Субота, 2018-09-22, 8:52 AM
Вітаю Вас Гість | RSS
Федерація
Партнери
Клубна команда
Кубок області










Top 10 Standings - 2018: Підсумок
# Name Points Part Games
1 Іллюк 29 7 63
2 Матвійчук 28 6 54
3 Данілюк 27 7 63
4 Петренко 25 5 54
5 Троць 23 4 36
6 Смикало 22 6 54
7 Бондарчук 17 5 45
8 Жакун 15 7 63
9 Клюка 14 2 18
10 Кохно 10 2 18
Рейтинги: 01.09.18
Ratings of Rivne region: Рейтинг
# Name Rating +/- Games
1 Петренко 2341 0 0
2 Пугачов 2334 -10 8
3 Селецький 2335 0 0
4 Кохно 2321 0 0
5 Матвійчук 2308 0 0
6 Кудрик 2289 0 0
7 Лабенський 2273 0 0
8 Клюка 2267 0 0
9 Шинкарчук 2257 0 0
10 Андрєєв 2252 0 0

Ratings of FIDE (rapid): Рейтинг
# Name Rating +/- Games
1 Боришкевич 2191 0 0
2 Кохно 2172 0 0
3 Рехтман 2131 0 0
4 Клюка 2116 -11 9
5 Петренко 2095 5 9
6 Пугачов 2081 0 0
7 Кононець 2077 0 0
8 Матвійчук 2055 -109 18
9 Лабенський 2046 -29 9
10 Кудрик 2023 0 0

Ratings of FIDE (blitz): Рейтинг
# Name Rating +/- Games
1 Кохно 2184 0 0
2 Петренко 2184 0 0
3 Кудрик 2156 0 0
4 Матвійчук 2150 -13 10
5 Клюка 2146 0 10
6 Боришкевич 2143 11 11
7 Лабенський 2116 20 10
8 Тимощук 2075 -9 10
9 Іллюк 2071 0 0
10 Пугачов 2055 0 0
Шахи в Україні
Шахи в світі
Зіграй в шахи
Шахи для дітей
Дитячий Кубок
Top 10 Standings - 2018: Підсумок
# Name Points Part Games
1 Криворучко 28 3 27
2 Булик 26 3 27
3 Красовський 18 4 36
4 Смикало 14 3 27
5 Тхорик 10 3 27
6 Крейдер 10 4 36
7 Лук'яник 9 4 36
8 Кондратюк 9 4 36
9 Кушнір 8 2 18
10 Мамонець 7 4 36
Як би Ви зіграли?
Соціальні мережі
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Рівненська федерація шахів

Підсумкова таблиця

Залікові бали після 7-х етапів:

29 Іллюк Петро,
28 Матвійчук Олександр,
27 Данілюк Василь,
25 Петренко Олександр,
23 Троць Ярослав,
22 Смикало Северин,
17 Бондарчук Богдан,
15 Жакун Олексій,
14 Клюка Сергій,
10 Кохно Олександр,
10 Шинкарчук Максим,
10 Іванчук Ігор,
9 Кошмак Юрій,
8 Андрєєв Дмитро,
7 Борзенко Йосип,
5 Сєдлов Віктор,
4 Селецький Григорій,
3 Кононець Ігор,
2 Кот Андрій,
2 Абрамчук Олександр,
1 Демянюк Андрій,
1 Лобанов Данило,
1 Кальчук Віталій.

Залікові бали після 7-х етапів серед 18-річних і молодших:

54 Смикало Северин,
40 Бондарчук Богдан,
34 Громова Ольга,
26 Кальчук Віталій,
25 Іванчук Сергій,
14 Лобанов Данило,
13 Шинкарчук Богдан,
11 Кот Андрій,
11 Несвіт Максим,
6 Булик Кирил,
4 Кондратюк Вікторія,
3 Тхорик Владислав,
3 Криворучко Микола,
3 Смикало Назар,
3 Красовський Богдан,
3 Новак Сергій,
3 Заява Володимир,
2 Ковальчук Дмитро,
2 Лук'яник Анна,
2 Гнатюк Марія,
2 Якубчик Анастасія,
1 Білоцерковцев Андрій,
1 Романович Павло.


