Головна » 2019 » Липень » 1 » 5 етап Кубка Рівненської області - 2019!
8:42 PM
5 етап Кубка Рівненської області - 2019!
Кубок області

28-30 червня у Володимирці відбувся 5 етап кубка Рівненської області з шахів 2019 року! В турнірі, що проходив за швейцарською системою в 9 турів, змагалися шахісти Березнівського, Володимирецького, Дубровицького, Костопільського, Рівненського районів, міст Рівне, Житомир та Вараш, всього 24 учасника. В підсумку з результатом 7,0 очок з 9 можливих переможцем став Смикало Северин з Рівного, 2 місце в Гловацького Володимира (Рівне), 3 місце в Андрєєва Дмитра (Володимирець). Кращі інтелектуальні спортсмени в різних номінаціях отримали цінні подарунки, а перші вісімки шахістів Рівненщини здобула бали в загальний залік Кубка області. Змагання відбулися за організаційних зусиль Федерації шахів Рівненської області (керівник – Ковальчук Володимир) та Федерації шахів Володимирецького району (Андрєєв Дмитро, Римарчук Юрій, Клімцов Андрій, Губеня Ігор).

Багатий на несподіванки виявився черговий етап кубка області. Вже в 2 турі майбутній переможець турніру зазнав поразки від місцевого шахіста Римарчука Юрія. Також, дещо несподіваною видалася успішна гра Гловацького Володимира. Набагато рейтинговіші Хитрич Роман та Кохно Олександр зазнали поразок від нього в 2 та 4 турах. Тож на партію 5 туру з Андрєєвим Дмитром він вийшов в якості одноосібного лідера, маючи в активі одні перемоги. Дмитро переміг та наздогнав Володимира. На сусідній 2 дошці Смикало переміг Кохна і також долучився до лідируючої групи. Несподіванки продовжилися в 6 турі: Іванчук перемагає Андрєєва. Цим скористався Смикало (переміг Гловацького) і відірвався на пів-очка від переслідувачів. 7 тур знову непрогнозовано тасує лідерів: Смикало-Хитрич: 0-1, Гловацький-Іванчук: 1-0. 8 тур: Хитрич-Кохно: ½-1/2, Жакун-Андрєєв: 1-0, Іванчук-Смикало: 0-1, Громова-Гловацький: 1-0. Перед заключним туром лідери розташувалися в наступному порядку: Смикало, Хитрич – по 6 очок, Кохно, Жакун – по 5,5, Андрєєв, Гловацький, Громова – по 5 очок. 9 тур, як і весь турнір, видався безкомпромісний: Смикало-Жакун: 1-0, Громова-Хитрич: 1-0, Кохно-Андрєєв: 0-1, Гловацький-Смітюх: 1-0. В підсумку Смикало Северин єдиний “майже на відмінно” справився з напругою боротьби та заслужено переміг на Володимирецькому етапі кубка області. Наші вітання!