Шахматист - это человек, который в доску пьян от удивительной игры.(Анатолий Рахматов)

Користувачів: 0

Рівненська федерація шахів

Головна » 2016 » Квітень » 17
Кубок області

17 квітня у Володимирці завершився 2 етап Кубка Рівненської області з шахів 2016 року. Турнір відбувся за швейцарською системою в 9 турів. Змагалися представники Березнівського, Володимирецького, Дубровицького, Корецького, Костопільського, Сарненського районів, міст Рівне та Кузнецовськ, всього 21 учасник. З результатом 9 очок з 9 можливих переможцем став Кохно Олександр з Рівного, 2 місце в Жакуна Олексія з Дубровиці, 3 місце в Андрєєва Дмитра з Володимирця. Кращі інтелектуальні спортсмени отримали цінні подарунки, а перша вісімка шахістів Рівн ... Читати далі »
Переглядів: 971 | Додав: Admin | Дата: 2016-04-17

Шахові турніри

16 квітня в Рівному відбулася обласна спартакіада серед депутатів різних рівнів. З офіційним візитом в якості голови Рівненської обласної ради та Президента Рівненської обласної федерації шахів відкрив змагання Володимир Ковальчук, побажавши учасникам спортивних успіхів, власним прикладом популяризуючи здоровий спосіб життя. Після відкриття голова Рівненської обласної ради долучився до змагань з шахів та, здобувши 7 перемог в 7 партіях, беззаперечно виборов 1 місце в турнірі. Вітаємо Володимира Олександров ... Читати далі »
Переглядів: 711 | Додав: Admin | Дата: 2016-04-16