Тактик должен знать, что надо делать, когда есть что делать, стратег должен знать, что надо делать, когда нечего делать.(Савелий Тартаковер)

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » 2019 » Квітень » 08
Минулої неділі 7 квітня відбувся другий етап відкритого кубка Володимирецького району – 2019. Турнір пройшов у райцентрі в спортивному залі першої школи. Позмагатись зібрались 32 шахісти, які зіграли за швейцарською системою у 9 турів з контролем часу по 15 хвилин до закінчення партії кожному та обрахунком рейтингу ФІДЕ з рапіду. Очікувано фаворитами змагань були шахісти, які нещодавно приймали участь у фіналі чемпіонату області. Саме вони і задавали тон у боротьбі за першість. До слова троє, а точніше Данілюк, Кот та Андрєєв здобули ... Читати далі »
Переглядів: 419 | Додав: Admin | Дата: 2019-04-08

Шахи для дітей

6-7 квітня в Рівному відбувся 3 етап дитячого Кубка Рівненської області з шахів 2019 року! Турнір відбувся за швейцарською системою в 9 турів. Змагалися юні шахісти Гощанського, Дубенського, Здолбунівського, Костопільського районів, міст Рівне та Вараш. В підсумку з результатом 7,5 очок з 9 можливих переможцем став Мамонець Дмитро, 2 місце в Криворучка Миколи, 3 місце в Кондратюк Вікторії (всі з Рівного). Крім того, окремо проведено турнір для самих молодших учасників (9-річного віку і молодших), в якому переміг Войтович Дмитро (Рівне). Всього в змаганнях взяли уч ... Читати далі »
Переглядів: 914 | Додав: Admin | Дата: 2019-04-08