В цейтнот попадает не тот, кто много думает, а тот, кто думает не о том.(Геннадий Малкин)

Головна » 2019 » Березень » 5 » 2 етап дитячого Кубка області - 2019!
3:21 PM
2 етап дитячого Кубка області - 2019!
Шахи для дітей

02-03 березня в Костополі в Центрі інтелектуального розвитку “Сузір'я” відбувся 2 етап дитячого Кубка Рівненської області з шахів 2019 року! Турнір відбувся за швейцарською системою в 9 турів. Взяли участь 42 учасника. Змагалися юні шахісти Березнівського, Гощанського, Костопільського районів, міст Рівне та Вараш. В підсумку з результатом 7,5 очок з 9 можливих переможцем стала Кондратюк Вікторія, 2 місце в Криворучко Миколи, 3 місце в Мамонця Дмитра (всі з Рівного). Кращі юні спортсмени нагороджені медалями, грамотами та подарунками. Перші вісімки юних шахістів Рівненщини (в 3-х номінаціях) отримала бали в загальний залік дитячого Кубка області. Змагання відбулися за організаційних зусиль Федерації шахів Рівненської області та ЦІР “Сузір'я” (директор — Козак Олександр Борисович).

Після 5 турів лідерство захопили двоє: Кондратюк Вікторія та Криворучко Микола, які здобули по 4 перемоги та 1 нічиї. Їх очна зустріч в 6 турі не виявила переможця. Таким результатом скористалися їх найближчі переслідувачі: Мамонець Дмитро та Лук'яник Анна, які, здобувши перемоги, наздогнали лідерів. В 7 турі знову в двобої зійшлися лідери (Мамонець-Лук'яник: 0-1). Криворучко виграв, а Кондратюк зіграла внічию. За два тури до завершення верхні сходинки турнірної таблиці виглядали наступним чином: Криворучко та Лук'яник — по 6 очок, Кондратюк — 5,5, Мамонець, Броварський, Крейдер, Калько — по 5, Кушнір, Мельник, Юхимчук, Крук, Лобанов — по 4,5. 8 тур “перевертає з ніг на голову” розташування лідерів. На першій дошці результат партії в принциповому “дівчачому дербі” (Лук'яник-Кондратюк: 0-1) змінив лідера. Цьому сприяла нічия за сусіднім столом (Криворучко-Крейдер: 1/2-1/2). Ще на двох сусідніх столах визначилися найближчі переслідувачі: Броварський-Мамонець: 0-1, Калько-Крук: 1-0. Результати заключного туру остаточно потасували “колоду лідерів”: Кондратюк-Калько: 1-0, Кушнір-Криворучко: 0-1, Мамонець-Крейдер: 1-0, Лук'яник-Мельник: 1/2-1/2. Таким чином, 3 місце з 7.5 очками виборов Мамонець Дмитро, 1-2 місця з 7.5 очками розділили Кондратюк Вікторія та Криворучко Микола. З додатковими показниками більш пощастило Вікторії. Наші вітання переможцям!

Під час закриття змагань, окрім призерів, нагороди з подарунками отримали: краща серед дівчат (за межами п'ядесталу) – Лук'яник Анна, кращий серед дітей 11 річного віку (і молодших) – Калько Назар. Наші вітання!