Залікові бали після 10-х етапів Кубка області - 2017:

56 Кохно Олександр,
42 Шинкарчук Максим,
39 Матвійчук Олександр,
33 Петренко Олександр,
27 Жакун Олексій,
23 Кононець Ігор,
20 Клюка Сергій,
15 Андрєєв Дмитро,
14 Лабенський Ігор,
13 Кошмак Юрій,
11 Іллюк Петро,
11 Троць Ярослав,
10 Смикало Северин,
8 Затирка Максим,
7 Данілюк Василь,
6 Галій Артем,
6 Параниця Олександр,
5 Ткачук Андрій,
5 Галаган Володимир,
4 Кот Андрiй,
3 Бондарчук Богдан,
3 Бойко Олександр,
3 Абрамчук Олександр,
2 Борзенко Йосип,
2 Дем’янюк Андрій,
2 Цицюра Олександр,
2 Петрук Едуард,
1 Шинкарчук Богдан,
1 Прокопчук Олег,
1 Чернецов Андрій.

Кохно Олександр - переможець Кубка області - 2017!


Залікові бали після 10-х етапів Кубка області - 2016:

60 Кохно Олександр,
32 Іллюк Петро,
30 Матвійчук Олександр,
25 Жакун Олексій,
17 Клюка Сергій,
16 Кононець Ігор,
15 Параниця Олександр,
14 Петренко Олександр,
14 Данілюк Василь,
14 Андрєєв Дмитро,
10 Дем’янюк Андрій,
10 Кудрик Андрій,
8 Боришкевич Роман,
8 Борзенко Йосип,
8 Сєдлов Віктор,
8 Абрамчук Олександр,
7 Шинкарчук Максим,
6 Кукла Петро,
6 Цицюра Олександр,
5 Клімцов Андрій,
5 Параниця Віктор,
4 Іванчук Ігор,
4 Галаган Володимир,
4 Галій Артем,
3 Петрук Едуард,
3 Скирканич Олександр,
3 Галій Аркадій,
3 Скиба Сергій,
3 Люлько Володимир,
3 Чернецов Андрій,
3 Хильчук Тарас,
2 Стецюк Олексій,
2 Попов Анатолій,
2 Дрималик Михайло,
2 Атаманець Василь,
1 Толочик Андрій,
1 Касянчук Олександр,
1 Борисюк Петро,
1 Іванчук Сергій.

Кохно Олександр - переможець Кубка області - 2016!


Залікові бали після 10-х етапів Кубка області - 2015:

56 Кохно Олександр,
50 Клюка Сергій,
38 Матвійчук Олександр,
27 Петренко Олександр,
22 Пугачов Ілля,
22 Іллюк Петро,
20 Жакун Олексій,
13 Шинкарчук Максим,
13 Параниця Олександр,
13 Сєдлов Віктор,
10 Намінський Ігор,
8 Андрєєв Дмитро,
8 Рехтман Павло,
7 Затирка Максим,
6 Атаманець Василь,
6 Якимчук Василь,
5 Кононець Ігор,
5 Борзенко Йосип,
4 Чечель Юрій,
4 Параниця Віктор,
3 Толочик Андрій,
3 Демянюк Андрій,
3 Сарнавський Олесандр,
2 Кирилюк Анатолій,
2 Остапчук Анатолій,
2 Цицюра Олександр,
1 Скирканич Олександр,
1 Ткачук Андрій,
1 Попов Анатолій.

Кохно Олександр - переможець Кубка області - 2015!


Залікові бали після 11-х етапів Кубка області - 2014:

52 Боришкевич Роман,
52 Кохно Олександр,
41 Матвійчук Олександр,
37 Петренко Олександр,
23 Жакун Олексій,
21 Сєдлов Віктор,
21 Іллюк Петро,
19 Шинкарчук Максим,
19 Кононець Ігор,
18 Данилюк Василь,
15 Кудрик Андрій,
13 Борзенко Йосип,
10 Затирка Максим,
9 Ткачук Андрій,
8 Ковальчук Володимир,
8 Кошмак Юрій,
8 Толочик Андрій,
6 Параниця Олександр,
5 Попов Анатолій,
5 Андрєєв Дмитро,
5 Атаманець Василь,
3 Кирилюк Анатолій,
2 Параниця Віктор,
1 Касянчук Олександр,
1 Римарчук Юрій,
1 Остапчук Анатолій,
1 Антонець Юрій,
1 Якимчук Василь.

