Середа, 2021-06-16, 6:39 PM
Вітаю Вас Гість | RSS
Опитування
Найочікуваніший етап кубка області 2020 року:
Всього відповідей: 84
Цитати
Женщина никогда не будет играть в шахматы на равных с мужчинами, потому что она не может пять часов сидеть за доской молча.(Пауль Керес)
Пошук
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Рівненська федерація шахів

Головна » 2019 » Грудень » 16 » Дитячий турнір "Святий Миколай у кожну хату"!
2:56 PM
Дитячий турнір "Святий Миколай у кожну хату"!
Відеосюжет на UA: Рівне

14-15 грудня в Рівному в шаховому клубі ДЮСШ № 1 та спортивному залі Інваспорту в черговий раз відбувся обласний дитячий турнір з шахів "Святий Миколай у кожну хату". Змагання проводилися в 4-х вікових категоріях (2005-2003 р.н., 2008-2006 р.н., 2010-2009 р.н., 2011 р.н. та молодші). Виборювали звання кращих близько двох сотень юних шахістів з Березнівського, Гощанського, Дубенського, Здолбунівського, Костопільського, Рокитнівського районів та міст Рівне, Вараш. За підсумками змагань переможці нагороджені кубками, грамотами, медалями та цінними призами. Крім того, відзначені дипломами кращі дитячі шахові осередки області. Солодкі подарунки до Дня святого Миколая презентувала кондитерська фабрика ЗАТ “Житомирські ласощі” (комерційний директор — Нікітіч Тетяна). Турнір відбувся за організаційних зусиль Федерації шахів Рівненської області (керівник - Ковальчук Володимир) та управління у справах молоді та спорту Рівненської облдержадміністрації (керівники - Ліпський Віталій, Нагорний Петро).

Переможці змагань:

Юнаки 2011 р.н. (3 клас) та молодші:

1. Новоселецький Арсен (Рівне)
2. Комар Іоанн (Дубно)
3. Дем'янчук Микита (Рівне)

Дівчата 2011 р.н. (3 клас) та молодші:

1. Скібчик Софія (Вараш)
2. Ляшецька Вероніка (Рівне)
3. Осипчук Вікторія (Костопіль)

Юнаки 2010-2009 р.н. (4-5 класи) :

1. Калько Назарій (Гоща)
2. Данилюк Олесь (Рівне)
3. Озімковський Даниїл (Рівне)

Дівчата 2010-2009 р.н. (4-5 класи):

1. Когут Ксенія (Рівне)
2. Кравчук Ангеліна (Вараш)
3. Кручок Софія (Рівне)

Юнаки 2008-2006 р.н. (6-8 класи):

1. Криворучко Микола (Рівне)
2. Красовський Богдан (Костопіль)
3. Мамонець Дмитро (Рівне)

Дівчата 2008-2006 р.н. (6-8 класи):

1. Лук'яник Анна (Рівне)
2. Матвієнко Дарина (Рівне)
3. Павленко Вікторія (Рівне)

Юнаки та дівчата 2005-2003 р.н. (9-11 класи):

1. Іванчук Сергій (Костопіль)
2. Смикало Северин (Рівне)
3. Громова Ольга (Рівне)

Дівчата 2005-2003 р.н. (9-11 класи):

1. Громова Ольга (Рівне)
2. Кондратюк Вікторія (Рівне)
2. Калінчук Іванна (Березне)

Кращі дитячі шахові команди 2019 року:

1. ДЮСШ № 1 міста Рівне
2. ЦІР “Сузір'я” міста Костопіль
3. Команда міста Вараш

Загальні підсумки змагань:

Турнірна таблиця (2011 р.н. та молодші):

