Головна » 2015 » Червень » 29 » 4 етап Кубка Рівненської області - 2015!
9:38 AM
4 етап Кубка Рівненської області - 2015!
Стаття в газеті "ОГО"

28 червня в селі Воронки Володимирецького району завершився 4 етап Кубка Рівненської області з шахів 2015 року, який пройшов за швейцарською системою в 9 турів. Змагалися представники Березнівського, Володимирецького, Дубровицького, Сарненського районів, міст Рівне, Кузнецовськ, а також гості з Львівської області, всього 34 учасника. З результатом 8 очок з 9 можливих переможцем став Кохно Олександр, 2 місце в Матвійчука Олександра (обоє з Рівного), 3 місце в Андрєєва Дмитра з Володимирця. Кращі інтелектуальні спортсмени в різних номінаціях отримали цінні подарунки, а перша вісімка шахістів Рівненщини здобула бали в загальний залік Кубка області. Змагання відбулися за організаційних зусиль Рівненської обласної федерації шахів (Президент – Ковальчук Володимир) та Володимирецької районної федерації шахів (керівники - Андрєєв Дмитро, Римарчук Юрій).

Після першого ігрового дня (5 турів) одноосібним лідером змагань став Кохно Олександр, який всі партії виграв (в тому числі в головних суперників: в Матвійчука Олександра в 4 турі та Клюки Сергія в 5 турі). Разом з тим, 6 тур наступного дня приніс певну інтригу: Андрєєв Дмитро перемагає лідера і з 5 очками наздоганяє його. В цьому турі перемагає Матвійчук - і в нього також 5 очок. В наступних партіях Кохно Олександр впевнено здолав своїх суперників і став переможцем. Наші вітання! В боротьбі за призові місця визначальними стали партії 7 туру (Матвійчук-Андрєєв: 1-0), 8 туру (Матвійчук-Клюка: 1-0) та 9 туру (Матвійчук-Жакун: 0-1). До речі, перемога в останній партії, найімовірніше, принесла б Матвійчуку загальну перемогу. Проте, турнір був безкомпромісний!

Крім участі у змаганнях шахісти мали можливість гарно відпочити та покупатись у цілющих водах озера. Господарі організували смачну юшку та шашлик. Тож учасники отримали задоволення не лише від гри, але й і від перебування у прекрасному та гостинному краї. Після відпочинку, як і минулого році, був організований шаховий вечір (нічний бліц). Переможцем північного марафону став Сергій Клюка: 10 з 10. Матвійчук з 8 очками - другий, третім став Дмитро Андрєєв – 7 очок.