Субота, 2017-08-19, 4:25 AM
Вітаю Вас Гість | RSS
Цитати
Хорошему игроку всегда везет!(Хосе Рауль Капабланка)
Пошук
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Рівненська федерація шахів

Головна » 2012 » Грудень » 17 » Обласний дитячий турнір "Святий Миколай у кожну хату"!
1:03 PM
Обласний дитячий турнір "Святий Миколай у кожну хату"!
15-16 грудня 2012 року в приміщенні ЗОШ № 18 м. Рівне в черговий раз відбувся обласний дитячий турнір з шахів "Святий Миколай у кожну хату". Змагання проводилися в 3-х вікових категоріях (1995-1998 р.н., 1999-2003 р.н., 2004 р.н. та молодші). Виборювали звання кращих 132 юних шахісти з Березнівського, Дубенського, Костопільського, Острозького, Рівненського районів та міст Рівне, Кузнецовськ. За підсумками змагань переможці нагороджені грамотами, медалями та призами. Крім того, до Дня Святого Миколая кожен юний шахіст отримав подарунок. Захід відбувся за підтримки Рівненської обласної федерації шахів (Президент – Ковальчук Володимир), відділу з питань фізичної культури і спорту Рівненської ОДА (куратор – Мурін Володимир), а також громадських діячів - Шершуна Миколи (екс-народний депутат України, віце-Президента Федерації шахів України) та Паладійчука Сергія (випускник ЗОШ № 18, депутат Рівнеради, Президент федерації шахів м. Рівне).

Переможці змагань:

Юнаки 2004 р.н. та молодші:
1. Кальчук Віталій (Рівне ЗОШ 18)
2. Демидюк Євгеній (Кузнецовськ)
3. Лобанов Данило (Кузнецовськ)
Дівчата 2004 р.н. та молодші:
1. Туленіна Каріна (Рівне ЗОШ 15)
2. Метелюк Каріна (Рівне ЗОШ 12)
3. Шпак Софія (Острог)
Юнаки 1999-2003 р.н.:
1. Вітошко Юрій (Костопіль ЗОШ 4)
2. Олійник Євген (Костопіль ЗОШ 4)
3. Малишевський Максим (Костопіль ЗОШ 4)
Дівчата 1999-2003 р.н.:
1. Туленіна Ілона (Рівне ЗОШ 15)
2. Кравець Олександра (Костопіль НВО 2)
3. Громова Ольга (Рівне ЗОШ 18)
Юнаки 1995-1998 р.н.:
1. Самосюк Віктор (Рівне)
2. Михайлус Веніамін (Рівненський с. Обарів)
3. Демянюк Андрій (Рівне ЗОШ 18)
Дівчата 1995-1998 р.н.:
1. Дука Діана (Костопіль ЗОШ 3)
2. Копель Ольга (Костопіль НВО 2)
3. Грабарчук Анастасія (Рівненський с. Решуцьк)

Загальні підсумки змагань:

Турнірна таблиця (2004 р.н. та молодші):

1 Туленіна Каріна, Рівне ЗОШ 15 9
2 Кальчук Віталій, Рівне ЗОШ 18 7
3 Демидюк Євгеній, Кузнецовськ 7
4 Лобанов Данило, Кузнецовськ 6
5 Лисюк Валерій, Рівне ЗОШ 27 6
6 Булик Кирил, Костопіль ЗОШ 5 6
7 Іванчук Сергій, Костопіль ЗОШ 3 5
8 Стельмащук Владислав, Костопіль ЗОШК 6 5
9 Жильчук Богдан, Рівне ЗОШ 2 5
10 Левчук Роман, Костопіль г.г 1 5
11 Бриндецький Дмитро, Рівне ЗОШ 18 5
12 Панчук Захар, Острог 5
13 Ткачук Назар, Рівне НВК 17 5
14 Горошко Максим, Костопіль ГГ 4.5
15 Мошняга Ярослав, Рівне ЗОШ 28 4.5
16 Яницький Олександр, Рівне ЗОШ 12 4.5
17 Шинкарчук Богдан, Рівне ЗОШ 28 4
18 Мартинюк Микола, Рівне ЗОШ 28 4
19 Кірілков Вадим, Рівне ЗОШ 28 4
20 Метелюк Каріна, Рівне ЗОШ 12
21 Якимчук Дмитро, Рівне ЗОШ 12
22 Шульгач Олександр, Рівне ЗОШ 12 3.5
23 Любитовець Євгеній, Острог 3
24 Шарай Максим, Рівне ЗОШ 12 3
25 Пивоварчук Віталій, Рівне ЗОШ 12 3
26 Атаманчук Владислав, Рівне ЗОШ 12 2
27 Шпак Софія, Острог 2
28 Калачов Богдан, Рівне ЗОШ 12 0.5

