Шахматист - это человек, который в доску пьян от удивительной игры.(Анатолий Рахматов)

Рівненська федерація шахів

Головна » 2014 » Вересень » 15 » 4 етап дитячого Кубка області - 2014!
1:30 PM
4 етап дитячого Кубка області - 2014!

13-14 вересня в Кузнецовську відбувся 4 етап дитячого Кубка Рівненської області з шахів 2014 року серед юнаків та дівчат 2001 р.н. та молодших, який пройшов за швейцарською системою в 9 турів. В дитячому турнірі змагалися 28 шахістів з Володимирецького, Корецького, Костопільського, Сарненського районів, міст Рівне та Кузнецовськ. З результатом 7,5 очок з 9 можливих переможцем змагання став Шинкарчук Богдан з Рівного, 2 місце у Іванчука Сергія з Костополя, 3 місце у Кота Андрія з Кузнецовська. Кращі юні спортсмени нагороджені цінними призами. Перша вісімка юних шахістів Рівненщини отримала бали в загальний залік дитячого Кубка області. Змагання відбулися за організаційних зусиль Рівненської обласної федерації шахів (Президент – Ковальчук Володимир) та Кузнецовської міської федерації шахів (Президент – Макоєдов Олександр).

Після першого ігрового дня визначився одноосібний лідер - Шинкарчук Богдан, який всі п’ять зіграних партій виграв, в тому числі в основних конкурентів – Іванчука Сергія та Кота Андрія. І хоч наступного дня Богдан дещо збавив темп і навіть дозволив себе наздогнати, проте кращий коефіцієнт Бухгольця забезпечив йому 1 місце. Наші вітання! В боротьбі за призові місця ключовою стала також партія 8 туру: Кот-Іванчук: ½-1/2 (щоб випередити Сергія, Андрію потрібно було перемагати). Слід відзначити прогрес в грі і Міськевич Ярослави з Корця, яка єдина завдала поразки лідеру. В останньому турі партія (Міськевич-Кот: 0-1) визначила володаря 3 місця.

Кузнецовський етап вніс суттєві зміни в розподілі місць загального заліку дитячого Кубка області. Зокрема, здобуті 10 балів вивели Шинкарчука Богдана з 5-го на 1-ше місце (26 балів). Іванчук Сергій перемістився з 3-го на 2-ге (25 балів). Попередній лідер Сьомак Володимир з 24 балами - на 3 місці. Отже, боротьба загострюється. За правилами змагань: з 6-х турнірів учасникам зарахується кращі 4 результати.