Головна » 2016 » Березень » 7 » 1 етап Кубка Рівненської області - 2016!
11:42 AM
1 етап Кубка Рівненської області - 2016!
Кубок області

05–06 березня в Рівному відбувся 1 етап Кубка Рівненської області з шахів 2016 року. Турнір відбувся за швейцарською системою в 9 турів. Змагалися представники Березнівського, Володимирецького, Гощанського, Дубенського, Дубровицького, Здолбунівського, Костопільського, Острозького, Рівненського, Сарненського районів, міст Рівне, Кузнецовськ, а також гості з Хмельницької та Львівської областей, всього 63 учасника. З результатом 8 очок з 9 можливих переможцем став Янюк Володимир з Шепетівки, 2 місце в Кохна Олександра, 3 місце в Клюки Сергія (обоє з Рівного). Кращі інтелектуальні спортсмени отримали цінні подарунки, а перша вісімка шахістів Рівненщини здобула бали в загальний залік Кубка області. Змагання відбулися за організаційних зусиль Рівненської обласної федерації шахів (керівник – Ковальчук Володимир).

Після перших 3-х турів 100 % результат показали чотири учасника: Янюк Володимир, Кохно Олександр, Кудрик Андрій та Данилюк Василь. Результати 4 туру визначили одноосібного лідера (Янюк-Кудрик: 1-0, Данилюк-Кохно: ½-½). В 5 турі в очному поєдинку (Матвійчук-Янюк: 1-0) відбулася зміна лідера. Тож після 1-го ігрового дня турнірну таблицю з 4.5 очками очолили Матвійчук, Кохно та Данилюк. Центральна партія 6 туру (Кохно-Матвійчук: 1-0) знову визначила одноосібного лідера, оскільки на другій дошці Данилюк програв Янюку. В 7 турі Кохно грає внічию з Кудриком, тоді як Янюк перемагає і наздоганяє Олександра. В 8 турі в партії Янюк-Кохно фактично розігрувалося 1 місце змагання. Сильнішим виявився Володимир. В цьому ж турі результат в партії найближчих переслідувачів (Кудрик-Матвійчук: ½-½) дав можливість відірватися лідеру від решти на ціле очко. Результати заключного туру на перших шести дошках остаточно потасували розташування гравців в підсумковій турнірній таблиці (Музичка-Янюк: 0-1, Матвійчук-Клюка:0-1, Кохно-Шинкарчук: 1-0, Кононець-Кудрик: ½-½, Сєдлов-Іллюк: ½-½, Остапчук-Жакун: ½-½). Таким чином, 1 місце переконливо здобув гість з Хмельниччини - Янюк Володимир. Наші вітання!

Наступний етап відбудеться 16-17 квітня у Володимирці.