Дитячий турнір "Святий Миколай у кожну хату"! - 26 Грудня 2016 - Рівненська обласна федерація шахів
П`ятниця, 2017-02-24, 10:39 PM
Вітаю Вас Гість | RSS
Цитати
Шахматы – это не только борьба умов, но и борьба нервов.(Михаил Ботвинник)
Пошук
Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0

Рівненська федерація шахів

Головна » 2016 » Грудень » 26 » Дитячий турнір "Святий Миколай у кожну хату"!
12:52 PM
Дитячий турнір "Святий Миколай у кожну хату"!
Шахи для дітей

24-25 грудня в приміщенні ЗОШ № 18 міста Рівне в черговий раз відбувся обласний дитячий турнір з шахів "Святий Миколай у кожну хату". Змагання проводилися в 3-х вікових категоріях (1999-2002 р.н., 2003-2006 р.н., 2007 р.н. та молодші). Виборювали звання кращих близько півтори сотні юних шахістів з Березнівського, Гощанського, Дубенського, Дубровицького, Здолбунівського, Корецького, Костопільського, Рівненського районів та міст Рівне, Вараш. За підсумками змагань переможці нагороджені грамотами, медалями та призами. Крім того, до Дня Святого Миколая кожен юний шахіст отримав спеціальний подарунок. Турнір відбувся за організаційних зусиль Рівненської обласної федерації шахів (керівник – Ковальчук Володимир), управління у справах молоді та спорту Рівненської облдержадміністрації (керівник – Ліпський Віталій) та за підтримки Радикальної партії Олега Ляшка.

Переможці змагань:

Юнаки 2007 р.н. та молодші:

1. Красовський Богдан (Костопіль ЦІР Сузір'я)
2. Новак Сергій (Дубровиця)
3. Крейдер Назар (Рівне ДЮСШ 1)

Дівчата 2007 р.н. та молодші:

1. Джуренко Софія (Костопіль ЦІР Сузір’я)
2. Матвієнко Дарина (Рівне ЗОШ 17)
3. Гайдук Софія (Рівне ЗОШ 18)

Юнаки 2003-2006 р.н.:

1. Смикало Северин (Рівне ЗОШ 18)
2. Іванчук Сергій (Костопіль ЦІР Сузір'я)
3. Шинкарчук Богдан (Рівне ДЮСШ 1)

Дівчата 2003-2006 р.н.:

1. Кондратюк Вікторія (Рівне ЗОШ 28)
2. Громова Ольга (Рівне ЗОШ 18)
3. Міськевич Ярослава (Корець)

Юнаки 1999-2002 р.н.:

1. Бондарчук Богдан (Дубно)
2. Ласкаржевський Владислав (Вараш)
3. Кот Андрій (Вараш)

Дівчата 1999-2002 р.н.:

1. Туленіна Ілона (Рівне)
2. Тенюка Олена (Дубровиця)
3. Жакунець Віта (Дубровиця)

Загальні підсумки змагань:


Турнірна таблиця (2007 р.н. та молодші):

