Понеділок, 2017-12-18, 2:26 AM
Вітаю Вас Гість | RSS
Опитування
Найочікуваніший етап кубка області:
Всього відповідей: 177
Цитати
Всю жизнь с одной женщиной - это как эндшпиль с разноцветными слонами.(Виктор Корчной)
Пошук
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Рівненська федерація шахів

Головна » 2015 » Грудень » 21 » Дитячий турнір "Святий Миколай у кожну хату"!
2:15 PM
Дитячий турнір "Святий Миколай у кожну хату"!

19-20 грудня в приміщенні ЗОШ № 18 міста Рівне в черговий раз відбувся обласний дитячий турнір з шахів "Святий Миколай у кожну хату". Змагання проводилися в 3-х вікових категоріях (1998-2001 р.н., 2002-2005 р.н., 2006 р.н. та молодші). Виборювали звання кращих близько півтори сотні юних шахістів з Березнівського, Гощанського, Дубенського, Дубровицького, Здолбунівського, Корецького, Костопільського, Рівненського, Сарненського районів та міст Рівне, Кузнецовськ. За підсумками змагань переможці нагороджені грамотами, медалями та призами. Крім того, до Дня Святого Миколая кожен юний шахіст отримав подарунок. Турнір відбувся за організаційних зусиль Рівненської обласної федерації шахів (керівник – Ковальчук Володимир), Рівненської міської федерації шахів (керівник – Паладійчук Сергій), управління у справах молоді та спорту Рівненської облдержадміністрації (керівник – Ліпський Віталій) та за підтримки народного депутата України Лозового Андрія (Радикальна партія Олега Ляшка).

Переможці змагань:

Юнаки 2006 р.н. та молодші:

1. Громовий Владислав (Рівне ЗОШ 18)
2. Красовський Богдан (Костопіль ЦІР "Сузір’я")
3. Броварський Денис (Рівне ДЮСШ 1)

Дівчата 2006 р.н. та молодші:

1. Лук'яник Анна (Рівне ДЮСШ 1)
2. Кошелєва Ангеліна (Костопіль ЦІР "Сузір’я")
3. Джуренко Софія (Костопіль ЦІР "Сузір’я")

Юнаки 2002-2005 р.н.:

1. Кальчук Віталій (Рівне ЗОШ 18)
2. Іванчук Сергій (Костопіль ЦІР "Сузір’я")
3. Бондарчук Богдан (Дубно)

Дівчата 2002-2005 р.н.:

1. Міськевич Ярослава (Корець)
2. Гнатюк Марія (Здолбунів)
3. Громова Ольга (Рівне ЗОШ 18)

Юнаки 1998-2001 р.н.:

1. Малишевський Максим (Костопіль ЦІР "Сузір’я")
2. Копищик Іван (Дубровиця)
3. Олійник Євген (Костопіль ЦІР "Сузір’я")

Дівчата 1998-2001 р.н.:

1. Туленіна Ілона (Рівне Коледж)
2. Кравець Олександра (Костопіль ЦІР "Сузір’я")
3. Григорук Юлія (Здолбунів)

Загальні підсумки змагань:


Турнірна таблиця (2006 р.н. та молодші):

1 Громовий Владислав, Рівне ЗОШ 18, 8
2 Лук'яник Анна, Рівне ДЮСШ, 7.5
3 Красовський Богдан, Костопіль Сузір'я, 7
4 Броварський Денис, Рівне ДЮСШ, 6.5
5 Кошелєва Ангеліна, Костопіль Сузір'я, 6
6 Криворучко Микола, Рівне ЗОШ 28, 6
7 Чумак Нікіта, Рівне ДЮСШ, 6
8 Мамонець Дмитро, Рівне Меридіан, 6
9 Ковальчук Іван, Костопіль Сузір'я, 6
10 Ткачук Віталій, Костопіль Сузір'я, 6
11 Оніщук Захар, Костопіль Сузір'я, 6
12 Оніщук Назар, Костопіль Сузір'я, 6
13 Смикало Назар, Рівне ЗОШ 28, 6
14 Калабський Максим, Решуцьк, 5.5
15 Лапін Максим, Рівне ДЮСШ, 5.5
16 Андрощук Іван, Рівне ДЮСШ, 5.5
17 Кузнєцов Данило, Костопіль Сузір'я, 5
18 Лисицький Олександр, Рівне ДЮСШ, 5
19 Скрипчук Антон, Рівне ЗОШ 28, 5
20 Джуренко Софія, Костопіль Сузір'я, 5
21 Самчук Оксана, Корець, 5
22 Сімаченко Роман, Дубровиця, 5
23 Крейдер Назар, Рівне ДЮСШ, 5
24 Кушнір Ілля, Рівне ЗОШ 18, 5
25 Швед Роман, Рівне ДЮСШ, 5
26 Матвійчук Максим, Рівне ЗОШ 28, 5
27 Огороднік Владислав, Рівне ДЮСШ, 5
28 Зінов’єв Олександр, Рівне ДЮСШ, 5
29 Жуковський Федір, Рівне ЗОШ 10, 4.5
30 Князев Євген, Рівне Меридіан, 4.5
31 Калько Назарій, Гоща Патріот, 4.5
32 Довбак Орест, Костопіль Сузір’я, 4
33 Кардаш Настя, Костопіль Сузір’я, 4
34 Павленко Іван, Рівне ДЮСШ, 4
35 Дзюбак Назар, Березне, 4
36 Полюхович Дарина, Рівне ЗОШ 18, 4
37 Кнапець Вадим, Рівне ЗОШ 28, 4
38 Якимчук Іван, Рівне ЗОШ 18, 4
39 Савицький Ілля, Решуцьк, 4
40 Сидоров Ілля, Березне, 4
41 Кудельський Іван, Костопіль Сузір'я, 4
42 Володько Павло, Рівне ЗОШ 28, 3.5
43 Хаврук Кузьма, Рівне ЗОШ 28, 3.5
44 Зяблов Павло, Рівне, 3.5
45 Фурдись Ілля, Рівне ДЮСШ, 3.5
46 Копель Андрій, Рівне Меридіан, 3
47 Гриб Дмитро, Рівне ЗОШ 18, 3
48 Полюхович Назар, Рівне Меридіан, 3
49 Богатько Андрій, Костопіль Сузір'я, 3
50 Лещенко Сергій, Решуцьк, 3
51 Власенко Роман, Рівне ЗОШ 28, 3
52 Котик Ілля, Рівне ЗОШ 28, 3
53 Микулич Вікторія, Решуцьк, 2.5
54 Малиш Іван, Костопіль Сузір'я, 2
55 Дубовий Мстислав, Рівне, 2
56 Микулич Владислав, Решуцьк, 1
57 Мальчик Дмитро, Костопіль Сузір'я, 0.5
58 Гнатюк Кирило, Рівне ЗОШ 18, 0