1 Новоселецький Арсен, Рівне, 8
2 Комар Іоанн, Дубно, 8
3 Дем'янчук Микита, Рівне, 7
4 Василевський Вадим, Здолбунів, 7
5 Прушковський Владислав, Рівне, 6.5
6 Міщук Павло, Вараш, 6
7 Самохович Святослав, Рівне, 6
8 Пивовар Данило, Рівне, 6
9 Сибірьов Анатолій, Рівне, 6
10 Малюк Владислав, Рівне, 6
11 Зубко Володимир, Рівне, 6
12 Корицький Микола, Березне, 6
13 Осипенко Володимир, Вараш, 6
14 Скібчик Софія, Вараш, 6
15 Осипчук Олександр, Рокитне, 6
16 Антонюк Дмитро, Вараш, 5.5
17 Ковальчук Ілля, Рівне, 5.5
18 Юхимчук Євгеній, Рівне, 5.5
19 Тимощук Святослав, Рокитне, 5
20 Ляшецька Вероніка, Рівне, 5
21 Каліщук Матвій, Рівне, 5
22 Бадій Давид, Рівне, 5
23 Бугайчук Максим, Здолбунів, 5
24 Осипчук Вікторія, Костопіль, 5
25 Вознюк Денис, Рокитне, 5
26 Кравчук Євгеній, Рівне, 5
27 Денисюк Владислав, Костопіль, 5
28 Боришкевич Захар, Рівне, 4.5
29 Сидляр Радіон, Рівне, 4.5
30 Козак Богдан, Костопіль, 4.5
31 Міщук Софія, Рівне, 4.5
32 Січкар Тимофій, Рівне, 4.5
33 Карпунець Мирослав, Рівне, 4.5
34 Шишкін Денис, Рівне, 4.5
35 Карпунець Владислав, Рівне, 4.5
36 Полунець Максим, Рівне, 4.5
37 Оніщук Микола, Костопіль, 4.5
38 Іванчук Дмитро, Костопіль, 4
39 Осипчук Олександра, Костопіль, 4
40 Сіопко Анна, Рівне, 4
41 Медведєв Дмитро, Рівне, 4
42 Пелех Артем, Рівне, 4
43 Олексієвець Владислав, Рівне, 4
44 Коломис Данило, Рівне, 4
45 Петриченко Марія, Рівне, 4
46 Наумович Артем, Рокитне, 3.5
47 Ткачук Артем, Рівне, 3.5
48 Столярчук Христина, Рівне, 3.5
49 Ютовець Микола, Рівне, 3.5
50 Мельничук Аріна, Рівне, 3.5
51 Мельнишин Віталій, Рівне, 3.5
52 Трубілко Євгенія, Рокитне, 3.5
53 Паробоча Анна, Рокитне, 3
54 Романенко Вероніка, Рівне, 3
55 Радько Назар, Рівне, 3
56 Закидальська Кіра, Рівне, 3
57 Кравчук Андрій, Костопіль, 2.5
58 Кудріч Вероніка, Костопіль, 2.5
59 Бунелик Гліб, Березне, 2.5
60 Хлопов Євгеній, Рівне, 2
61 Черевач Анна, Рівне, 1.5
62 Бовгиря Артем, Рівне, 1
63 Дедюх Дарина, Рівне, 0.5
64 Ворона Захарій, Рівне, 0

Турнірна таблиця (2010-2009 р.н.):

1 Калько Назарій, Гоща, 7.5
2 Данилюк Олесь, Рівне, 7.5
3 Озімковський Даниїл, Рівне, 7.5
4 Войтович Дмитро, Рівне, 6.5
5 Когут Ксенія, Рівне, 6
6 Загребельний Стефан, Костопіль, 6
7 Кравчук Ангеліна, Вараш, 6
8 Циголоко Андрій, Костопіль, 6
9 Нагорний Андрій, Рівне, 5.5
10 Вознюк Володимир, Костопіль, 5.5
11 Кишман Максим, Костопіль, 5.5
12 Денисюк Назар, Костопіль, 5
13 Міщук Юрій, Рівне, 5
14 Сидляр Владислав, Рівне, 5
15 Кручок Софія, Рівне, 5
16 Жовнір Євгеній, Рівне, 5
17 Кухман Дмитро, Гоща, 5
18 Ніжаловський Богдан, Березне, 5
19 Гнітецький Роман, Костопіль, 4.5
20 В’юн Ілля, Рівне, 4.5
21 Каба Денис, Рівне, 4
22 Сибірьова Маргарита, Рівне, 4
23 Заярченко Матвій, Рокитне, 4
24 Мельничук Арсен, Рівне, 4
25 Водько Арсеній, Вараш, 4
26 Скібчик Марія, Вараш, 4
27 Трохименко Варвара, Костопіль, 4
28 Новак Анна, Рівне, 4
29 Олексійчук Андрій, Рівне, 4
30 Музичко Вікторія, Рівне, 4
31 Мамедова Алсу, Рівне, 3.5
32 Прокопович Володимир, Рокитне, 3
33 Басюк Максим, Березне, 3
34 Гулієв Тимур, Рокитне, 3
35 Шакирзян Софія, Рівне, 2
36 Кир'ях Маргарита, Костопіль, 2
37 Мурзов Ілля, Рокитне, 2
38 Горбачевський Артем, Рівне, 1
39 Тимощук Назар, Рівне, 1

