Шахматы, как любовь и музыка, обладают способностью делать человека счастливым.(Зигберт Тарраш)

Головна » 2013 » Травень » 27 » 2 етап Кубка Рівненської області - 2013!
2 етап Кубка Рівненської області - 2013!
Відеосюжет на ТРК Рівне 1
Газета "Вісті Рівненщини"
Стаття в "Рівненських новинах"
26 травня 2013 року в Здолбунові завершився 2 етап Кубка Рівненської області з шахів 2013 року, який пройшов за швейцарською системою в 9 турів. В турнірі пам'яті Президента Здолбунівської районної федерації шахів - Ковальчука Олександра змагалися 69 шахістів з Березнівського, Гощанського, Дубенського, Дубровицького, Здолбунівського, Костопільського, Острозького, Радивилівського, Рівненського районів та міста Рівне. Взяли участь у турнірі гості з Житомирської, Хмельницької, Вінницької та Львівської областей. З результатом 8 очок з 9 можливих переможцем змагання став представник міста Житомира – Веремій Богдан, 2 місце – Разін Вадим (м. Хмельницький), 3 місце – Кохно Олександр (м. Рівне). Цінні подарунки отримали шахісти, які зайняли 1-5 місця, 3 кращі шахісти Здолбунівщини та найстарший з учасників. Чемпіон до того ж отримав красень-кубок. Перша вісімка шахістів Рівненщини отримала бали в загальний залік Кубка області. Змагання відбулися за організаційних зусиль Рівненської обласної федерації шахів (Президент – Володимир Ковальчук) та відділу з питань фізичної культури і спорту Рівненської ОДА (куратор – Мурін Володимир).

В черговий раз турнір пам’яті батька Президента Рівненської обласної федерації шахів Ковальчука Володимира зібрав представницький та сильний склад учасників (24 кандидати в майстри спорту). Крім рівненських чемпіонів області різних років, в турнірі прийняли участь і кращі шахісти Хмельницької та Житомирської областей. Саме між ними розгорнулася основна боротьба за призові місця. Незважаючи на високі рейтинги представників сусідніх областей Разіна Вадима (2423) та Веремія Богдана (2375), довгий час на рівних з ними змагалися і представники нашого регіону - Боришкевич Роман (2311) та Кохно Олександр (2309). Проте, Роман в останніх двох турах зазнав поразок (від Веремія і Кудрика), а Олександр одну з двох останніх партій програв Разіну. Ці партії, а також партія Веремій-Разін: 1-0 стали ключовими в розподілі призових місць. За рахунок перемог в останніх 2 турах 4-5 місця здобули рівненчани Матвійчук Олександр та Кудрик Андрій, які до того трималися позаду лідируючої групи.

Турнір на Батьківщині Президента Рівненської обласної федерації шахів Ковальчука Володимира в черговий раз пройшов на високому організаційному рівні в приміщенні гімназії № 2. Просторий турнірний зал, обладнаний сучасним шаховим інвентарем, неабияк стимулював учасників до творчих шахових здобутків. Майже 100 дорослих та юних учасників шахового заходу – це нова планка, піднята в місті залізничників. Проте рівненська серія Гран-Прі з шахів 2013 року набирає ходу і найближчим часом нас чекають наступні кубкові баталії. Підходить пора канікул і відпусток, а з нею і гарна можливість отримати позитивний заряд енергії на чотирьох літніх етапах Кубка області – 2013 (Млинів, Володимирець, Березне та Клесів). Запрошуємо прийняти в них участь та слідкуйте за оголошеннями на сайті!