Понеділок, 2018-01-22, 9:27 PM
Вітаю Вас Гість | RSS
Опитування
Найочікуваніший етап кубка області 2018 року:
Всього відповідей: 35
Цитати
В шахматах можно лишь тогда стать большим мастером, когда осознаешь собственные ошибки и слабости. Точно как в жизни.(Александр Алехин)
Пошук
Статистика

Онлайн всього: 3
Гостей: 3
Користувачів: 0

Рівненська федерація шахів

Головна » 2017 » Грудень » 18 » Дитячий турнір "Святий Миколай у кожну хату"!
6:59 PM
Дитячий турнір "Святий Миколай у кожну хату"!
Відеосюжет на ТК РТБ
Відеосюжет на Сфера-ТВ

16-17 грудня в приміщенні НВК № 18 міста Рівне в черговий раз відбувся обласний дитячий турнір з шахів "Святий Миколай у кожну хату". Змагання проводилися в 3-х вікових категоріях (2000-2003 р.н., 2004-2007 р.н., 2008 р.н. та молодші). Виборювали звання кращих близько півтори сотні юних шахістів з Березнівського, Гощанського, Дубенського, Здолбунівського, Костопільського, Рівненського районів та міст Рівне, Вараш. За підсумками змагань переможці нагороджені грамотами, медалями та призами. Крім того, до Дня Святого Миколая кожен юний шахіст отримав спеціальний подарунок. Турнір відбувся за організаційних зусиль Рівненської обласної федерації шахів (керівник – Ковальчук Володимир), управління у справах молоді та спорту Рівненської облдержадміністрації (керівник – Ліпський Віталій) та за підтримки секретаря Рівнеради Паладійчука Сергія.

Переможці змагань:

Юнаки 2008 р.н. та молодші:

1. Лобанов Нікіта (Вараш)
2. Дячук Назар (Рівне)
3. Хмарук Антон (Здолбунів)

Дівчата 2008 р.н. та молодші:

1. Павленко Вікторія (Рівне)
2. Кравчук Ангеліна (Вараш)
3. Рудика Дарина (Дубно)

Юнаки 2004-2007 р.н.:

1. Шинкарчук Богдан (Рівне)
2. Смикало Северин (Рівне)
3. Іванчук Сергій (Костопіль)

Дівчата 2004-2007 р.н.:

1. Лук’яник Анна (Рівне)
2. Кондратюк Вікторія (Рівне)
3. Матвієнко Дарина (Рівне)

Юнаки 2000-2003 р.н.:

1. Кот Андрій (Вараш)
2. Коцур Михайло (Рівне)
3. Новацький Віталій (Рівне)

Дівчата 2000-2003 р.н.:

1. Громова Ольга (Рівне)
2. Гнатюк Марія (Здолбунів)
3. Слободенюк Марта (Костопіль)

Загальні підсумки змагань:


Турнірна таблиця (2008 р.н. та молодші):

1 Лобанов Нікіта, Вараш, 8
2 Дячук Назар, Рівне, 7
3 Хмарук Антон, Здолбунів, 7
4 Євстратов Радій, Вараш, 7
5 Клим Максим, Вараш, 7
6 Мельник Богдан, Рівне, 7
7 Войтович Дмитро, Рівне, 6.5
8 Юхимчук Владислав, Рівне, 6.5
9 Заруцький Максим, Вараш, 6
10 Калько Назар, Гоща, 6
11 Жуковський Федір, Рівне, 6
12 Рабчук Олександр, Здолбунів, 6
13 Павленко Вікторія, Рівне, 6
14 Міщеня Маркіян, Рівне, 6
15 Крук Роман, Рівне, 5.5
16 Денисюк Назар, Костопіль, 5.5
17 Горбенко Семен, Вараш, 5.5
18 Гнітецький Роман, Костопіль, 5.5
19 Нагорний Андрій, Рівне, 5.5
20 Мельничук Арсен, Рівне, 5.5
21 Озімковський Даниїл, Рівне, 5
22 Кравчук Ангеліна, Вараш, 5
23 Рудика Дарина, Дубно, 5
24 Потапчук Дарія, Рівне, 5
25 Полюхович Назар, Рівне, 5
26 Костолович Владислав, Рівне, 5
27 Суховецький Артем, Рівне, 5
28 Новак Анна, Рівне, 5
29 Довбак Орест, Костопіль, 5
30 Іванюк Богдан, Березне, 5
31 Корнійчук Дмитро, Здолбунів, 5
32 Лещенко Сергій, Решуцьк, 5
33 Кравчук Богдан, Рівне, 4.5
34 Кишман Максим, Костопіль, 4.5
35 Криворучко Денис, Рівне, 4.5
36 Радчук Артем, Вараш, 4.5
37 Семенюк Дан, Здолбунів, 4.5
38 Когут Ксенія, Рівне, 4.5
39 Трохименко Варвара, Костопіль, 4.5
40 Сидоров Ілля, Березне, 4
41 Матвєєв Богдан, Костопіль, 4
42 Сульжик Назар, Березне 4
43 Шигидін Юрій, Костопіль 4
44 Дорош Артем, Решуцьк, 4
45 Олексієвець Владислав, Рівне 4
46 Самчук Олег, Костопіль, 4
47 Ковальчук Максим, Решуцьк, 4
48 Грібінчак Максим, Рівне, 4
49 Лемещук Павло, Рівне, 3.5
50 Кочубей Максим, Здолбунів, 3.5
51 Кузміцький Ілля, Здолбунів, 3.5
52 Ніжаловський Богдан, Березне, 3.5
53 Василевський Вадім, Здолбунів, 3.5
54 Булавський Максим, Здолбунів, 3.5
55 Денисюк Владислав, Костопіль, 3.5
56 Юхимчук Євгеній, Рівне, 3.5
57 Сидоров Андрій, Березне, 3.5
58 Котяй Марія, Рівне, 3.5
59 Міщук Юрій, Рівне, 3
60 Тишков Денис, Гоща, 3
61 Осипчук Вікторія, Костопіль, 3
62 Булавський Вадим, Здолбунів, 3
63 Олійник Віталій, Рівне, 2.5
64 Осипчук Олександра, Костопіль, 2.5
65 Микулич Владислав, Решуцьк, 2
66 Гудич Поліна, Рівне, 2
67 Лазарук Олексій, Костопіль, 2
68 Данилюк Олесь, Рівне, 2
69 Мичко Артем, Рівне, 1.5
70 Карпюк Ярослав, Здолбунів, 1.5
71 Фрідріх Олександр, Рівне, 0.5
72 Крохмалюк Максим, Рівне, 0