Турнірна таблиця (2008-2006 р.н.):

1 Криворучко Микола, Рівне, 7.5
2 Красовський Богдан, Костопіль, 7
3 Мамонець Дмитро, Рівне, 7
4 Броварський Денис, Рівне, 7
5 Лук'яник Анна, Рівне, 6
6 Мельник Богдан, Рівне, 6
7 Осипенко Максим, Вараш, 6
8 Нітяговський Ілля, Здолбунів, 6
9 Кушнір Ілля, Рівне, 6
10 Матвієнко Дарина, Рівне, 6
11 Крейдер Назар, Рівне, 6
12 Лобанов Микита, Вараш, 5.5
13 Огороднік Владислав, Рівне, 5.5
14 Чумак Нікіта, Рівне, 5.5
15 Дубовий Мстислав, Рівне, 5.5
16 Кузьмицький Ілля, Здолбунів, 5
17 Дячук Назар, Рівне, 5
18 Гавлитюк Даниїл, Здолбунів, 5
19 Павленко Вікторія, Рівне, 5
20 Юхимчук Владислав, Рівне, 5
21 Заруцький Максим, Вараш, 5
22 Савченко Володимир, Рівне, 5
23 Скалоцький Андрій, Березне, 5
24 Черняк Олександр, Здолбунів, 5
25 Корицький Олександр, Березне, 4.5
26 Горбенко Семен, Вараш, 4.5
27 Бондаренко Олег, Березне, 4.5
28 Ромашко Владислав, Здолбунів, 4.5
29 Ткачук Віталій, Костопіль, 4.5
30 Покровський Тимофій, Рівне, 4
31 Ніжаловський Максим, Березне, 4
32 Костолович Владислав, Рівне, 4
33 Кравчук Богдан, Рівне, 4
34 Поліщук Тетяна, Рівне, 4
35 Потапчук Артем, Березне, 4
36 Ковальчук Любомир, Костопіль, 4
37 Печончик Роман, Вараш, 3.5
38 Віскунець Андрій, Рівне, 3.5
39 Шапоренко Вікторія, Березне, 3.5
40 Блох Владислав, Гоща, 3.5
41 Сутулець Іванна, Гоща, 3.5
42 Блох Соломія, Гоща, 3
43 Артисюк Дмитро, Костопіль, 3
44 Блонський Денис, Рівне, 3
45 Морозик Анастасія, Рівне, 3
46 Лабаніч Ярослав, Здолбунів, 3
47 Бондаренко Світлана, Березне, 2.5
48 Артисюк Дарина, Костопіль, 2.5
49 Горковець Микола, Березне, 2.5
50 Федорась Микола, Рівне, 2
51 Клепач Іванна, Здолбунів, 1

Турнірна таблиця (2005-2003 р.н.):

1 Іванчук Сергій, Костопіль, 8
2 Смикало Северин, Рівне, 8
3 Громова Ольга, Рівне, 6.5
4 Кальчук Віталій, Рівне, 6.5
5 Лобанов Данило, Вараш, 5
6 Булик Кирило, Костопіль, 4.5
7 Кондратюк Вікторія, Рівне, 4.5
8 Шинкарчук Богдан, Рівне, 4
9 Новацький Віталій, Рівне, 4
10 Тхорик Владислав, Рівне, 4
11 Данилюк Валентин, Рівне, 3.5
12 Калінчук Іванна, Березне, 3.5
13 Музичук Богдан, Гоща, 3
14 Полюх Андрій, Костопіль, 2.5
15 Щербата Ольга, Рівне, 1.5

Фоторепортаж з місця подій:

Грають наймолодші в приміщенні шахового клубу ДЮСШ № 1:



Грають старші в спортивному залі Інваспорту:



Переможці наймолодшої групи:



Переможці молодшої, середньої та старшої груп:





Поділися сторінкою з друзями:

Переглядів: 761 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]