Неділя, 2018-05-27, 8:24 PM
Вітаю Вас Гість | RSS
Федерація
Партнери
Клубна команда
Кубок області










Top 8 Standings - 2018: Підсумок
# Name Points Part Games
1 Петренко 10 1 9
2 Троць 8 1 9
3 Борзенко 6 1 9
4 Данілюк 5 1 9
5 Селецький 4 1 9
6 Іллюк 3 1 9
7 Матвійчук 2 1 9
8 Жакун 1 1 9
Рейтинги: 01.05.18
Ratings of Rivne region: Рейтинг
# Name Rating +/- Games
1 Пугачов 2344 0 0
2 Петренко 2343 9 13
3 Селецький 2335 2 13
4 Матвійчук 2328 7 13
5 Кохно 2323 -7 13
6 Кудрик 2289 0 0
7 Лабенський 2284 0 0
8 Клюка 2267 -20 13
9 Андрєєв 2261 31 13
10 Іллюк 2241 0 0

Ratings of FIDE (rapid): Рейтинг
# Name Rating +/- Games
1 Боришкевич 2191 0 0
2 Матвійчук 2162 0 0
3 Кохно 2151 0 0
4 Рехтман 2131 0 0
5 Петренко 2126 0 0
6 Шинкарчук 2105 0 0
7 Клюка 2104 0 0
8 Лабенський 2098 0 0
9 Кононець 2098 0 0
10 Пугачов 2081 0 0

Ratings of FIDE (blitz): Рейтинг
# Name Rating +/- Games
1 Матвійчук 2229 0 0
2 Клюка 2194 0 0
3 Петренко 2184 0 0
4 Кохно 2166 0 0
5 Кудрик 2156 0 0
6 Боришкевич 2132 0 0
7 Лабенський 2096 0 0
8 Іллюк 2087 0 0
9 Данілюк 2067 0 0
10 Тимощук 2065 0 0
Шахи в Україні
Шахи в світі
Зіграй в шахи
Шахи для дітей
Дитячий Кубок
Top 10 Standings - 2018: Підсумок
# Name Points Part Games
1 Булик 18 2 18
2 Криворучко 18 2 18
3 Красовський 15 3 27
4 Смикало 10 2 18
5 Тхорик 10 3 27
6 Крейдер 10 3 27
7 Лук'яник 8 3 27
8 Кушнір 8 2 18
9 Шуляк 6 2 18
10 Чумак 5 1 9
Як би Ви зіграли?
Соціальні мережі
Статистика

Онлайн всього: 3
Гостей: 3
Користувачів: 0

Рівненська федерація шахів

Підсумкова таблиця

Залікові бали після 3-х етапів:

18 Булик Кирил,
18 Криворучко Микола,
15 Красовський Богдан,
10 Смикало Назар,
10 Тхорик Владислав.
10 Крейдер Назар,
8 Лук'яник Анна,
8 Кушнір Ілля,
6 Шуляк Тимофій,
5 Чумак Нікіта,
4 Кондратюк Вікторія,
2 Хмарук Антон,
2 Оніщук Артем,
1 Мамонець Дмитро.

Залікові бали серед дівчат після 3-х етапів:

28 Лук'яник Анна,
26 Кондратюк Вікторія,
16 Матвієнко Дарина,
10 Морозик Настя,
6 Джуренко Софія,
6 Кравчук Ангеліна,
9 Павленко Вікторія,
4 Когут Ксенія,
3 Цьось Кароліна,
2 Потапчук Дарія,
2 Трохименко Варвара,
1 Каленик Марія.

Залікові бали серед 11-річних (і молодших) після 3-х етапів:

24 Красовський Богдан,
20 Крейдер Назар,
14 Шуляк Тимофій,
13 Кушнір Ілля,
8 Чумак Нікіта,
8 Огороднік Владислав,
8 Хмарук Антон,
6 Джуренко Софія,
4 Мельник Богдан,
3 Кравчук Ангеліна,
2 Євстратов Радій,
2 Матвієнко Дарина,
2 Кишман Максим,
1 Заруцький Максим,
1 Юхимчук Владислав,
1 Костолович Владислав.

