Компьютер однажды побил меня в шахматы, но в кикбоксинге он оказался просто слабак.(Эмо Филипс)

Головна » 2019 » Лютий » 11 » Півфінал чемпіонату області - 2019!
9:02 PM
Півфінал чемпіонату області - 2019!
Чемпіонат області

08-10 лютого в Рівному відбувся півфінал чемпіонату області 2019 року. Змагалися 53 любителя шахів з Володимирецького, Дубенського, Дубровицького, Здолбунівського, Костопільського, Острозького, Рівненського, Сарненського районів, міст Рівне та Вараш. Турнір проходив за швейцарською системою в 9 турів з класичним контролем часу. В підсумку з результатом 7 очок з 9 можливих переможцем змагання став Жакун Олексій з Дубровиці. Крім переможця в шістку кращих увійшли та отримали право зіграти у фіналі чемпіонату області: Затирка Максим (Костопіль), Іванчук Сергій (Костопіль), Пасько Микола (Дубно), Кот Андрій (Вараш) та Борзенко Йосип (Здолбунів). Наші вітання переможцям!

Після 5 турів одноосібно очолив турнірну таблицю Затирка Максим з Костополя, в активі якого було 4,5 очки. В 6 турі лідер зіграв внічию, проте зберіг одноосібне лідерство. За ним з 4,5 очками розташувалася ціла група переслідувачів: Жакун Олексій, Кирилюк Анатолій, Сєдлов Віктор, Кукла Петро, Ткачук Андрій та Іванчук Сергій. В 7 турі лідер переміг. Перемогли і Жакун з Сєдловим. У 8 турі на 1 дошці “розійшлися миром”: Сєдлов-Затирка. Жакун переміг Кирилюка і наздогнав лідера. Перед заключним туром верхні щаблі турнірної таблиці виглядали наступним чином: Затирка, Жакун — 6,5 очок, Сєдлов — 6 очок, Кукла, Кот, Шинкарчук, Іванчук, Пасько — по 5,5 очок, Кальчук, Заболотний, Слюсар, Борзенко, Кирилюк — по 5,5 очок. Результати 9 туру остаточно визначили порядок розташування: Жакун-Затирка: 1/2-1/2, Іванчук-Сєдлов: 1-0, Кукла-Кот: : 1/2-1/2, Шинкарчук-Пасько: 0-1, Кальчук-Заболотний: 1-0, Слюсар-Борзенко: 0-1, Люлько-Кирилюк: 1/2-1/2.

Змагання відбулися за організаційних зусиль Федерації шахів Рівненської області. Під час їх закриття відбулося нагородження переможців (1-5 місця) Кубка області - 2018!