Головна » 2022 » Серпень » 31 » Шаховий турнір "Хрінники - 2022"!
12:32 PM
Шаховий турнір "Хрінники - 2022"!
Шахові турніри

20-21 серпня на базі відпочинку «Олімпієць» відбувся дводенний шаховий турнір. В суботу було проведено рапід з контролем часу 10хв. + 5сек. та в неділю - бліц-турнір 5хв.+3сек. Турнір зареєстрований Міжнародною федерацією шахів FIDE під назвою «Khrinnyky 2022». Змагагння пройшли в мальовничому місці на березі Хрінницького водосховища. Участь у змаганнях прийняло 27 учасників з Рівненської та Львівської області. У перший день змагань з рапіду у напруженій боротьбі перше місце виборов шахіст з міста Рівного Василь Данилюк, друге місце зайняв Іван Мастюк з селища Квасилів, третій – представник Львівської області Ігор Лещишак.

На другий день відбувся бліц-турнір де переможцем знову став Василь Данилюк, друге місце виборов Ігор Лещишак, третій - Сергій Клюка.

Змагання проведені на високому організаційному рівні завдяки зусиллям національного судді з шахів Миколи Колюха, фізкультурно-спортивного товариства «Україна» та спонсора турніру підприємця Владислава Макова, директора electronics group, який забезпечив усіх учасників та переможців призами (vip-electronics.org).

Учасники змагань зробили добровільний внесок на підтримку Збройних сил України. Внесок зроблено через Всеукраїнський громадський рух «Україна понад усе!», який очолює Володимир Ковальчук.