Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » 2021 » Вересень » 13
Шахи для дітей

На вихідних в Рівному в шаховому клубі відбувся дитячий турнір з нагоди Дня фізичної культури та спорту України. Більше трьох десятків юних шахістів Рівненщини (10-річного віку і молодших) за швейцарською системою в 7 турів виборювали звання кращих. В підсумку за наслідками напружених шахових баталій 1 місце виборов Сибірьов Анатолій з Рівного (7,0 очок з 7 можливих), 2 місце в Медведєва Дмитра (Рівне), 3 місце в Боришкевича Захара (Рівне). Під час закриття змагань юних інтелектуалів нагородили медалями, грамотами та цінними подарунками. Змагання відбулися за спіль ... Читати далі »
Переглядів: 319 | Додав: Admin | Дата: 2021-09-13

Шахові турніри

До Дня міста Здолбунова у рамках програми святкових заходів відбувся шаховий бліц-турнір за участю 10-ти спортсменів Здолбунова, Рівного, Острога. По колу, 10 хвилин до кінця партії. Запекла боротьба тривала до останньої партії. Перемогу здобув Йосип Борзенко - 7,5 очок. Юрій Кошмак , що лідирував протягом турніру, після поразки у останньому турі з 7-ма очками посів друге місце. За бронзову медаль боролися острожани Олексій Лісовський та Валентин Шаранський. Поєдинок між ними у останньому турі завершився перемогою Олексія. Призери нагороджені медалям ... Читати далі »
Переглядів: 258 | Додав: Admin | Дата: 2021-09-13