Женщина никогда не будет играть в шахматы на равных с мужчинами, потому что она не может пять часов сидеть за доской молча.(Пауль Керес)

Користувачів: 0

Головна » 2018 » Січень » 23 » Фінал чемпіонату Володимирецького району - 2018!
8:43 AM
Фінал чемпіонату Володимирецького району - 2018!
Перший шаховий фестиваль у Новому році пройшов у Володимирецькому районі. Традиційно, за підсумками минулорічних кубкових баталій відібрались кращі представники для участі у відкритому чемпіонаті Володимирецького району – 2018! Таким чином, у фінальному турнірі прийняли участь 10 сильніших шахістів з чотирьох найбільш активних та ігрових районів. Зіграли за коловою системою з класичним контролем часу. Також окрім основного турніру місцеві учасники розіграли першість у другому дивізіоні. З різних причин у втішному змаганні замість запланованих десяти учасників зіграли лише шестеро. Тож про все по-порядку.

Розпочали стримано та акуратно, хоча й вже у стартових турах відзначались декотрі несподіванки. Так наймолодший Андрій Кот зумів переграти більш рейтингового Олександра Параницю, який після цього відразу ж ще й поступився білими у партії проти Жакуна. На проміжному фініші після п’яти турів з результатом 3,5 очки лідирували Андрєєв, Параниця Віктор та Кукла. Шостий тур ознаменувався появою одноосібного лідера Дмитра Андрєєва. Такий розклад став можливим через наступні результати: Жакун – Римарчук 0-1; Андрєєв – Параниця В. 1-0; Параниця Ол-др – Кукла 1-0. У такій ситуації на п’ятах в Андрєєва сидів Римарчук, який відставав лише на пів-очка. Проте вирішальним виявився сьомий тур у якому результат володимирецького дербі: Римарчук – Андрєєв 0-1, виявився ключовим для досягнення загального успіху Андрєєвим. Дмитро здобув комфортну перевагу і у двох завершальних партіях проти Якимчука та Абрамчука виважено та стратегічно правильно набрав у підсумку 7 очок та повернув собі чемпіонське звання. Після невдалого старту зумів повернутись до боротьби Олександр Параниця. Його здобуток 6 очок та друге місце. На одному диханні з перемінним успіхом відіграв Петро Кукла. В його заліку ті ж 6 очок та бронза.

У змагання слабшої категорії сильнішим виявився Андрій Клімцов, який набрав 4,5 очки з 5 можливих. Конкурентом за перемогу, як виявилось після трьох турів, зі 100% результатом був Сергій Скіба. Але особиста зустріч четвертого туру завершилась перемогою представника Володимирця. Більше того Скіба в завершальній партіїї несподівано поступився Іванові Краську та дозволив наздогнати себе Наталії Снітко, яка весь турнір зіграли впевнено та сконцентровано. У підсумку обидва згадані набрали по три очоки та лише за додатковими показниками представник Вараш виявився кращим. Сергій другий, а Наталка фінішувала третьою.