Серед 9-річних (і молодших) після 2-х рівненських етапів:

12 Будь Матвій,
10 Крук Роман,
10 Озімковський Даниїл,
8 Рабчук Олександр,
6 Міщук Юрій,
6 Лемещук Павло,
5 Калько Назар,
5 Полюхович Назар,
4 Бодаква Мар'ян,
3 Войтович Дмитро,
3 Суховецький Артем,
2 Грегуль Дмитро,
2 Міщеня Маркіян,
1 Когут Ксенія,
1 Кузьмицький Ілля.


Залікові бали за підсумками 2017 року:

Загальний залік:

38 Шинкарчук Богдан,
36 Іванчук Сергій,
36 Смикало Северин,
28 Кальчук Віталій,
17 Громова Ольга,
15 Новацький Віталій,
12 Кондратюк Вікторія,
12 Бриндецький Дмитро,
9 Булик Кирил,
8 Гнатюк Марія,
4 Лобанов Данило,
3 Тхорик Владислав,
3 Красовський Богдан,
2 Смикало Назар,
2 Хмарук Антон,
1 Мамонець Дмитро,
1 Криворучко Микола,
1 Лук'яник Анна,
1 Лобанов Микита.

Серед дівчат:

40 Громова Ольга,
34 Кондратюк Вікторія,
32 Гнатюк Марія,
23 Лук'яник Анна,
15 Матвієнко Дарина,
5 Кошелєва Ангеліна,
5 Сосонюк Аліна,
5 Сергійчук Валентина,
5 Гайдук Софія,
4 Цьось Кароліна,
4 Джуренко Софія,
4 Якимюк Катерина,
4 Бондаренко Світлана,
3 Павленко Вікторія,
3 Галушко Каміла,
2 Калінчук Іванна,
2 Морозик Настя,
1 Клепач Іванка,
1 Абрамович Валерія.

Серед 11-річних (і молодших):

36 Криворучко Микола,
31 Красовський Богдан,
25 Лук'яник Анна,
24 Мамонець Дмитро,
22 Смикало Назар,
16 Огороднік Владислав,
14 Кушнір Ілля,
12 Ковальчук Іван,
11 Крейдер Назар,
10 Лобанов Микита,
9 Чумак Нікіта,
8 Хмарук Антон,
6 Броварський Денис,
4 Матвієнко Дарина,
4 Дячук Назар,
3 Горбенко Семен,
2 Мазурик Богдан,
2 Скрипчук Антон,
2 Джуренко Софія,
1 Шуляк Тимофій,
1 Печенчик Роман,
1 Кошелєва Ангеліна.

Серед 9-річних (і молодших):

30 Дячук Назар,
30 Крук Роман,
23 Хмарук Антон,
12 Павленко Вікторія,
11 Швед Роман,
10 Нагорний Андрій,
9 Міщеня Маркіян,
8 Лемещук Павло,
7 Мельник Богдан,
6 Рабчук Олександр,
3 Грегуль Дмитро,
2 Озімковський Даниіл,
2 Цьось Кароліна,
2 Корицький Микола,
1 Кравчук Богдан.

Шинкарчук Богдан - переможець дитячого Кубка області 2017 року!
Громова Ольга - краща серед дівчат!
Криворучко Микола - кращий серед 11-річних (і молодших)!
Дячук Назар - краща серед 9-річних (і молодших)!


Залікові бали за підсумками 2016 року:
(зараховано 4 кращі результати)

Загальний залік:

38 Кальчук Віталій,
36 Іванчук Сергій,
30 Смикало Северин,
27 Бриндецький Дмитро,
22 Булик Кирил,
12 Шинкарчук Богдан,
11 Кондратюк Вікторія,
7 Громова Ольга,
7 Полюх Андрій,
5 Лобанов Данило,
4 Лук'яник Анна,
4 Тхорик Владислав,
3 Гнатюк Марія,
3 Губеня Радіон,
2 Міськевич Ярослава,
2 Джуренко Софія,
1 Демидюк Євген.

