Шахматист - это человек, который в доску пьян от удивительной игры.(Анатолий Рахматов)
Пошук

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » 2020 » Жовтень » 6 » 4 та 5 етапи кубка Володимирецького району - 2020!
12:13 PM
4 та 5 етапи кубка Володимирецького району - 2020!
Завершальним акордом останніх теплих днів було проведення двох поспіль етапів відкритого кубку Володимирецького району – 2020! З нагоди відзначення всесвітнього дня туризму у рекреаційній зоні на березі озера села Воронки зібрались півтора десятки шахістів, які зіграли два турніри: перший ігровий день рапід, а наступного ранку бліц. Обидва турніри пішли в обрахунок рейтингу ФІДЕ. Також між турнірами бажаючі мали можливість позмагатись з веслування на відритій водоймі в одиночній байдарці! Беззаперечним фаворитом змагань був неодноразовий чемпіон області Олександр Матвійчук. Хоча варто відразу зауважити про те що шлях до перемоги був доволі тернистим. Причиною цього є гостра партія другого туру у якій юний Сергій Іванчук білими зумів переграти більш досвідченого Матвійчука.

Власне кажучи, перемогою у третьому турі над Василем Данілюком, Іванчук зафіксував одноосібне лідерство зі стовідсотковим показником у набраних очках. Вдалим на старті був також представник Березного Василь Атаманчук, який здобув 2,5 очки з трьох партій. Особиста зустріч Іванчук – Атаманець завершилась перемогою юного представника Костополя. Першим хто зміг засмутити Іванчука став господар турніру Юрій Римарчук. Партія п’ятого туру Римарчук – Іванчук пройшла в обопільно гострій боротьбі за ініціативи Сергія. Проте декілька пасивних ходів дозволили Юрію нав’язати боротьбу та стрімким ендшпілем здобути перемогу. Наступний шостий тур остаточно змінив лідера перегонів. Передумовою цього були такі результати: Атаманець – Матвійчук 0 – 1; Іванчук – Іллюк ½; Хильчук Роман – Данілюк 1 – 0; Надалі Матвійчук лише закріплював свою перевагу над іншими. Спочатку перемога проти Романа Хильчука ( в той же час Хильчук Тарас – Іванчук ½;) далі звитяга над Тарасом Хильчуком і тактична нічия проти Миколи Колюха.

Таким чином, Олександр Матвійчук з результатом 7,5 очок став переможцем четвертого етапу. Друге місце з здобутком сім очок у Петра Іллюка. Такий же результат продемонстрував Іванчук, він третій. Шість очок та четверте місце у Римарчука, на пів-очка менше у Василя Атаманця.

Другий змагальний день пройшов без великих несподіванок. У коловому турнірі Матвійчук здобув 12,5 очок з 13 можливих та безальтернативно переміг у п’ятому етапі. Єдиним хто відібрав пів-очка у переможця став Петро Іллюк. У підсумку представник Березного здобув 11,5 очок та підсумкове друге місце. Доповнив п’єдестал Сергій Іванчук. В його активі 10,5 очок.