Головна » 2017 » Червень » 26 » 4 етап Кубка Рівненської області - 2017!
5:23 PM
4 етап Кубка Рівненської області - 2017!
Кубок області

24-26 червня в смт Володимирець відбувся 4 етап Кубка Рівненської області з шахів 2017 року за швейцарською системою в 9 турів. В турнірі змагалися представники Березнівського, Володимирецького, Дубровицького, Костопільського, Рівненського, Сарненського районів, міст Рівне та Вараш, всього 25 учасників. З результатом 8,5 очок з 9 можливих переможцем став Андрєєв Дмитро з Володимирця, 2 місце в Затирки Максима з Костополя, 3 місце в Шинкарчука Максима з Рівного. Кращі інтелектуальні спортсмени в різних номінаціях отримали цінні подарунки, а перша вісімка шахістів Рівненщини здобула бали в загальний залік Кубка області. Змагання відбулися за організаційних зусиль Федерації шахів Рівненської області (керівник – Ковальчук Володимир) та Федерації шахів Володимирецького району (Андрєєв Дмитро, Римарчук Юрій, Клімцов Андрій, Губеня Ігор ...).

Після 3-х турів турнірну таблицю очолив Затирка Максим, який всі партії виграв. Максим в подальшому здобув ще 5 перемог. Однак цього виявилося недостатньо для здобуття перемоги в змаганнях. Ще більш блискучу гру показав кращий шахіст Володимиреччини - Андрєєв Дмитро: 8 перемог та 1 нічия. Зустріч лідерів (Затирка-Андрєєв: 0-1) відбулася в 4 турі, результат якої фактично став визначальним в боротьбі за 1 місце. 3 місце в Шинкарчука Максима, якому фортуна не посміхнулася в партіях з лідерами. Наші вітання переможцям! Слід відзначити гру “перспективного молодого покоління”: Смикала Северина, Кота Андрія та Шинкарчука Богдана, які дали справжній бій старшому поколінню.

Черговий етап серії Гран-Прі в селищі Володимирець проведений на пристойному рівні: просторий турнірний зал, сучасний шаховий інвентар, продумана організація харчування та проживання. Особливо слід відзначити організацію вечірнього дозвілля (в лісі біля ставків). Напрошується очевидний висновок: турнір заслуговує на “більшу увагу” зі сторони любителів шахів. А учасники цьогорічного змагання мали можливість в повній мірі відпочити як в інтелектуальних так і в інших аспектах дозвілля.