Головна » 2015 » Листопад » 2 » 6 етап дитячого Кубка області - 2015!
11:52 AM
6 етап дитячого Кубка області - 2015!
Шахи для дітей

31 жовтня - 01 листопада в Березне відбувся 6 етап дитячого Кубка Рівненської області з шахів 2015 року серед юнаків та дівчат 2002 р.н. та молодших! Турнір відбувся за швейцарською системою в 9 турів. Змагалися юні представники Березнівського Дубенського, Корецького, Костопільського районів та міста Рівне, Кузнецовськ, Почаїв, всього 26 учасників. З результатом 7 очок з 9 можливих переможцем став Кот Андрій з Кузнецовська, 2 місце в Іванчука Сергія з Костополя, 3 місце в Бондарчука Богдана з Дубного. Кращі юні спортсмени нагороджені грамотами, медалями та подарунками. Перша вісімка юних шахістів Рівненщини отримала бали в загальний залік дитячого Кубка області. Змагання відбулися за організаційних зусиль Рівненської обласної федерації шахів (керівник – Ковальчук Володимир) та Березнівської районної федерації шахів (керівник – Іллюк Петро) та управління освіти, молоді та спорту Березнівської РДА.

Після трьох турів визначилися 2 лідера, які ішли без втрати очків: Іванчук Сергій та Бондарчук Богдан. Їх очна зустріч в 4 турі не визначила сильнішого (нічия). В п’ятому турі Бондарчук зустрівся з лідером загального заліку – Кальчуком Віталієм, а Іванчук з гостею з Тернопільщини – Загоруйко Антоніною. І знову перемоги. Тож ця пара в перший день змагань була беззаперечно кращою. В 6 турі Бондарчук, здобувши чергову перемогу (Бриндецький Дмитро), одноосібно очолив турнірну таблицю з 5,5 очками. За ним розташувався Іванчук (5 очок). В цей момент здавалося, що саме між ними визначиться переможець, оскільки наступні учасники в турнірній таблиці (Кальчук Віталій, Кот Андрій, Бриндецький Дмитро, Громова Ольга, Загоруйко Антоніна) мали в активі тільки по 4 очки. Однак, знову далася взнаки непередбачуваність дитячих змагань. Бондарчук зазнає поразок в 7 і 9 турах (від Кота і Шинкарчука Богдана), а Іванчук програє у 8 турі Кальчуку. В цей час максимальну ходу набирає Кот Андрій, який в останніх 3-х турах послідовно обіграв Бондарчука, Загоруйко та Бриндецького. В підсумку йому разом з Іванчуком вдалося набрати найбільшу кількість очків (7), але за коефіцієнтом Бухгольця Андрій став першим. Наші вітання! Тільки 3 місце дісталося Бондарчуку Богдану, який знову (як і в Костополі) випустив перемогу в турнірі в заключному турі.

Черговий турнір Дитячої серії Гран-Прі відбувся в спорткомплексі м. Березне. Організатори зробили все можливе, щоб показати: в Березному дитячі шахи були, є і будуть. Тож діти відтепер змагатимуться тут щороку восени за прикладом дорослих (влітку).

Перед заключним етапом дитячого Кубка області (21-22 листопада, Рівне) залишилося тільки 2 учасники: Кальчук Віталій (35 очок – три 1 місця і одне 4 місце) та Іванчук Сергій (34 очки – одне 1 місце і три 2 місця), які мають шанси здобути головний дитячий кубок (згідно правил в залік зараховуються кращі 4 результати). Іванчук Сергій в змозі обійти Кальчука Віталія тільки за умови здобуття 1 місця в заключному 7 етапі. Тоді як, Віталію достатньо посісти 2 місце – і тоді він переможець кубкових баталій. Тож інтрига зберігатиметься до останнього туру змагань.