П`ятниця, 2019-01-18, 0:25 AM
Вітаю Вас Гість | RSS
Опитування
Найочікуваніший етап кубка області 2019 року:
Всього відповідей: 11
Цитати
Шахматы - это целительный пластырь на тысячах уколах судьбы.(Макс Вайс)
Пошук
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Рівненська федерація шахів

Головна » 2018 » Грудень » 17 » Дитячий турнір "Святий Миколай у кожну хату"!
7:04 PM
Дитячий турнір "Святий Миколай у кожну хату"!
Шахи для дітей

15-16 грудня в Рівному приміщеннях шахового клубу ДЮСШ № 1 та Інваспорту в черговий раз відбувся обласний дитячий турнір з шахів "Святий Миколай у кожну хату". Змагання проводилися в 3-х вікових категоріях (2001-2004 р.н., 2005-2008 р.н., 2009 р.н. та молодші). Виборювали звання кращих близько півтори сотні юних шахістів з Березнівського, Гощанського, Дубенського, Здолбунівського, Костопільського районів та міст Рівне, Вараш. За підсумками змагань переможці нагороджені грамотами, медалями та подарунками. Крім того, відзначені кубками та дипломами кращі дитячі шахові осередки області. Турнір відбувся за організаційних зусиль Федерації шахів Рівненської області та управління у справах молоді та спорту Рівненської облдержадміністрації.

Переможці змагань:

Юнаки 2009 р.н. та молодші:

1. Денисюк Назар (Костопіль)
2. Озімковський Даниїл (Рівне)
3. Калько Назар (Гоща)

Дівчата 2009 р.н. та молодші:

1. Трохименко Варвара (Костопіль)
2. Новак Анна (Рівне)
3. Кравчук Ангеліна (Вараш)

Юнаки 2005-2008 р.н.:

1. Мамонець Дмитро (Рівне)
2. Криворучко Микола (Рівне)
3. Красовський Богдан (Костопіль)

Дівчата 2005-2008 р.н.:

1. Лук'яник Анна (Рівне)
2. Матвієнко Дарина (Рівне)
3. Шапоренко Вікторія (Березне)

Юнаки 2001-2004 р.н.:

1. Кальчук Віталій (Рівне)
2. Шинкарчук Богдан (Рівне)
3. Іванчук Сергій (Костопіль)

Дівчата 2001-2004 р.н.:

1. Кондратюк Вікторія (Рівне)
2. Громова Ольга (Рівне)

Кращі дитячі шахові команди 2018 року:

1. ДЮСШ № 1 міста Рівне
2. ЦІР “Сузір'я” міста Костопіль
3. Команда міста Вараш

Загальні підсумки змагань:

Турнірна таблиця (2009 р.н. та молодші):

1 Денисюк Назар, Костопіль, 8
2 Озімковський Даниїл, Рівне, 8
3 Калько Назар, Гоща, 7
4 Крук Роман, Рівне, 7
5 Кузьмицький Ілля, Здолбунів, 7
6 Данилюк Олесь, Рівне, 6.5
7 Комар Іоанн, Дубно, 6
8 Новоселецький Арсен, Рівне, 6
9 Осипенко Володимир, Вараш, 6
10 Кишман Максим, Костопіль, 6
11 Рабчук Олександр, Здолбунів, 6
12 Трохименко Варвара, Костопіль, 6
13 Новак Анна, Рівне, 6
14 Полюхович Назар, Рівне, 6
15 Кравчук Ангеліна, Вараш, 6
16 Корицький Микола, Березне, 6
17 Когут Ксенія, Рівне, 5.5
18 Кочубей Максим, Здолбунів, 5.5
19 Євстропов Владислав, Костопіль, 5.5
20 Музичко Вікторія, Рівне, 5.5
21 Пивовар Данило, Рівне, 5
22 Войтович Дмитро, Рівне, 5
23 Лемещук Павло, Рівне, 5
24 Сидляр Владислав, Рівне, 5
25 Грегуль Дмитро, Рівне, 5
26 Потапчук Дарія, Рівне, 5
27 Бодаква Мар’ян, Рівне, 5
28 Міщеня Маркіян, Рівне, 5
29 Міщук Юрій, Рівне, 5
30 Юхимчук Євгеній, Рівне, 5
31 Василевський Вадим, Здолбунів, 5
32 Расікевічус Лукас, Здолбунів ,5
33 Осипчук Вікторія, Костопіль, 5
34 Загребельний Стефан, Костопіль, 4.5
35 Циголко Андрій, Костопіль, 4.5
36 Сибірьов Анатолій, Рівне, 4.5
37 Чуздюк Євгеній, Рівне, 4.5
38 Сибірьова Маргарита, Рівне, 4.5
39 Сидляр Радіон, Рівне, 4.5
40 Гнітецький Роман, Костопіль, 4
41 Романчук Олесь, Здолбунів, 4
42 Кручок Софія, Рівне, 4
43 Гулюк Іван, Рівне, 4
44 Хильчук Амір, Костопіль, 4
45 Ширшун Петро, Костопіль, 4
46 Мєдвєдєв Дмитро, Рівне, 4
47 Басюк Максим, Березне, 4
48 Осипчук Олександра, Костопіль, 4
49 Мельничук Арсен, Рівне, 4
50 Денисюк Владислав, Костопіль, 3.5
51 Вознюк Володимир, Костопіль, 3.5
52 Жовнір Євгеній, Рівне, 3.5
53 Морозинський Артем, Рівне, 3.5
54 Іванчук Дмитро, Костопіль, 3.5
55 Дубич Михайло, Рівне, 3.5
56 Марченко Володимир, Рівне, 3.5
57 Ніжаловський Богдан, Березне, 3
58 В’юн Ілля, Рівне, 3
59 Самохович Святослав, Рівне, 3
60 Січкар Тимофій, Рівне, 3
61 Бадій Давид, Рівне, 3
62 Міщук Софія, Рівне, 3
63 Лукащук Вадим, Рівне, 3
64 Мельничук Аріна, Рівне, 3
65 Ткачук Артем, Рівне, 3
66 Ляшецька Вероніка, Рівне, 2.5
67 Гальонко Тимофій, Рівне, 2.5
68 Кулик Софія, Костопіль, 2
69 Сіопко Анна, Рівного, 2
70 Сердюк Олександра, Рівне, 1.5
71 Матюшкін Тимофій, Рівне, 1.5
72 Солонець Роман, Рівне, 1
73 Вознюк Юлія, Рівне, 1
74 Столярчук Христина, Рівне, 1
75 Олексієвець Владислав, Рівне ,1

