Шахматы – это по форме игра, по содержанию – искусство, а по трудности овладения – наука… Шахматы могут доставить столько же радости, сколько хорошая книга или музыка. (Тигран Петросян)

Користувачів: 0

Головна » 2014 » Квітень » 7 » 2 етап дитячого Кубка області - 2014!
3:46 PM
2 етап дитячого Кубка області - 2014!

5-6 квітня в Костополі в Центрі інтелектуального розвитку "Сузір'я" відбувся 2 етап дитячого Кубка Рівненської області з шахів 2014 року серед юнаків та дівчат 2001 р.н. та молодших, який пройшов за швейцарською системою в 9 турів. Взяли участь у турнірі юні шахісти з Березнівського, Здолбунівського, Корецького, Костопільського районів та міста Рівне, всього 24 учасника. З результатом 7,5 очка з 9 можливих переможцем змагання став Сьомак Володимир з Рівного, 2 місце у Іванчука Сергія з Костополя, 3 місце у Кальчука Віталія з Рівного. Кращі юні спортсмени нагороджені цінними призами. Перша вісімка юних шахістів Рівненщини отримала бали в загальний залік дитячого Кубка області. Змагання відбулися за організаційних зусиль Рівненської обласної федерації шахів (Президент – Ковальчук Володимир) та Костопільської районної федерації шахів (Голова – Козак Олександр).

В змаганнях дітей боротьба за перше місце проходила до останньої зіграної партії. Відразу декілька учасників претендувало на звання „найсильнішого”. Зокрема, після 6 туру визначилися фаворити: в Кальчука і Шинкарчука було по 5 очок, у Сьомака - 4,5 очка, у Іванчука, Туленіної, Білана та Булика – по 4 очка. В трьох заключних партіях в матчах зі своїми безпосередніми конкурентами зуміли здобути перемоги тільки двоє: Сьомак і Іванчук (між собою вони зіграли внічию в 4 турі), що в підсумку принесло їм 1 і 2 місце. Інші ж втрачали очки. Зокрема, нічия в заключному турі Кальчука в матчі з Буликом фактично не дозволила Віталію зайняти 1 місце (в підсумку – 3-тє). Не витримала „фінішної напруги” і рейтинг-фаворит змагання - Туленіна Каріна (здобула тільки 0,5 очка в заключних партіях). Одним словом, не кожен дорослий турнір проходить в такій драматургії, як це відбулося в костопільському дитячому турнірі. В підсумку, перше місце в кубкових баталіях вдруге поспіль виборов Сьомак Володимир, здобув 10 балів в свою „кубкову скарбничку” та переконливо очолив з 20 балами загальний залік. Наші вітання! Володимир займається в шаховому гуртку Рівненської ЗОШ № 28, а також відвідує підлітковий клуб “Меридіан”.