Шахматы - это единственная игра, в которой можно добиться победы одной только угрозой мата.(Юмор)

Користувачів: 0

Головна » 2018 » Травень » 15 » 5 етап кубка Сарненського району - 2018!
2:10 PM
5 етап кубка Сарненського району - 2018!
Солідний за кількістю та якістю зібрався шаховий колектив для участі у п’ятому етапі відкритого кубка Сарненського району – 2018. Вже не вперше гостей з різних районів області гостинно зустрічала загальноосвітня школа села Стрільськ. Треба зауважити, що звітний турнір був присвячений до 440-річчя села, а також пам’яті великого любителя шахів, вчителя сільської школи Зіневича Василя Федоровича. Загалом участь у турнірі прийняли 54 учасники, які зіграли за швейцарською системою у 9 турів з контролем часу по 15 хвилин до закінчення партії кожному.

З феноменальним результатом у 8,5 очок переможцем етапу став представник міста Вараш Петро Кукла. Єдиним, хто зумів відібрати очки у переможця став срібний призер з Дубровиці Олексій Жакун. Зустріч між ними відбулась на екваторі змагань у п’ятому турі та завершилась нічиєю. З таким же результатом завершилась партія четвертого туру Андрєєв – Жакун. Решту своїх опонентів Олексій переміг, в тому числі, і рейтинг фаворита Пугачова та у підсумку набрав 8 очок та фінішував другим. Третє місце посів майстер спорту з обласного центру Ілля Пугачов. Його здобуток 6,5 очок. Стільки ж у активі Дмитра Андрєєва з Володимирця, який завершив змагання на четвертій сходинці. Призову п’ятірку з результатом 6 очок замкнув сарненчанин Олександр Абрамчук. Кращим серед місцевих шахістів став господар турніру Віктор Сергійчук. Дещо слабшими були Савчук Віталій та Сергійчук Іван. Серед дітей призи отримали Білотіл Артем, Капраль Іван та Якубчик Анастасія. Наталія Волосячик стала сильнішою в загальному заліку серед жінок. У номінації серед ветеранів (60 років і більше) переміг Віктор Параниця.

Також, вже традиційно, по завершенні змагань відбулось підведення підсумків турніру за яким, перш за все, пролунали теплі слова пам’яті про свого наставника з уст представників місцевої громади, а також кожен згадав про свою маму – до дня матері, і, звичайно, що всі гості щиро були вдячні господарям на чолі з Віктором Сергійчуком за вправне проведення турніру на вищому організаційному рівні. Тож з такими приємними враженнями і завершили програму вихідного дня з надією повернутись до участі у стрільському етапі в наступному році.