Головна » 2016 » Листопад » 7 » 9 етап Кубка Рівненської області - 2016!
6:13 PM
9 етап Кубка Рівненської області - 2016!
Кубок області

05-06 листопада в Дубно відбувся 9 етап Кубка Рівненської області з шахів 2016 року, який пройшов за швейцарською системою в 9 турів з обрахунком рейтингу ФІДЕ. Змагалися представники з різних районів та міст нашого краю, всього 36 учасників. З результатом 8 очок з 9 можливих переможцем став Кохно Олександр, 2 місце в Данілюка Василя, 3 місце в Матвійчука Олександра (всі з Рівного). Кращі інтелектуальні спортсмени в різних номінаціях отримали цінні подарунки, а перша вісімка шахістів Рівненщини здобула бали в загальний залік Кубка області. Змагання відбулися за організаційних зусиль Федерації шахів Рівненської області (керівник – Ковальчук Володимир) та Федерації шахів Дубенського району (керівники - Петровський Михайло та Пожарський Анатолій).

Вчергове переконливою перемогою рівненчанина Олександра Кохна завершився 9 етап кубка області з шахів. Наші вітання переможцю! Разом з тим, до перемоги Олександр (як і в попередньому етапі) ішов оригінально: в 2 турі сенсаційно програв юному Бондарчуку Богдану з Дубно. Однак, наступні 7 перемог підряд, в тому числі над найближчими переслідувачами, не залишили шансів іншим. В боротьбі за інші два місця на “п’ядесталі” більш вправними були Данілюк Василь та Матвійчук Олександр (обоє з Рівного). Слід зазначити, що в перший день змагань ці двоє були кращими: після 4 туру ішли зі 100% результатом. В 5 турі Василь продовжив переможну ходу, перемігши Олександра. Другого ігрового дня перемагав тільки Кохно Олександр. Перед заключним туром, він ділив лідерство з Данілюком, однак Василь в 9 турі програв Сєдлову і дав можливість одноосібно посісти 1 місце конкуренту.

Результати 9 етапу Рівненської серії Гран-прі з шахів 2016 року не внесли повної ясності щодо перспектив розташування на 2, 3 та інших місцях загального заліку претендентів на високі місця за підсумками всіх етапів серії. Все вирішить заключний етап в Острозі, що пройде 3-4 грудня.