Турнірна таблиця (2008-2008 р.н.):

1 Мамонець Дмитро, Рівне, 7
2 Криворучко Микола, Рівне, 7
3 Красовський Богдан, Костопіль, 7
4 Кушнір Ілля, Рівне, 6.5
5 Лук'яник Анна, Рівне, 6.5
6 Юхимчук Владислав, Рівне, 6.5
7 Тхорик Владислав, Рівне, 6
8 Огороднік Владислав, Рівне, 6
9 Броварський Денис, Рівне, 6
10 Матвієнко Дарина, Рівне, 6
11 Дубовий Мстислав, Рівне, 6
12 Шуляк Тимофій, Рівне, 5.5
13 Бондаренко Олег, Березне, 5.5
14 Горбенко Семен, Вараш, 5.5
15 Морозов Юрій, Рівне, 5.5
16 Корицький Олександр, Березне, 5.5
17 Клим Максим, Вараш, 5.5
18 Лобанов Нікіта, Вараш, 5
19 Настін Орест, Костопіль, 5
20 Мельник Богдан, Рівне, 5
21 Нітяговський Ілля, Здолбунів, 5
22 Музичук Богдан, Гоща, 5
23 Костолович Владислав, Рівне, 5
24 Данилюк Валентин, Рівне, 5
25 Ніжаловський Максим, Березне, 4.5
26 Калачов Артем, Рівне, 4.5
27 Калачов Богдан, Рівне, 4.5
28 Булак Владислав, Рівне, 4.5
29 Євстратов Радій, Вараш, 4
30 Мороз Андрій, Костопіль, 4
31 Сидоров Ілля, Березне, 4
32 Гавлитюк Данило, Здолбунів, 4
33 Заруцький Максим, Вараш, 4
34 Семенюк Дан, Здолбунів, 4
35 Самчук Олег, Костопіль, 4
36 Черняк Олександр, Здолбунів, 4
37 Печончик Роман, Вараш, 4
38 Шапоренко Вікторія, Березне, 3.5
39 Скалоцький Андрій, Березне, 3.5
40 Герасимчук Михайло, Березне, 3.5
41 Люшин Володимир, Гоща, 3.5
42 Дячук Назар, Рівне, 3
43 Майданець Ілля, Костопіль, 3
44 Горковець Микола, Березне, 3
45 Гаспарян Армен, Березне, 3
46 Костюкович Давид, Рівне, 3
47 Блох Владислав, Гоща, 2.5
48 Осійчук Владислав, Березне, 2.5
49 Потапчук Артем, Березне, 2.5
50 Кулик Софія, Костопіль, 1
51 Солонець Роман, Костопіль, 1

Турнірна таблиця (2001-2004 р.н.):

1 Кальчук Віталій, Рівне, 8
2 Шинкарчук Богдан, Рівне, 7.5
3 Іванчук Сергій, Костопіль, 7
4 Кондратюк Вікторія, Рівне, 5.5
5 Булик Кирило, Костопіль, 5
6 Громова Ольга, Рівне, 5
7 Полюх Андрій, Костопіль, 5
8 Жильчук Богдан, Рівне, 5
9 Новацький Віталій, Рівне, 5
10 Лобанов Данило, Вараш, 4.5
11 Матвійчук Максим, Гоща, 3
12 Макарчук Павло, Рівне, 2.5
13 Гнітецький Костянтин, Костопіль, 2
14 Чикун Юрій, Рівне, 1
15 Пінчук Едуард, Рівне, 0.5
16 Джула Назар, Рівне, 0.5

Фоторепортаж з місця подій:

Грають наймолодші в приміщенні шахового клубу ДЮСШ № 1:



Грають старші в спортивному залі Інваспорту:



Переможці молодшої групи:



Переможці середньої групи:



Переможці старшої групи:



Команда-переможець (ДЮСШ № 1 міста Рівне):



Поділися сторінкою з друзями:

Переглядів: 199 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]