Боришкевич Роман - переможець Кубка області - 2014!


Залікові бали після 11-х етапів Кубка області - 2013:

55 Боришкевич Роман,
48 Кудрик Андрій,
47 Матвійчук Олександр,
40 Петренко Олександр,
31 Кохно Олександр,
27 Шинкарчук Максим,
16 Ткачук Андрій,
16 Данилюк Василь,
15 Остапчук Анатолій
14 Жакун Олексій,
13 Параниця Олександр,
12 Ковальчук Володимир,
11 Борзенко Йосип,
10 Іллюк Петро,
9 Сєдлов Віктор,
7 Кирилюк Анатолій,
5 Кононець Ігор,
5 Затирка Максим,
5 Богданов Дмитро,
5 Тринчук Олександр,
5 Кукла Петро,
4 Андрєєв Дмитро,
3 Хоменко Микола,
3 Антонець Юрій,
3 Шаранський Валентин,
3 Толочик Андрій,
2 Атаманець Василь,
2 Пасько Микола,
2 Іванчук Ігор,
2 Кравчук Володимир,
1 Кошмак Юрій,
1 Чечель Юрій,
1 Литвин Володимир.

Боришкевич Роман - переможець Кубка області - 2013!

Залікові бали після 7-х етапів Кубка області - 2012:

36 Кохно Олександр,
30 Балєєв Костянтин,
28 Кудрик Андрій,
28 Петренко Олександр,
18 Жакун Олексій,
16 Боришкевич Роман,
14 Матвійчук Олександр,
9 Чечель Юрій,
9 Кононець Ігор,
8 Борзенко Йосип,
8 Кукла Петро,
7 Ткачук Андрій,
6 Іллюк Петро,
6 Атаманець Василь,
6 Римарчук Юрій,
5 Параниця Олександр,
5 Сєдлов Віктор,
5 Кравчук Володимир,
4 Палій Андрій,
3 Затирка Максим,
3 Тринчук Олександр,
3 Хомич Іван,
2 Сарнавський Олександр,
2 Попов Анатолій ,
2 Дрималик Михайло,
1 Кирилюк Анатолій,
1 Петрук Едуард,
1 Борисюк Петро,
1 Назаров Олександр.

Кохно Олександр - переможець Кубка області - 2012!

Залікові бали після 7-х етапів Кубка області - 2011:

36 Боришкевич Роман,
32 Кохно Олександр,
28 Петренко Олександр,
23 Кудрик Андрій,
22 Матвійчук Олександр,
22 Рехтман Павло,
16 Балєєв Костянтин,
11 Галій Артем,
8 Денищук Олександр,
8 Попов Анатолій,
6 Борзенко Йосип,
6 Іллюк Петро,
6 Сєдлов Віктор,
4 Параниця Олександр,
4 Антонець Юрій,
3 Шинкарчук Максим,
3 Чечель Юрій,
3 Жакун Олексій,
3 Петрук Едуард,
2 Ковальчук Володимир,
2 Сарнавський Олександр,
2 Кононець Ігор,
2 Ткачук Андрій,
2 Андрєєв Дмитро,
1 Кирилюк Анатолій,
1 Бенза Петро.

Боришкевич Роман - переможець Кубка області - 2011!

Залікові бали після 7-х етапів Кубка області - 2010:

38 Боришкевич Роман,
36 Балєєв Костянтин, 
25 Матвійчук Олександр,
22 Борзенко Йосип, 
16 Ковальчук Володимир,
16 Кудрик Андрій,
14 Колбасін Олександр,
11 Пугачов Ілля,
11 Петренко Олександр,
11 Рехтман Павло,
7 Сєдлов Віктор,
6 Лада Андрій,  
6 Тимощук Тарас,
5 Кононець Ігор,
4 Лісовський Костянтин,  
4 Сарнавський Олександр, 
4 Шинкарчук Максим,
4 Хоменко Микола, 
3 Жакун Олексій, 
3 Параниця Олександр,
3 Атаманець Василь,
2 Гловацький Олександр,
2 Болсуновський Констянтин,
1 Бойко Олександр
1 Данилюк Василь,
1 Затирка Максим,  
1 Прокопчук Олег,
1 Іллюк Петро,
1 Кирильчук Микола, 
1 Палий Андрий.

Боришкевич Роман - переможець Кубка області - 2010!