Серед дівчат:

38 Кондратюк Вікторія,
32 Лук'яник Анна,
30 Громова Ольга,
19 Міськевич Ярослава,
17 Гнатюк Марія,
14 Джуренко Софія,
10 Заруцька Валерія,
9 Кошелєва Ангеліна,
8 Кухарець Марія,
7 Коба Дарія,
6 Сосонюк Аліна,
6 Суворова Альона,
5 Новак Анна,
3 Бондаренко Світлана,
3 Матвієнко Дарина.

Серед 10-річних (і молодших):

36 Лук'яник Анна,
23 Криворучко Микола,
22 Мамонець Дмитро,
22 Чумак Нікіта,
21 Смикало Назар,
19 Ковальчук Іван,
18 Красовський Богдан,
13 Кошелєва Ангеліна,
12 Джуренко Софія,
12 Громовий Владислав,
10 Грушевський Ярослав,
9 Крук Роман,
8 Євстратов Радій,
6 Броварський Денис,
5 Крейдер Назар,
5 Заруцький Максим,
4 Клим Максим,
4 Настін Орест,
3 Ігнатенко Валентин,
2 Андрощук Іван,
2 Суворова Альона,
2 Огороднік Владислав,
1 Скрипчук Антон,
1 Оніщук Назар,
1 Горбенко Семен.

Кальчук Віталій - переможець дитячого Кубка області 2016 року!
Кондратюк Вікторія - краща серед дівчат!
Лук'яник Анна - краща серед 10-річних (і молодших)!


Залікові бали за підсумками 2015 року:
(зараховано 4 кращі результати)

Загальний залік:

40 Кальчук Віталій,
34 Іванчук Сергій,
29 Бриндецький Дмитро,
26 Бондарчук Богдан,
18 Смикало Северин,
15 Громова Ольга,
14 Кот Андрій,
11 Шинкарчук Богдан,
11 Булик Кирил,
10 Міськевич Ярослава,
10 Гнатюк Марія,
6 Губар Максим,
4 Кондратюк Вікторія,
3 Лобанов Данило,
2 Дмитренко Поліна,
2 Кухарець Роман,
1 Сагура Володимир.5
1 Труш Сергій,
1 Мартинюк Микола,
1 Скрипчук Роман.

Кальчук Віталій - переможець дитячого Кубка області 2015 року!


Залікові бали за підсумками 2014 року:
(зараховано 4 кращі результати)

Загальний залік:

34 Сьомак Володимир,
32 Білан Віктор,
32 Іванчук Сергій,
26 Шинкарчук Богдан,
25 Кальчук Віталій,
9 Громова Ольга,
8 Міськевич Ярослава,
8 Булик Кирил,
8 Туленіна Каріна,
6 Кот Андрій,
4 Бондарчук Богдан,
4 Лобанов Данило,
4 Бриндецький Дмитро,
3 Жильчук Богдан,
2 Хаврай Іван,
2 Демидюк Євген,
2 Чернадчук Валерій,
1 Смикало Северин,
1 Гусейнов Олександр.

Сьомак Володимир - переможець дитячого Кубка області 2014 року!


Залікові бали за підсумками 2013 року:
(зараховано 4 кращі результати)

Загальний залік:

36 Туленіна Ілона,
32 Туленіна Каріна,
29 Білан Віктор,
20 Іванчук Сергій,
19 Кальчук Віталій,
17 Сьомак Володимир,
10 Шинкарчук Богдан,
10 Люшин Назар,
6 Демидюк Євгеній,
6 Кузьменко Артем,
5 Люшин Максим
4 Лобанов Данило,
4 Побережний Андрій,
4 Кот Андрій,
3 Ласкажевський Влад,
3 Чернадчук Валерій,
2 Романович Павло,
2 Сєров Іван,
1 Бриндецький Дмитро,
1 Лосінець Катеринаю,
1 Гнатюк Марія.

Туленіна Ілона - переможець дитячого Кубка області 2013 року!