Компьютер однажды побил меня в шахматы, но в кикбоксинге он оказался просто слабак.(Эмо Филипс)
Пошук

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » 2012 » Березень » 13 » Відбувся турнір зі швидких шахів пам’яті О. Поліщука!
11:05 PM
Відбувся турнір зі швидких шахів пам’яті О. Поліщука!
10 березня 2012 року зусиллями районної влади, дирекції Дубровицького професійного ліцея та Рівненської обласної федерації шахів в місті Дубровиця проведено турнір зі швидких шахів пам’яті О.В. Поліщука, який відбувся за швейцарською системою в 9 турів. Змагалися 32 шахіста з Володимирецького, Дубровицького, Зарічненського, Костопільського, Острозького, Сарнинського районів, міст Рівне та Тернопіль. З результатом 7,5 очок з 9 можливих переможцем змагання став кандидат в майстри спорту з Тернопільщини - Воропаєв Іван. З 6,5 очками 2 місце зайняв Затирка Максим з Костополя. Далі в турнірній таблиці з 6 очками розмістилися чотири представники Сарнинщини, проте за додатковими показниками кращим з них став Параниця Олександр. Кращий місцевий шахіст - Жакун Олексій (5,5 очки). Переможці нагороджені грамотами, кубками та грошовими призами.