Нет хороших или плохих игроков. Есть только хорошие или плохие ходы.(Зигберт Тарраш)

Користувачів: 0

Головна » 2014 » Жовтень » 20 » 5 етап дитячого Кубка області - 2014!
11:49 AM
5 етап дитячого Кубка області - 2014!

18-19 жовтня в Рівному в приміщенні шахового відділення ДЮСШ № 1 відбувся 5 етап дитячого Кубка Рівненської області з шахів 2014 року серед юнаків та дівчат 2001 р.н. та молодших за підтримки Радикальної партії Олега Ляшка. Турнір відбувся за швейцарською системою в 9 турів. Виборювали звання кращих 18 юних інтелектуальних спортсменів з Дубенського, Корецького, Костопільського районів та міста Рівне. З результатом 6,5 очок з 9 можливих переможцем змагання за додатковими показниками став Іванчук Сергій з Костополя, 2 і 3 місця також з 6,5 очками посіли Білан Віктор та Сьомак Володимир (обоє з Рівного). Кращі юні спортсмени нагороджені цінними призами. Перша вісімка юних шахістів Рівненщини отримала бали в загальний залік дитячого Кубка області. Змагання відбулися за організаційних зусиль Рівненської обласної федерації шахів (Президент – Ковальчук Володимир).

Після першого ігрового дня визначився одноосібний лідер – Білан Віктор, який всі п’ять зіграних партій виграв. Здавалося, що він безперешкодно займе перше місце, тим більше двох своїх переслідувачів (Шинкарчука Богдана та Іванчука Сергія, які мали по 4 очки) він вже переміг. Проте, наступного дня картина подій суттєво змінилася. Відчутно додали у грі Сьомак Володимир та Бондарчук Богдан, які почергово почали відбирати очки у лідерів. Особливо ключову роль в розподілі призових місць зіграв дебютант змагань Бондарчук, який у 8 турі переміг Білана (Віктор очолював турнірну таблицю на той момент), а в 9 турі переміг Шинкарчука (протилежний результат вивів би Шинкарчука на перше місце). До всієї цієї драматургії слід додати і нічиї в 9 турі лідерів: Іванчука і Сьомака (останньому не поступився Смикало Северин – фактично також не дав посісти перше місце). В результаті фортуна посміхнулася Іванчуку Сергію, який посів перше місце за додатковими показниками (коефіцієнт Бухгольця). Наші вітання!

Під час підведення підсумків змагань озвучені вітальні слова кандидата в народні депутати від Радикальної партії Олега Ляшка - Президента Рівненської обласної федерації шахів Ковальчука Володимира.

Результати передостаннього етапу дитячого Гран-Прі з шахів знову перетасували колоду лідерів в загальному заліку. Вперше очолив таблицю переможець поточного етапу – Іванчук Сергій з 32 балами. Ця перемога стала серйозною заявкою на загальний успіх. За правилами змагань здобуті бали сумуються за кращими 4 результатами. Тому переслідувачам потрібно в заключному турнірі серії досягати максимальних результатів, щоб наздогнати його.

Заключний 6 етап дитячого Кубка Рівненської області з шахів 2014 року серед юнаків та дівчат 2001 р.н. та молодших найімовірніше пройде 22-23 листопада також в приміщенні шахового відділення ДЮСШ № 1 м Рівне. Слідкуйте за оголошеннями.