Посредством шахмат я воспитал свой характер. Шахматы прежде всего учат быть объективным. (Алексей Алёхин)

Головна » 2018 » Травень » 29 » 2 етап Кубка Рівненської області - 2018!
10:42 AM
2 етап Кубка Рівненської області - 2018!
Кубок області

26-27 травня в Сарнах відбувся 2 етап Кубка Рівненської області з шахів 2018 року присвячений 133-річниці міста! В турнірі, що проходив за швейцарською системою в 9 турів з обрахунком рейтингу ФІДЕ зі швидких шахів, змагалися представники Березнівського, Володимирецького, Дубровицького, Здолбунівського, Костопільського, Рівненського, Сарненського районів, міст Рівне, Вараш, всього 61 учасник. З результатом 7,5 очок з 9 можливих переможцем став Матвійчук Олександр з Рівного, 2 місце в Троця Ярослава (Рівне), 3 місце в Данілюка Василя (Рівне). Кращі інтелектуальні спортсмени в різних номінаціях отримали цінні подарунки, а перша вісімка шахістів Рівненщини здобула бали в загальний залік Кубка області. Змагання відбулися за організаційних зусиль Федерації шахів Рівненської області (керівник – Ковальчук Володимир), Федерації шахів Сарненського району (Абрамчук Олександр) та за підтримки Сарненської міської ради (Усик Світлана).

Після перших 5-х турів найкращого результату (всі перемоги) досягнув Матвійчук Олександр. На пів-очка менше здобули старший та менший Шинкарчуки (Максим та Богдан). По чотири очки мали в своєму активі Троць Ярослав, Данілюк Василь, Смикало Северин, Кошмак Юрій та Кот Андрій. Забігаючи наперед потрібно відзначити рівень гри “молодого покоління”. Школярі весь турнір чинили гідний опір старшим на перших дошках в ігровому залі. Неодноразово забирали очки в “старожилів” обласних кубкових баталій. В 6-турі Матвійчук з Шинкарчуком М. в “запеклій боротьбі до голих королів” в підсумку погодилися на нічию. Троць переміг Шинкарчука Б., Данілюк зі Смикалом зіграли внічию, а Кот переміг Кошмака. В 7 турі Матвійчук з Троцем зіграли внічию, а Шинкарчук М. переміг Кота. Таким чином, після 7-х турів очолили турнірну таблицю двоє: Матвійчук та Шинкарчук М. - по 6 очок, за ними розташувалися: Троць, Смикало, Іллюк - по 5,5, Данілюк, Кот, Жакун, Параниця О., Кальчук - по 5. В завершальній фазі турнірної боротьби Матвійчуку вдалося відстояти лідерстов: перемога (Смикало) та нічия (Іллюк) дали йому 1 місце та 10 балів в загальний залік. Тоді як, фортуна зовсім відвернулася від Шинкарчука М.: дві поразки (Іллюк, Данілюк) відкинули його за межі призових місць. Натомість “фінішний ривок” Троця, Данілюка та Іллюка забезпечив їм поділ 2-4 місць з 7 очками в активі. Наші вітання переможцям!