Шахматист - это человек, который в доску пьян от удивительной игры.(Анатолий Рахматов)
Пошук

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » 2013 » Квітень » 1 » Фінальні змагання Рівненської області з шахів 2013 року!
10:41 AM
Фінальні змагання Рівненської області з шахів 2013 року!
Відеосюжет на телеканалі Рівне 1
Відеосюжет № 2 на телеканалі РТБ
Стаття № 2 в газеті "Рівне вечірнє"
З 23 по 31 березня 2013 року в Рівному проходив фінал чемпіонату області з шахів 2013 року. За підсумками попередніх змагань 14 кращих шахістів Рівненщини з Березнівського, Дубровицького, Здолбунівського, Костопільського, Рівненського, Рокитнівського районів та міста Рівне за коловою системою виборювали звання найсильнішого. З результатом 10,5 очок з 13 можливих чемпіоном Рівненської області став Матвійчук Олександр з Рівного (на фото), 2 місце – Богданов Дмитро (Рокитне), 3 місце – Боришкевич Роман (Рівне). Крім того, в ці ж терміни та за тією ж адресою відбувся обласний дитячий турнір “Шахові надії - 2013”, в якому 10 кращих юних шахістів шкільного віку визначали найсильнішого серед дітей. З результатом 7 очок з 9 можливих чемпіоном серед юнаків та дівчат став Пасько Микола з Дубного (на фото), 2 місце – Михайлус Веніамін (с. Ставки, Рівненський район), 3 місце – Шаблій Віталій (Дубно). Призери фінальних змагань нагороджені медалями, грамотами, цінними призами, а найсильніший шахіст області до того ж отримав красень-кубок. Боротьба за призові місяця в обох турнірах велася до останнього туру. По ходу змагань розташування учасників біля шахового олімпу постійно змінювалося. Разом з тим, чемпіоном впевнено став Матвійчук Олександр, захопивши лідерство з перших турів. Серед дітей фінальна розв’язка у визначенні свого чемпіона сталася тільки в останньому турі, в якому лідер змагань Михайлус Веніамін зустрічався зі своїм переслідувачем Паськом Миколою. Останній в напруженій боротьбі переміг і став кращим. Наші вітання переможцям! Ідея проведення фінальних змагань одночасно серед дорослих та дітей була втілена вперше. Це сприяло значному підвищенню інтересу до шахового заходу. Молодші мали унікальну можливість переймати досвід у старших та отримати додаткову мотивацію в підвищенні шахової майстерності. Щодня за турніром спостерігало багато вболівальників. Відбувся неабиякий ріст відвідуваності обласного шахового сайту (rivnechess.at.ua), який оперативно висвітлював результати ігор та самі партії на спеціальній сторінці. Слід подякувати дирекції Рівненського інституту Київського університету права НАН України (ректор - Бошицький Юрій) за надані чудові умови для проведення змагань, а також відзначити організаційні зусилля Рівненської обласної федерації шахів (Президент – Ковальчук Володимир) та відділу з питань фізичної культури і спорту Рівненської ОДА (куратор – Мурін Володимир).

Склад учасників, підсумкові результати та партії фінальних змагань (LIVE)