Користувачів: 0

Онлайн ігри

Головна » Онлайн ігри » Інтернет матчі

Матвійчук-Рехтман

19 лютого 2012 року в ігровій зоні шахового клубу сайту bereg.ru відбувся 2-й матч з 10 партій (по 3 хв.) між Інтернет-чемпіоном Рівненської області з шахів Матвійчуком Олександром (2265) та претендентом на звання Інтернет-чемпіона Рехтманом Павлом (2226) в рамках проекту "Кинь рукавичку чемпіону”. Зустріч виправдала сподіванання. Чемпіони області з класичних шахів 2009-2010 років створили справжній шаховий трилер у визначенні найкращого. Першу партію переміг більш досвідчений в дуелях Олександр. Проте вже в наступних двох - переміг Павло. Далі суперники обмінялися перемогами. В шостій партії знову переміг претендент і рахунок став 4-2 на його користь. В цей момент здалося, що незабаром ми отримаємо нового чемпіона. Але шахові партії зі скороченим контролем часу - це справжній спорт, в якому на перший план виходить вміння зосередитися у вирішальний момент. Подальші події в матчі почали нагадувати фінальний футбольний матч Ліги Чемпіонів 2005 року: Мілан - Ліверпуль, в якому перші вели по ходу матчу 3 - 0, а в підсумку - програли. Тоді сказали, що футбол - це спорт, тому все можливо. Так і в нашому матчі сталося. Хтось подумав, що перемога вже в кармані, а хтось став грати з подвійною силою. Отже, вигравши останні 4 партії, з рахунком 6-4 загальну перемогу в матчі здобув Матвійчук Олександр, тим самив зберігши за собою "майку лідера". Наші вітання!

Партії матчу Матвійчук (нік: Бабангида) - Рехтман (нік: Scevola):