1 Красовський Богдан, Костопіль ЦІР, Сузір'я 8.5
2 Дячук Андрій, Волинь (поза конкурсом), 8
3 Новак Сергій, Дубровиця, 7
4 Крейдер Назар, Рівне ДЮСШ № 1, 6.5
5 Джуренко Софія, Костопіль ЦІР Сузір'я, 6.5
6 Хмарук Антон, Здолбунів, 6.5
7 Огороднік Владислав, Рівне ДЮСШ № 1, 6
8 Кушнір Ілля, Рівне ЗОШ № 18, 6
9 Оніщук Назар, Костопіль ЦІР Сузір'я, 6
10 Оніщук Захар, Костопіль ЦІР Сузір'я, 5.5
11 Лобанов Микита, Вараш, 5.5
12 Калабський Максим, Решуцьк, 5.5
13 Гриб Дмитро, Рівне ЗОШ № 18, 5.5
14 Лещенко Сергій, Решуцьк, 5.5
15 Заруцький Максим, Вараш, 5
16 Рабчук Олександр, Здолбунів, 5
17 Дячук Назар, Рівне ЗОШ № 17, 5
18 Калько Назарій, Горбаків, 5
19 Дубовий Мстислав, Рівне ДЮСШ № 1, 5
20 Корицький Микола, Березне, 5
21 Лемещук Павло, Рівне ЗОШ № 18, 5
22 Довбак Орест, Костопіль ЦІР Сузір'я, 5
23 Красько Станіслав, Дубровиця, 4.5
24 Денисюк Назарій, Костопіль ЦІР Сузір'я, 4.5
25 Ніжаловський Максим, Березне, 4.5
26 Ошманін Олександр, Дубровиця, 4.5
27 Кішман Максим, Костопіль ЦІР Сузір'я, 4.5
28 Майданець Ілля, Костопіль ЦІР Сузір'я, 4.5
29 Шуляк Тимофій, Рівне ЗОШ № 28, 4.5
30 Міщеня Маркіян, Рівне ЗОШ № 18, 4.5
31 Котик Ілля, Рівне ЗОШ № 28, 4
32 Корицький Олександр, Березне, 4
33 Бачук Денис, Костопіль ЦІР Сузір'я, 4
34 Мальчик Дмитро, Костопіль ЦІР Сузір'я, 4
35 Сидоров Ілля, Березне, 4
36 Ахмедов Артур, Рівне Гармонія, 3.5
37 Матвієнко Дарина, Рівне ЗОШ № 17, 3.5
38 Юхимчук Владислав, Рівне ЗОШ № 28, 3.5
39 Костолович Влад, Рівне ЗОШ № 28, 3.5
40 Гнітецький Роман, Костопіль ЦІР Сузір'я, 3.5
41 Бодаква Мар’ян, Рівне ЗОШ № 28, 3.5
42 Самчук Олег, Костопіль ЦІР Сузір'я, 3.5
43 Гайдук Софія, Рівне ЗОШ № 18, 3.5
44 Мельник Богдан, Рівне ЗОШ № 28, 3
45 Трохименко Варвара, Костопіль ЦІР, Сузір'я 3
46 Сайко Анна, Костопіль ЦІР Сузір'я, 3
47 Новак Анна, Рівне ЗОШ № 18, 2.5
48 Микулич Вікторія, Решуцьк, 2.5
49 Когут Ксенія, ПК "Меридіан", 2.5
50 Козак Аркадій, ПК "Меридіан", 2
51 Кундеус Антон, Рівне ЗОШ № 18, 1.5
52 Подлящук Софія, Рівне ЗОШ № 18, 1.5

Турнірна таблиця (2003-2006 р.н.):

1 Смикало Северин, Рівне 18 8
2 Іванчук Сергій, Костопіль 7
3 Шинкарчук Богдан, Рівне ДЮСШ 6.5
4 Кальчук Віталій, Рівне 18 6.5
5 Бриндецький Дмитро, Рівне 18 6
6 Кондратюк Вікторія, Рівне 28 6
7 Громова Ольга, Рівне 18 5.5
8 Лобанов Данило, Вараш 5.5
9 Криворучко Микола, Рівне 28 5.5
10 Ковальчук Дмитро, Вараш 5
11 Міськевич Ярослава, Корець 5
12 Новацький Віталій, Рівне Престиж 5
13 Булик Кирил, Костопіль 5
14 Демидюк Євген, Вараш 4.5
15 Смикало Назар, Рівне18 4.5
16 Гнатюк Марія, Здолбунів 4.5
17 Кошкін Олександр, Березне 4.5
18 Полюх Андрій, Костопіль 4
19 Лукяник Анна, Рівне ДЮСШ 4
20 Гнатюк Іван, Здолбунів 4
21 Дробуш Владислав, Решуцьк 4
22 Красько Назар, Дубровиця 4
23 Тхорик Владислав, Рівне ДЮСШ 3.5
24 Ковальчук Іван, Костопіль 3.5
25 Броварський Денис, Рівне ДЮСШ 3.5
26 Настін Орест, Костопіль 3.5
27 Володько Павло, Рівне 28 3
28 Бондарчук Павло, Решуцьк 1.5
29 Лукашук Денис, Здолбунів 1.5
30 Заруцька Валерія, Вараш 0.5

Турнірна таблиця (1999-2002 р.н.):

1 Бондарчук Богдан 8
2 Ласкаржевський Владислав 7
3 Кот Андрій 7
4 Кротюк Владислав 6.5
5 Сьомак Володимир 6
6 Туленіна Ілона 6
7 Кузьменко Артем 5.5
8 Павловський Максим 5
9 Люшин Максим 5
10 Григорук Петро 5
11 Тенюка Олена 5
12 Сєров Іван 4.5
13 Кухарець Роман 4.5
14 Мельничук Владислав 4.5
15 Коцур Михайло 4.5
16 Гнітецький Костянтин 4.5
17 Романович Павло 4.5
18 Петрова Єльвіра 4.5
19 Жакунець Віта 4.5
20 Потер Олександр 4
21 Гнатюк Антон 4
22 Долич Віктор 3.5
23 Новак Володимир 3.5
24 Грабинов Дмитро 3.5
25 Слободенюк Марта 3.5
26 Стерлюс Катерина 3
27 Прокопчук Владислав 3
28 Рищиковець Олена 2
29 Хролець Владислав 1.5
30 Віннічук Владислав 1.5

Фоторепортаж з місця подій:

Грають наймолодші

Грає середня та старша групи

Під час нагородження:

Поділися сторінкою з друзями:

Переглядів: 231 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]