Посредством шахмат я воспитал свой характер. Шахматы прежде всего учат быть объективным. (Алексей Алёхин)

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » 2016 » Грудень » 12
Найбільш масовий цьогорічний етап відкритого кубка Володимирецького району з шахів відбувся 11 грудня в приміщенні ЗОШ №1 смт. Рафалівка. Заключний турнір року зібрав 42 учасники. Зіграли за швейцарською системою у 9 турів з контролем часу 15 хвилин до закінчення партії кожному. В результаті зіграних партій переможцем вкотре став володимирчанин Дмитро Андрєєв. Його здобуток 7 очок. З таким же результатом та в гострій особистій суперечці фінішував представник Дубровиці Андрій Ткачук. Третім став також дубровичанин Олексій Жакун. ... Читати далі »
Переглядів: 588 | Додав: Admin | Дата: 2016-12-12

10 грудня в Центрі інтелектуального розвитку “Сузір’я” міста Костопіль відбулися фінальні змагання з шахів в залік XІX обласної спартакіади школярів Рівненщини. Шість кращих колективів за підсумками відбіркових змагань (міста Рівне, Вараш, Дубно, Костопільський, Рівненський, Радивилівський райони) провели одноколовий турнір за титул найсильнішої шахової збірної (два хлопці + дівчина). Перед початком змагань очікувалося, що боротьба за 1 місце розгорнеться між школярами Рівного (Кальчук Віталій, Смикало Северин, Громова Ольга), Дубного (Бондарчук Богдан, Ча ... Читати далі »
Переглядів: 751 | Додав: Admin | Дата: 2016-12-12