Головна » 2015 » Жовтень » 5 » 8 етап Кубка Рівненської області - 2015!
9:10 AM
8 етап Кубка Рівненської області - 2015!
Стаття в газеті "ОГО"
Стаття на сайті "ВСЕ"

4 жовня в Дубровиці завершився 8 етап Кубка Рівненської області з шахів 2015 року, який пройшов за швейцарською системою в 9 турів. Змагалися представники Березнівського, Володимирецького, Дубровицького, Костопільського, Рівненського, Сарненського районів та міста Рівне, а також гості з Львівської та Волинської областей, всього 38 учасників. З результатом 7,5 очок з 9 можливих переможцем став Кохно Олександр, 2 місце в Клюки Сергія, 3 місце в Пугачова Іллі (всі з Рівного). Кращі інтелектуальні спортсмени в різних номінаціях отримали цінні подарунки, а перша вісімка шахістів Рівненщини здобула бали в загальний залік Кубка області. Змагання відбулися за організаційних зусиль Рівненської обласної федерації шахів (керівник – Ковальчук Володимир) та Дубровицької районної федерації шахів (керівник – Ткачук Андрій).

Після першого ігрового дня (5 турів) одноосібним лідером став Кохно Олександр з Рівного, який всі партії виграв. Сприяла цьому перемога в поєдинку з найближчим переслідувачем Пугачовим Іллею з Рівного в 5 турі. Однак, вже в першій партії наступного дня Олександр зазнає поразки від безпосереднього конкурента в боротьбі за Кубок області – Клюки Сергія і останній його наздоганяє (в обох стає по 5 очок). Проте, Сергій на цих змаганнях був досить миролюбний: до вже зіграних внічию двох партій в 3 і 4 турах (Затирка Максим, Іллюк Петро), додав до загального результату ще дві нічиї в 7 і 8 турах (Параниця Олександр, Пугачов Ілля), що в підсумку дало йому тільки 2 місце. В той же час Кохно Олександр продовжив переможну ходу в 7 і 8 турах (Параниця Віктор, Шаповал Володимир). Нічия в 9 турі (Параниця Олександр) забезпечила йому “чисте” 1 місце. Наші вітання! Ще одне місце в трійці визначилося в заключному турі в партії Пугачов Ілля - Затирка Максим. Переможець виборював 3 місце в змаганнях. Більше пощастило Іллі (результат: 1-0).

Дубровицький етап Гран-Прі порадував учасників теплою осінньою погодою, гостинністю організаторів, можливістю відпочити інтелектуально, і не тільки. Найпівнічніший турнір серії зібрав пристойне коло учасників. Боротьба за призові місця велася безкомпромісна.

Перед заключними двома етапами Кубка області (Дубно, Острог) визначилися два беззаперечних фаворита змагань (Кохно Олександр та Клюка Сергій). Саме між ними розгорнеться боротьба за головний шаховий кубок 2015 року. Обоє не пропускають жодного турніру серії. В обох обрахунок вже іде за кращими 6 результатами. В Дубно обоє зможуть покращити свій очковий здобуток загального заліку тільки при умові здобуття місця серед рівненчан не нижче другого. Інтрига зберігається.