Понеділок, 2017-10-23, 6:17 PM
Вітаю Вас Гість | RSS
Опитування
Найочікуваніший етап кубка області:
Всього відповідей: 149
Цитати
Только хороший слон может быть пожертвован. Плохой может быть только проигран.(Юрий Разуваев)
Пошук
Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 1
Користувачів: 1
Admin

Рівненська федерація шахів

Головна » 2017 » Червень » 12 » Дитячий турнір "Шахова корона - 2017"!
9:02 AM
Дитячий турнір "Шахова корона - 2017"!
Відеосюжет на Ритм ТВ

10-11 червня в Рівному в шаховому клубі відбувся V відкритий дитячий турнір "Шахова корона - 2017". Взяли участь у змаганнях 64 юні шахісти з Березнівського, Дубенського, Здолбунівського, Костопільського районів, міст Рівне, Вараш та Красилів. Виборювали звання кращих в 3-х вікових категоріях: 2000-2004 р.н., 2005-2007 р.н., 2008 р.н. та молодші. В підсумку переможцями стали: серед старших (1 місце – Смикало Северин, 2 місце – Кальчук Віталій, 3 місце – Іванчук Сергій, серед дівчат – Громова Ольга), серед середніх (Базюк Владислав, Криворучко Микола, Тхорик Владислав, Кондратюк Вікторія), серед наймолодших (Крук Роман, Горбенко Семен, Заруцький Максим, Павленко Вікторія).

Переможці та призери в різних номінаціях отримали дипломи та подарунки від ініціатора змагань – секретаря Рівнеради Паладійчука Сергія Богдановича, а небайдужі до розвитку шахів – подяки за долучення дітей до інтелектуального виду спорту.

Турнірна таблиця (2000-2004 р.н.):

1 Смикало Северин, Рівне 7.5
2 Кальчук Віталій, Рівне 7
3 Іванчук Сергій, Костопіль 6.5
4 Кот Андрій, Вараш 6.5
5 Булик Кирил, Костопіль 5
6 Шинкарчук Богдан, Рівне 5
7 Новацький Віталій, Рівне 5
8 Лобанов Данило, Вараш 4.5
9 Громова Ольга, Рівне 4.5
10 Ковальчук Дмитро, Вараш 4
11 Сьомак Володимир, Рівне 3.5
12 Гнатюк Марія, Здолбунів 2.5
13 Мельничук Владислав, Рівне 1.5
14 Гнатюк Іван, Здолбунів 0

Турнірна таблиця (2005-2007 р.н.):

1 Базюк Владислав, Красилів 8
2 Кондратюк Вікторія, Рівне 7
3 Криворучко Микола, Рівне 6
4 Тхорик Владислав, Рівне 6
5 Смикало Назар, Рівне 5.5
6 Чумак Нікіта, Рівне 5.5
7 Красовський Богдан, Костопіль 5.5
8 Лук'яник Анна, Рівне 5.5
9 Ільчук Микола, Красилів 5.5
10 Веремчук Яків, Дубно 5
11 Продоус Тарас, Красилів 5
12 Огороднік Владислав, Рівне 4.5
13 Крейдер Назар, Рівне 4.5
14 Кушнір Ілля, Рівне 4.5
15 Джуренко Софія, Костопіль 4.5
16 Броварський Денис, Рівне 4
17 Павленко Іван, Рівне 4
18 Ковальчук Іван, Костопіль 4
19 Грабовський Денис, Рівне 4
20 Матвієнко Дарина, Рівне 4
21 Мамонець Дмитро, Рівне 3.5
22 Настін Орест, Костопіль 3.5
23 Корицький Олександр, Березне 3.5
24 Котик Ілля, Рівне 3
25 Гайдук Софія, Рівне 1
26 Щербачук Рената, Рівне 0

Турнірна таблиця (2008 р.н. та молодші):

1 Крук Роман, Рівне 7.5
2 Горбенко Семен, Вараш 7
3 Заруцький Максим, Вараш 6.5
4 Хмарук Антон, Здолбунів 6
5 Павленко Вікторія, Рівне 6
6 Клим Максим, Вараш 6
7 Нагорний Андрій, Рівне 5.5
8 Мельник Богдан, Рівне 5
9 Євстратов Радій, Вараш 5
10 Денисюк Назарій, Костопіль 5
11 Озімковський Даниїл, Рівне 5
12 Рабчук Олександр, Здолбунів 4.5
13 Грегуль Дмитро, Рівне 4.5
14 Корицький Микола, Березне 4.5
15 Лобанов Микита, Вараш 4
16 Юхимчук Владислав, Рівне 4
17 Костолович Владислав, Рівне 4
18 Новак Аня, Рівне 3.5
19 Міщеня Маркіян, Рівне 3.5
20 Лемещук Павло, Рівне 3
21 Швед Роман, Рівне 2.5
22 Когут Ксенія, Рівне 2.5
23 Войтович Дмитро, Рівне 2
24 Козак Аркадій, Рівне 1

Фоторепортаж з місця події:



Поділися сторінкою з друзями:

Переглядів: 526 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]