В шахматах нет ничего труднее, чем выбрать из двух примерно равных по силе продолжений сильнейшее, которое часто и бывает единственно верным.(Зигберт Тарраш)

Головна » 2023 » Грудень » 8 » 10 етап Кубка Рівненської області - 2023!
3:45 PM
10 етап Кубка Рівненської області - 2023!
Кубок області

Вже традиційно в Острозькому ліцеї №1, 3 грудня, провели ХХІ шаховий турнір пам’яті Йосипа Аршинова - 10 етап Кубка Рівненської області. У такий важкий для країни час, участь у змаганнях взяли понад 50 спортсменів різного віку з Острожчини, загалом із Рівненської та інших областей. Йосип Аршинов був вчителем математики. Цього року виповнилося 100 років із Дня народження Йосипа Аршинова. Організаційний комітет щиро дякує за вагому допомогу у проведенні турніру Наталії та Єлизаветі Аршиновій, Тарасу Хмаруку, Тарасу Пустовіту, Олександру Шикеру, Юрію Ягодці, Олександру Корнійчуку, Віталію Ундіру, депутатам міської ради Володимиру Степанюку, Олександру Олішевському, Івану Ткачуку, Оксані Ситницькій, Вадиму Бондарчуку; спонсорам і партнерам: Управлінню у справах молоді та спорту Рівненської обласної військової адміністрації (начальник Віталій Ліпський), Рівненській обласній федерації шахів (Володимир Ковальчук), головному судді Миколі Колюху, піцерії «Маестро» (Володимир Степанюк), ТОВ «Рибацька артіль», магазину «Лілея» (Людмила Конащук), ТОВ «Острозький завод мінеральної води», Острозькому ліцею № 1 (Руслана Лазарчук), Роману Свинарчуку, ТОВ «Замкова гора» (Іван Глушман), інтернет-ресурсу «Район. Острог», гурту «Вечірня школа» (Наталія Балаушко), підлітковому клубу «Надія» (Іванна Білюк), Острозькій ДЮСШ (Тетяна Слободян, Наталія Максимчук), Олександру Юрчуку та іншим.

Спершу грамотою було відзначено найстаршого за віком шахіста турніру – Валерія Бриля 1941 року народження з Оженина. Аналогічну відзнаку, як наймолодший спортсмен змагань, отримав дев’ятирічний Остап Мелещук.

Серед дітей (варто зазначити, що в цьому році до участі у турнірі долучилося майже 20 дітей різного віку) найвище місце зайняв у підсумковій турнірній таблиці 2009 року народження Олесь Данилюк (17 місце, 5 очок). Друге й третє місця, відповідно, посіли Захар Боришкевич і Григорій Федась. Іншим дітям, учасникам турніру були вручені від організаторів солодкі подарунки.

Серед жінок перемогла (посіла найвище місце в підсумковій турнірній таблиці) Бажена Шевчик, 2016 р.н. Призерами були – Анастасія Грищук і Дарина Ковальова. За активну участь були відзначені ветерани турніру. В цій номінації грамоти отримали Олександр Іванов, Олексій Дрозд і Павло Єпік.

Перше місце серед шахістів Острожчини (жителів та уродженців) зайняв Олексій Лісовський (набрав 5,5 очок). Другим фінішував Валентин Шаранський, а третім – Юрій Адаменко (обидва – по 5). Їм були вручені відповідного ґатунку медалі, грамоти, а чемпіону ще й кубок.

Найбільше очок (вісім із дев’яти можливих) набрав Володимир Янюк. Призерами турніру, відповідно, стали Андрій Кудрик (7,5) і Роман Боришкевич (6,5). Також грамотами були відзначені за четверте – п’яте місця Олександр Петренко та Олександр Кохно (по 6,5 очок).