Головна » 2015 » Листопад » 23 » 7 етап дитячого Кубка області - 2015!
6:08 PM
7 етап дитячого Кубка області - 2015!
Шахи для дітей

21 - 22 листопада в Рівному відбувся заключний 7 етап дитячого Кубка Рівненської області з шахів 2015 року серед юнаків та дівчат 2002 р.н. та молодших! Турнір відбувся за швейцарською системою в 9 турів. Змагалися юні представники Здолбунівського, Корецького, Костопільського, Рівненського районів та міста Рівне, всього 38 учасників. З результатом 7,5 очок з 9 можливих переможцем став Кальчук Віталій з Рівного, 2 місце в Булика Кирила з Костополя, 3 місце в Бриндецького Дмитра з Рівного. Кращі юні спортсмени нагороджені грамотами та подарунками. Перша вісімка юних шахістів Рівненщини отримала бали в загальний залік дитячого Кубка області. Змагання відбулися за організаційних зусиль Рівненської обласної федерації шахів (керівник – Ковальчук Володимир).

Після першого ігрового дня (5 турів) одноосібно очолив турнірну таблицю Бриндецький Дмитро (всі перемоги). В 4 і 5 турах Дмитро почергово переміг лідерів кубкових баталій Іванчука Сергія та Кальчука Віталія. Здавалося ніхто вже не завадить йому вибороти підсумкове 1 місце. Але діти є діти. Наступного ігрового дня Дмитро грав нестабільно, набравши тільки 1,5 очка з 4-х. Тож в підсумку тільки третє місце. Разом з тим, значно додали в грі Кальчук Віталій та Булик Кирил. Перший зумів у 8 турі в принциповому поєдинку з Іванчуком Сергієм здобути перемогу. Другий у 7 турі переміг Бриндецького Дмитра. Кирил взагалі мав шанс вперше для себе вибороти 1 місце в обласному турнірі. Для цього йому потрібно було перемагати в заключному турі Шинкарчука Богдана. Однак драматичний поєдинок завершився вічним шахом (нічиєю). Цим скористався Кальчук Віталій, здобувши перемогу у Смикало Северина. Віталій наздогнав Кирила і за додатковим коефіцієнтом (Бухгальцем) посів 1 місце в турнірі. Наші вітання!

Інтрига в боротьбі за головний дитячий кубок Рівненської області 2015 року зберігалася до 8 туру 7-го етапу. В згаданому турі жереб звів головних претендентів в двобої між собою (Іванчук-Кальчук: 0-1). Результат партії став визначальним в питанні: хто виборе Кубок. Таким чином, за підсумками серії з 7-ми дитячих турнірів володарем Кубка став Кальчук Віталій, який зумів здобути максимально можливу кількість балів – 40 (в залік зараховуються 4 кращі результати). Наші вітання! Вручення Кубка відбудеться на передноворічному турнірі “Святий Миколай у кожну хату”, який пройде 19-20 грудня в ЗОШ № 18 м. Рівне.