Турнірна таблиця (1999-2003 р.н.):

1 Вітошко Юрій, Костопіль ЗОШ 4 6
2 Туленіна Ілона, Рівне ЗОШ 15 6
3 Олійник Євген, Костопіль ЗОШ 4 6
4 Малишевський Максим, Костопіль ЗОШ 4 5.5
5 Шаблій Віталій, Дубно 5.5
6 Романюк Олександр, Рівне ЗОШ 27 5
7 Сєров Іван, Кузнецовськ 5
8 Гнітецький Костя, Костопіль НВО 2 5
9 Волчевський Богдан, Рівне ЗОШ 18 5
10 Кот Андрій, Кузнецовськ 5
11 Білан Віктор, Рівне Мередіан 5
12 Ласкажевський Влад, Кузнецовськ 5
13 Кузьменко Артем, Кузнецовськ 5
14 Дубіч Віталій, Костопіль ЗОШ 4 5
15 Люшин Максим, Березно гімназія 4.5
16 Чернатчук Валерій, Костопіль ЗОШ 4 4.5
17 Кожан Владислав, Рівне НВК 17 4.5
18 Савчук Віталій, Костопіль ЗОШ 2 4
19 Сьомак Володимир, Рівне ЗОШ 28 4
20 Кравець Олександра, Костопіль НВО 2 4
21 Губар Максим, Рівне ЗОШ1 3 4
22 Новачок Роман, Березно гімназія 4
23 Філіпов Руслан, Костопіль Борщівка 4
24 Полюх Андрій, Костопіль НВО 2 4
25 Сойка Павло, Рівне ЗОШ 28 4
26 Громова Ольга, Рівне ЗОШ 18 4
27 Онілов Дмитро, Рівне роллі 4
28 Плетюк Федір, Рівне ЗОШ 27 4
29 Раскевич Ілля, Костопіль ГГ 4
30 Баньковська Юлія, Костопіль ЗОШ 3 4
31 Волчевський Тарас, Рівне ЗОШ 18 3.5
32 Мацюк Ніна, Рівне НВК 17 3.5
33 Демянович Микола, Рівне ЗОШ 18 3.5
34 Яковець Олександр, Рівне престиж 3.5
35 Гнатюк Антон, Рівне НВК 17 3.5
36 Загура Ілля, Рівне ЗОШ 27 3
37 Бондарчук Дмитро, Рівненський Решуцьк 3
38 Фоміна Ірина, Рівне ЗОШ 27 3
39 Мельничук Владислав, Рівне НВК 17 3
40 Прончук Дмитро, Рівне НВК 17 3
41 Мартинчук Роман, Рівне НВК 17 3
42 Кошка Ольга, Костопіль ЗОШК 6 3
43 Демянчук Віталій, Рівне НВК 17 3
44 Іванюк Вадим, Рівне ЗОШ 18 3
45 Бондар Вадим, Рівне престиж 3
46 Пукальчук Катерина, Рівне престиж 3
47 Видюк Андрій, Костопіль ГГ 3
48 Труш Сергій, Рівне НВК 17 3
49 Вертелецький Владислав, Рівне ЗОШ 13 2.5
50 Кузьмич Іван, Рівне ЗОШ 13 2.5
51 Тимочко Дмитро, Рівне ЗОШ 12 2.5
52 Стерлюс Катерина, Рівненський Решуцьк 2.5
53 Кошкін Олександр, Березне ліцей 2.5
54 Піліпака Данило, Рівне ЗОШ 12 2.5
55 Кундас Іван, Костопіль НВО3 2
56 Іванов Ілля, Рівне престиж 2
57 Боровець Маріан, Березно гімназія 2
58 Лабенський Віталій, Костопіль НВО 5 2
59 Мосійчук Арсен, Рівне престиж 2
60 Коржиньовський Богдан, Рівне престиж 2
61 Швець Андрій, Рівне Мередіан 2
62 Бондарчук Павло, Рівненський Решуцьк 1.5
63 Степанчук Богдан, Рівне ЗОШ 4 1.5
64 Полицяк Денис, Рівне ЗОШ 25 1.5
65 Майструк Руслан, Рівненський Решуцьк 1.5

