В том-то и состоят шахматы. Сегодня ты даёшь сопернику урок, а завтра он тебе.(Роберт Фишер)

Головна » 2023 » Липень » 19 » 6 етап Кубка Рівненської області - 2023!
10:56 PM
6 етап Кубка Рівненської області - 2023!
Кубок області

15-16 липня в місті Березному завершився шостий етап кубка Рівненської області з шахів 2023 року на кубок газети "Надслучанський вісник". Турнір зі швидких шахів зібрав досить сильний склад з 30 учасників з Рівненської, Волинської та Донецької областей, серед яких було 2 майстри та вісім кандидатів у майстри спорту. Незмінний редактор газети Павло Рачок, пригадав історію турніру та побажав усім гарної гри, хороших комбінацій та перемоги над окупантами. Вітальні слова сказав також президент обласної федерації шахів Володимир Ковальчук. В результаті жарких літніх поєдинків, переможець визначився лише в останньому турі, ним став Юрій Кошмак-6,5 очок з 9, друге місце в Ігоря Лабенського, також 6,5 очок з дещо нижчими додатковими показниками, третє місце виборов Олександр Матвійчук, 6 очок і найвищі додаткові показники в турнірі. Кращими серед ветеранів стали відповідно: Михайло Бедратий, Сергій Лемех та Микола Колюх. Кращі школярі: Олесь Данилюк, Назар Дячук та Іван Мастюк. Кращі Березнівчани: Йосип Крук, Сергій Касянець та Роман Хильчук.

Змагання відбулися за підтримки управління у справах молоді та спорту Рівненської ОДА, Рівненської обласної федерації шахів, Березнівської міської ради та Березнівської КДЮСШ.