Турнірна таблиця (2004-2007 р.н.):

1 Шинкарчук Богдан, Рівне, 8
2 Смикало Северин, Рівне, 7,5
3 Іванчук Сергій, Костопіль, 7
4 Лобанов Данило, Вараш, 6,5
5 Кальчук Віталій, Рівне, 6,5
6 Лук’яник Анна, Рівне, 6
7 Огороднік Владислав, Рівне, 6
8 Ковальчук Іван, Костопіль, 6
9 Оніщук Артем, Костопіль, 6
10 Бриндецький Дмитро, Рівне, 5,5
11 Криворучко Микола , Рівне, 5,5
12 Броварський Денис, Рівне, 5,5
13 Красовський Богдан, Костопіль, 5,5
14 Смикало Назар, Рівне, 5
15 Бондаренко Олег, Березне, 5
16 Шуляк Тимофій, Рівне, 5
17 Кондратюк Вікторія, Рівне, 5
18 Демидюк Євгеній, Вараш, 5
19 Крейдер Назар, Рівне, 5
20 Оніщук Назар, Костопіль, 5
21 Кушнір Ілля, Рівне, 4,5
22 Ніжаловський Максим, Березне, 4,5
23 Настін Орест, Костопіль, 4,5
24 Мороз Андрій, Костопіль, 4,5
25 Павленко Іван, Рівне, 4,5
26 Кузнецов Данило, Костопіль, 4
27 Оніщук Захар, Костопіль, 4
28 Матвієнко Дарина, Рівне, 4
29 Джуренко Софія, Костопіль, 4
30 Гайдук Софія, Рівне, 4
31 Морозов Юрій, Рівне, 4
32 Гриб Дмитро, Рівне, 4
33 Шапоренко Вікторія, Березне, 4
34 Грабовський Денис, Рівне, 3,5
35 Скалоцький Андрій, Березне, 3,5
36 Каландюк Марк, Рівне, 3
37 Трофімчук Євген, Карпилівка, 3
38 Котик Ілля, Рівне, 3
39 Данилюк Валентин, Рівне, 2,5
40 Матвійчук Максим, Гоща, 2
41 Острочeревий Іван, Рівне, 2
42 Гаспарян Армен, Березне, 2
43 Морозик Анастасія, Рівне, 2
44 Микулич Вікторія, Решуцьк, 1,5

Турнірна таблиця (2000-2003 р.н.):

1 Кот Андрій, Вараш, 7,5
2 Коцур Михайло, Рівне, 6
3 Новацький Віталій, Рівне, 6
4 Сьомак Володимир, Рівне, 6
5 Громова Ольга, Рівне, 6
6 Гнатюк Марія, Здолбунів, 6
7 Німкович Руслан, Гоща, 6
8 Григорук Петро, Здолбунів, 5
9 Полюх Андрій, Костопіль, 5
10 Слободенюк Марта, Костопіль, 5
11 Білан Віктор, Рівне, 4,5
12 Мельничук Владислав, Рівне, 4,5
13 Гнітецький Костянтин, Костопіль, 4
14 Рудь Вадим, Рівне, 4
15 Ямпольський Василь, Дубно, 3,5
16 Ярощук Назар, Рівне, 3,5
17 Воробей Катерина, Рівне, 3,5
18 Гнатюк Іван, Здолбунів, 3,5
19 Кошкін Олександр, Березне 3
20 Смєшкова Марія, Гоща, 2
21 Ражик Богдан, Рівне, 1,5

Фоторепортаж з місця подій:



Поділися сторінкою з друзями:

Переглядів: 211 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]