Четвер, 2021-06-17, 9:54 AM
Вітаю Вас Гість | RSS
Опитування
Найочікуваніший етап кубка області 2020 року:
Всього відповідей: 84
Цитати
Шахматы - это целительный пластырь на тысячах уколах судьбы.(Макс Вайс)
Пошук
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Рівненська федерація шахів

Головна » 2011 » Жовтень » 24 » 6 етап Кубка області - 2011!
10:58 AM
6 етап Кубка області - 2011!
22-23 жовтня 2011 року в місті Дубно пройшов 6 етап Кубка області 2011 року, який відбувся за швейцарською системою в 9 турів.

Змагалися 38 любителів шахів з Дубенського, Дубровицького, Здолбунівського, Костопільського, Рівненського районів та міста Рівне. Прийняли участь в турнірі гості з Хмельницької, Вінницької, Тернопільської, Львівської та Київської областей. З результатом 7 очок з 9 можливих переможцем змагання став представник міста Рівне - Матвійчук Олександр, 2 місце - Янюк Володимир (Шепетівка), 3 місце - Іванов Андрій (Нетішин). Переможці нагороджені цінними призами. Перша вісімка шахістів Рівненщини отримали бали в загальний залік Кубка області з шахів 2011 року!
             Турнірна таблиця:
1 Матвійчук Олександр 2259 кмс Рівне 7
2 Янюк Володимир 2036 I Шепетівка 7
3 Іванов Андрій 2186 кмс Нетішин 6.5
4 Петренко Олександр 2247 кмс Рівне 6.5
5 Гудок Віктор 2220 мм Вінниця 6.5
6 Крисоватий Сергій 2196 кмс Тернопіль 6
7 Поліщук Олег 2351 кмс Шепетівка 6
8 Галій Артем 2041 I Рівне 5.5
9 Самосюк Віктор 2114 I Київ 5.5
10 Денищук Олександр 2026 I Рівненський 5.5
11 Попов Анатолій 2069 I Дубенський 5.5
12 Петрук Едуард 1949 I Дубенський 5.5
13 Сєдлов Віктор 2111 кмс Рівне 5
14 Боришкевич Роман 2324 кмс Рівне 5
15 Панчук Дмитро 2000 I Дубенський 5
16 Музика Василь 2086 кмс Львів 4.5
17 Воропаєв Іван 2235 кмс Тернопіль 4.5
18 Борзенко Йосип 2198 кмс Здолбунівський 4.5
19 Береза Петро 2018 I Шепетівка 4.5
20 Кавун Євген 2002 I Шепетівка 4.5
21 Ткачук Андрій 2018 I Дубровицький 4.5
22 Данилюк Василь 1996 I Рівне 4.5
23 Тринчук Олександр 2000 I Рівне 4.5
24 Пожарський Анатолій 1979 кмс Дубенський 4
25 Яконюк Михайло 1949 I Дубенський 4
26 Толочик Андрій 1933 I Костопільський 4
27 Шевчук Степан 2010 кмс Дубенський 4
28 Николайчук Віктор 2006 I Дубенський 4
29 Галій Аркадій 2019 I Рівне 3.5
30 Пасько Микола 2000 I Дубенський 3.5
31 Харчишин Володимир 2017 I Дубенський 3.5
32 Замерлюк Ольга 1900 I Дубенський 3.5
33 Самосюк Володимир 1979 I Київ 3
34 Кострицька Світлана 1900 I Дубенський 3
35 Ткачук Євген 1970 I Дубенський 3
36 Карлов Стефан 1900 I Дубенський 3
37 Юхимчук Сергій 1900 I Дубенський 1
38 Шаблій Віталій 1900 I Дубенський 0


Залікові бали:

10 Матвійчук Олександр,
8 Петренко Олександр
6 Галій Артем,
5 Денищук Олександр,
4 Попов Анатолій,
3 Петрук Едуард,
2 Сєдлов Віктор,
1 Боришкевич Роман.

Залікові бали після 6-х етапів:

36 Боришкевич Роман,
32 Кохно Олександр,
22 Петренко Олександр,
22 Рехтман Павло,
18 Матвійчук Олександр,
16 Балєєв Костянтин,
14 Кудрик Андрій,
11 Галій Артем,
8 Денищук Олександр,
8 Попов Анатолій,
6 Борзенко Йосип,
6 Іллюк Петро,
4 Параниця Олександр,
3 Шинкарчук Максим,
3 Чечель Юрій,
3 Жакун Олексій,
3 Сєдлов Віктор,
3 Петрук Едуард,
2 Сарнавський Олександр,
2 Кононець Ігор,
2 Ткачук Андрій,
2 Андрєєв Дмитро,
1 Бенза Петро.


Фоторепортаж з місця події:




Переглядів: 1170 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]