Головна » 2012 » Січень » 30 » Кохно Олександр - володар Суперкубка 2012!
Результати матчу та партії (LIVE)!
8:51 PM
Кохно Олександр - володар Суперкубка 2012!
28-29 січня 2012 року в матчі з 6 партій (по 30 хв.) розіграно звання володаря Суперкубка 2012 року між чемпіоном області 2011 року Кохно Олександром та переможцем Кубка області 2011 року Боришкевичем Романом. Матч відбувся в м. Рівне під час проведення півфіналу чемпіонату області, тому за його перебігом мав можливість спостерігати практично весь шаховий актив Рівненщини. Зустріч проходила в напруженій боротьбі з перемінними успіхами. Після першого ігрового дня лідерство в матчі впевнено захопив чемпіон області, вигравши дві партії при одній нічиї. Здавалося, що наступного дня він без проблем доведе свою перевагу. Але іншої думки був його суперник. Четверта і п’ята партії закінчилися перемогами володаря Кубка області. Таким чином, вирішальною стала шоста партія, в якій Боришкевич Роман грав білими і по ходу гри володів ініціативою. Проте суперник відбив атаку та перейшов у кращий ендшпіль, впевнено реалізувавши позиційну, а потім і матеріальну перевагу. Отже, перемігши з рахунком 3.5 - 2.5, новим володарем Суперкубка в 2012 році став Кохно Олександр. Наші вітання переможцю!