Турнірна таблиця (1995-1998 р.н.):

1 Самосюк Віктор, Рівне 6.5
2 Михайлус Веніамін, Рівненський Обарів 5.5
3 Демянюк Андрій, Рівне ЗОШ 18 5.5
4 Когут Іван, Кузнецовськ 5.5
5 Миронець Ігор, Березно Витковичі 5
6 Дацюк Іван, Рівне ЗОШ 27 5
7 Пасько Микола, Дубно 4.5
8 Хоронжук Богдан, Рівне НВК 17 4.5
9 Гордієнко Віталій, Рівне ЗОШ 27 4.5
10 Якимчук Олександр, Рівне ЗОШ13 4.5
11 Мантицький Микола, Рівне ЗОШ 18 4.5
12 Андрійчук Валентин, Рівне Ролі 4
13 Власюк Ярослав, Рівне Ролі 4
14 Дука Діана, Костопіль ЗОШ 3 4
15 Мантицький Констянтин, Рівне ЗОШ 18 4
16 Копель Ольга, Костопіль НВО 2 4
17 Ковальчук Андрій, Рівне ЗОШ 25 4
18 Мельник Святослав, Рівне ЗОШ 24 3.5
19 Грабарчук Анастасія, Рівненський Решуцьк 3.5
20 Марчук Дмитро, Рівне ЗОШ 27 3.5
21 Тихончук Микола, Березно Витковичі 3
22 Ляшик Олеся, Березно ліцей 3
23 Кучинський Даніель, Рівне ЗОШ 27 3
24 Товстий Лмитро, Рівне Ролі 3
25 Максимова Алла, Рівне Мередіан 3
26 Усик Наталя, Рівне Мередіан 3
27 Олійник Владислав, Острог 3
28 Чибізов Віталій, Рівне ЗОШ 25 3
29 Довгаль Богдан, Рівне Мередіан 2.5
30 Миронець Сергій, Березно Витковичі 2.5
31 Бричко Сергій, Рівне ЗОШ 6 2
32 Рубан Валентин, Рівне Мередіан 2
33 Заморський Давид, Рівне ЗОШ 6 2
34 Радівілова Галина, Аграрний коледж 2
35 Саяпіна Марія, Рівне ЗОШ 25 2
36 Бердич Вікторія, Рівне ЗОШ 6 2
37 Кондратчук Вікторія, Рівне ЗОШ 6 1.5
38 Ларіонов Василь, Рівне ЗОШ 25 1.5
39 Пивоварчук Олексій, Рівне ЗОШ 13 1

Фоторепортаж з місця події:

Грають наймолодші

Чемпіонка України з шахів серед дівчат віком до 8 років – Туленіна Каріна (Рівне)

Переможці

Грає середня група

Переможці

Грає старша група

Переможці


Переглядів: 1179 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]