Користувачів: 0

Головна » 2013 » Листопад » 18 » 10 етап Кубка Рівненської області - 2013!
11:19 PM
10 етап Кубка Рівненської області - 2013!
17 листопада в Дубно завершився 10 етап Кубка Рівненської області з шахів 2013 року, який пройшов за швейцарською системою в 9 турів. Взяли участь у турнірі шахісти з Березнівського, Володимирецького, Дубенського, Дубровицького, Здолбунівського, Костопільського, Млинівського, Рівненського, Сарненського районів, міст Рівне, Кузнецовськ, а також гості з Київської, Хмельницької та Тернопільської областей, всього 39 учасників. З результатом 8 очок з 9 можливих переможцем змагання став представник Рівного – Боришкевич Роман, 2 місце у Самосюка Віктора з Києва (7,5 очок), 3 місце у Петренка Олександра з Рівного (6,5 очок). Кращі спортсмени отримали цінні подарунки, а перша вісімка шахістів Рівненщини здобула бали в загальний залік Кубка області. Змагання відбулися за організаційних зусиль Рівненської обласної федерації шахів (Президент – Ковальчук Володимир), Дубенської районної федерації шахів (Голова – Пожарський Анатолій) та за підтримки місцевих спонсорів.

Після трьох турів зі 100 відсотковим результатом очолювали турнірну таблицю Петренко Олександр та Ковальчук Володимир. Їх очна зустріч в четвертому турі була напружена. В підсумку переміг Олександр, який після 4 туру став одноосібним лідером. В цьому ж турі відбулася принципова дуель лідерів загального заліку Кубка: Кудрика Андрія та Боришкевича Романа: 0-1. В 5 турі жереб зводить Боришкевича з Петренком і він знову перемагає в черговому «дербі». Після перемог над головними суперниками, зупинити його переможну ходу та не дозволити зайняти 1 місце міг чемпіон області Матвійчук Олександр. Їх зустріч відбулася в заключному 9 турі. Якби переміг Олександр, то він би наздогнав Романа. Проте знову в безкомпромісній битві виграв останній. В підсумку з результатом 7 перемог та 2 нічиї Боришкевич втретє поспіль виграв етап Кубка. Попереду учасників змагань чекає 11-й заключний етап серії Гран Прі в Острозі, проте вже зараз можна привітати Боришкевича Романа з перемогою в Кубку Рівненської області з шахів 2013 року, оскільки покращити його 55 очковий результат (беруться до обрахунку 6 кращих результатів: 5 перших місць та 1 раз - 4 місце) ніхто вже не зможе! Наші вітання!

Дубенський етап рівненського Гран-Прі з шахів, як правило, збирає широку географію учасників. Ось і цього разу в турнірі прийняли участь шахісти практично зі всіх регіонів області. Місто з славетною історією, яке розташоване на перехресті транспортних шляхів, приречене бути одним з шахових центрів області. Голова районної федерації шахів Пожарський Анатолій та місцевий шаховий актив щороку проводять змагання на високому організаційному рівні.