Головна » 2016 » Жовтень » 11 » 8 етап Кубка Рівненської області - 2016!
5:55 PM
8 етап Кубка Рівненської області - 2016!
Кубок області

09 жовтня в Дубровиці завершився 8 етап Кубка Рівненської області з шахів 2016 року, який пройшов за швейцарською системою в 9 турів. Змагалися представники з різних районів та міст нашого краю, всього 29 учасників. З результатом 8 очок з 9 можливих переможцем став Кохно Олександр з Рівного, 2 місце в Жакуна Олексія з Дубровиці, 3 місце в Параниці Олександра з Сарн. Кращі інтелектуальні спортсмени в різних номінаціях отримали цінні подарунки, а перша вісімка шахістів Рівненщини здобула бали в загальний залік Кубка області. Змагання відбулися за організаційних зусиль Федерації шахів Рівненської області (керівник – Ковальчук Володимир), Федерації шахів Дубровицького району (керівник – Ткачук Андрій) та за підтримки Рівненського осередку Радикальної партії Олега Ляшка.

Вчергове переконливою перемогою рівненчанина Олександра Кохна завершився 8 етап кубка області з шахів. Наші вітання переможцю! Разом з тим, до перемоги Олександр ішов оригінально: в 1 турі сенсаційно програв Цицюрі Олександру з Сарн. Однак, наступні 8 перемог підряд, в тому числі над найближчими переслідувачами, не залишили шансів іншим. В боротьбі за інші два місця на “п’ядесталі” більш вправними були Жакун Олексій з Дубровиці та Параниця Олександр з Сарн.

Результати 8 етапу Рівненської серії Гран-прі з шахів 2016 року забезпечили Кохну Олександру 6 перемогу в етапах та максимально можливу кількість балів – 60 (зараховується 6 кращих результатів). Це рекордний показник за всі роки проведення кубкових змагань на Рівненщині. Таким чином, Олександр за 2 турніри до завершення серії достроково виборов головний кубок області 2016 року. Наші вітання переможцю! Разом з тим, боротьба за інші призові місця в загальному заліку триватиме до останньої партії кубкових баталій.