Шахматист - это человек, который в доску пьян от удивительной игры.(Анатолий Рахматов)

Головна » 2019 » Вересень » 9 » 4 етап дитячого Кубка області - 2019!
7:59 PM
4 етап дитячого Кубка області - 2019!
Шахи для дітей

7-8 вересня у Вараші відбувся 4 етап дитячого Кубка Рівненської області з шахів 2019 року! Змагання проводяться з нагоди Дня фізичної культури і спорту та Дня міста Вараш. Взяли участь 36 юних шахістів з Вараша, Рівного та Костополя. В підсумку з результатом 7,5 очок з 9 можливих переможцем став представник Костополя — Красовський Богдан, 2 місце в Мамонця Дмитра (Рівне), 3 місце в Лобанова Микити (Вараш). Під час закриття змагань переможці в різних номінаціях нагороджені грамотами, медалями та солодкими призами від кондитерської фабрики ЗАТ “Житомирські ласощі” (комерційний директор - Нікітіч Тетяна Генадіївна). Всі учасники відсмакували великий “шаховий торт”, презентований Ординат Олего Ярославовичем від ТМ “Скиба”. Смачним чаєм та солодощами порадувала дітей адміністрація ТРЦ OrangePlaza міста Вараш.

Змагання відбулися за організаційних зусиль Федерації шахів Рівненської області (керівник – Ковальчук Володимир) та Федерації шахів міста Вараш (керівник – Макоєдов Олександр). Перші вісімки юних шахістів Рівненщини отримала бали в загальний залік дитячого Кубка області.

Після 4 турів лідерство захопили четверо: Красовський Богдан, Мамонець Дмитро, Лобанов Микита та Осипенко Максим, які здобули по 3 перемоги та 1 нічиї. Результати їх очних зустрічей в 5 турі (Мамонець-Красовський: 1/2-1/2, Осипенко-Лобанов: 0-1) вивели в одноосібного лідера Микиту. Наступного туру лідери знову зіграли між собою (Лобанов-Красовський: 0-1, Осипенко-Мамонець: 0-1) і цього разу більш повезло Богдану і Дмитру. Вони очолили турнірну таблицю. Надалі їх шляхи розійшлися: Богдан переможно пройшов 7 і 8 тури. Тоді як Дмитро у 7 турі несподівано програв Горбенко Семену. Перед заключним туром становище лідерів було наступне: Красовський — 7 очок, Лобанов — 6,5 очок, Мамонець - 6 очок, Осипенко Володимир та Горбенко — по 5,5 очок. Деяка інтрига зберігалася стосовно остаточного розподілу місць. В 9 турі Лобанов дещо несподівано програє молодшому Осипенку. Тоді як, Мамонець перемагає і виходить на друге місце. Красовського Богдана за такого розкладу задовольняла нічия. Він її досягнув і став переможцем турніру. Наші вітання!