хвилин на партію кожному шахісту. До участі запрошуються усі бажаючи!