Середа, 2021-06-16, 6:34 PM
Вітаю Вас Гість | RSS
Опитування
Найочікуваніший етап кубка області 2020 року:
Всього відповідей: 84
Цитати
Сильные фигуры противника следует разменивать.(Хосе Рауль Капабланка)
Пошук
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Рівненська федерація шахів

Головна » 2019 » Червень » 3 » Дитячий турнір "Шахова корона - 2019"!
8:06 PM
Дитячий турнір "Шахова корона - 2019"!
Відеосюжет на Ритм ТВ

01-02 червня в Рівному в шаховому клубі відбувся VІI відкритий дитячий турнір "Шахова корона - 2019". Взяли участь у змаганнях 73 юних шахістів з Гощанського, Дубенського, Костопільського районів, міст Рівне та Вараш. Виборювали звання кращих в 3-х вікових категоріях: 2002-2005 р.н., 2006-2009 р.н., 2010 р.н. та молодші. В підсумку переможцями стали: серед старших (1 місце – Смикало Северин, 2 місце – Іванчук Сергій, 3 місце – Кальчук Віталій, серед дівчат – Громова Ольга), серед середніх (Криворучко Микола, Мамонець Дмитро, Красовський Богдан, Лук'яник Анна), серед наймолодших (Загребельний Стефан, Комар Іоанн, Калько Назар, Осипчук Олександра).

Переможці та призери в різних номінаціях отримали дипломи, медалі, кубки та подарунки від ініціатора змагань – секретаря Рівнеради Паладійчука Сергія Богдановича. Крім того, відзначені кубками та дипломами кращі дитячі шахові осередки області.

Турнірна таблиця (2002-2005 р.н.):

1 Смикало Северин, Рівне 8.5
2 Іванчук Сергій, Костопіль 7
3 Кальчук Віталій, Рівне 6.5
4 Громова Ольга, Рівне 6
5 Шинкарчук Богдан, Рівне 6
6 Новацький Віталій, Рівне 4.5
7 Тхорик Владислав, Рівне 4
8 Лобанов Данило, Вараш 4
9 Жильчук Богдан, Рівне 4
10 Ковальчук Дмитро, Вараш 3.5
11 Грабовський Денис, Рівне 2
12 Пальчевський Данило, Рівне 2
13 Шах Станіслав, Рівне 1

Турнірна таблиця (2006-2009 р.н.):

1 Криворучко Микола, Рівне 7.5
2 Мамонець Дмитро, Рівне 7
3 Красовський Богдан, Костопіль 6.5
4 Чумак Нікіта, Рівне 6.5
5 Мельник Богдан, Рівне 6
6 Данилюк Олесь, Рівне 6
7 Кушнір Ілля, Рівне 5.5
8 Броварський Денис, Рівне 5.5
9 Лук'яник Анна, Рівне 5.5
10 Дубовий Мстислав, Рівне 5.5
11 Огороднік Владислав, Рівне 5.5
12 Матвієнко Дарина, Рівне 5
13 Осипенко Максим, Вараш 5
14 Юхимчук Владислав, Рівне 5
15 Лобанов Микита, Вараш 4.5
16 Данилюк Валентин, Рівне 4.5
17 Крук Роман, Рівне 4.5
18 Калачов Богдан, Рівне 4.5
19 Горбенко Семен, Вараш 4.5
20 Печончик Роман, Вараш 4
21 Заруцький Максим, Вараш 4
22 Денисюк Назар, Костопіль 4
23 Озімковський Даниїл, Рівне 3.5
24 Шуляк Тимофій, Рівне 3.5
25 Кишман Максим, Костопіль 3.5
26 Вознюк Володимир, Костопіль 3.5
27 Клим Максим, Вараш 3.5
28 Савченко Володимир, Рівне 3
29 Грегуль Дмитро, Рівне 3
30 Бодаква Мар'ян, Рівне 3
31 Крейдер Назар, Рівне 3
32 Когут Ксенія, Рівне 2
33 Трохименко Варвара, Костопіль 1

Турнірна таблиця (2010 р.н. та молодші):

1 Загребельний Стефан, Костопіль 8
2 Комар Іоанн, Дубно 7.5
3 Калько Назарій, Гоща 7
4 Новоселецький Арсен, Рівне 6
5 Осипенко Володимир, Вараш 5.5
6 Нагорний Андрій, Рівне 5.5
7 Войтович Дмитро, Рівне 5.5
8 Марченко Володимир, Рівне 5
9 Прушковський Владислав, Рівне 5
10 Гнітецький Роман, Костопіль 5
11 Сахнюк Ілля, Рівне 5
12 Степчук Микола, Рівне 5
13 Юхимчук Євген, Рівне 4.5
14 Осипчук Олександра, Костопіль 4.5
15 В'юн Ілля, Рівне 4
16 Циголко Андрій, Костопіль 4
17 Музичко Вікторія, Рівне 4
18 Олексійчук Андрій, Рівне 4
19 Денисюк Владислав, Костопіль 4
20 Міщук Софія, Рівне 3.5
21 Чуздюк Євгеній, Рівне 3.5
22 Осипчук Вікторія, Костопіль 2.5
23 Гулюк Іван, Рівне 2.5
24 Ляшецька Вероніка, Рівне 2.5
25 Іванчук Дмитро, Костопіль 2.5
26 Кіщук Софія, Рівне 1
27 Бадій Давид, Рівне 0

Фоторепортаж з місця події:



Поділися сторінкою з друзями:

Переглядів: 456 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]