Турнірна таблиця (2002-2005 р.н.):

1 Кальчук Віталій, Рівне ЗОШ 18, 8.5
2 Іванчук Сергій, Костопіль Сузір’я, 7.5
3 Бондарчук Богдан, Дубно, 7
4 Міськевич Ярослава, Корець, 6
5 Шинкарчук Богдан, Рівне ЗОШ 28, 6
6 Кот Андрій, Кузнецовськ, 6
7 Булик Кирил, Костопіль, Сузір’я 6
8 Кухарець Роман, Кузнецовськ, 6
9 Гнатюк Марія, Здолбунів, 6
10 Громова Ольга, Рівне ЗОШ 18, 6
11 Демянович Микола, Рівне ЗОШ 18, 6
12 Бриндецький Дмитро, Рівне ЗОШ 18, 5.5
13 Смикало Северин, Рівне ЗОШ 18, 5.5
14 Дмитрук Антон, Костопіль Сузір’я, 5.5
15 Чернадчук Валерій, Костопіль Сузір’я, 5
16 Гнітецький Костянтин, Костопіль Сузір’я, 5
17 Ковальчук Олександр, Костопіль Сузір’я, 5
18 Слободенюк Марта, Костопіль Сузір’я, 5
19 Ососкало Артем, Дубровиця, 5
20 Фалько Денис, Здолбунів, 5
21 Мартинюк Микола, Рівне ЗОШ 28, 5
22 Кондратюк Вікторія, Рівне ЗОШ 28, 4.5
23 Жильчук Богдан, Рівне Гімназія, 4.5
24 Левчук Роман, Костопіль Сузір’я, 4.5
25 Хаврай Іван, Рівненський Василів, 4
26 Фесянов Андрій, Рівненський Олексин, 4
27 Коробчук Яна, Гоща Патріот, 4
28 Димчук Роман, Гоща Патріот, 4
29 Одейчук Іван, Костопіль Сузір’я, 4
30 Гнатюк Іван, Здолбунів, 4
31 Петринчук Вадим, Рівненський Олексин, 4
32 Дробуш Владислав, Рівненський Решуцьк, 3.5
33 Кошка Ольга, Костопіль Сузір’я, 3.5
34 Юрчук Владислав, Рівненський Карпилівка, 3.5
35 Винагородська Лілія, Костопіль Сузір’я, 3
36 Бондарчук Павло, Рівненський Решуцьк, 3
37 Павлюк Олександр, Рівне ЗОШ 23, 3
38 Дроздовський Владислав, Рівненський Олексин, 3
39 Швед Максим, Рівне ЗОШ 19, 3
40 Димчук Дмитро, Гоща Патріот, 2.5
41 Жуков Владислав, Рівне, 2
42 Захарчук Олексій, Рівне ЗОШ 23, 2
43 Кошкін Олександр, Березне, 2
44 Друзь Рувім, Рівне ЗОШ 23, 2
45 Савенюк Арсен, Рівненський Карпилівка, 1

Турнірна таблиця (1998-2001 р.н.):

1 Малишевський Максим, Костопіль Сузір’я, 7.5
2 Копищик Іван, Дубровиця, 7
3 Олійник Євген, Костопіль Сузір’я, 7
4 Сьомак Володимир, Рівне Меридіан, 6.5
5 Чайка Віталій, Дубно, 6
6 Туленіна Ілона, Рівне Коледж, 6
7 Кравець Олександра, Костопіль Сузір’я, 6
8 Кузьменко Артем, Кузнецовськ, 5.5
9 Комнацький Олександр, Дубровиця, 5.5
10 Лавський Владислав, Рівне Меридіан, 5
11 Кротюк Владислав, Рівненський Василів, 5
12 Люшин Максим, Березне, 5
13 Сєров Іван, Кузнецовськ, 5
14 Григорук Петро, Здолбунів, 5
15 Касацький Олександр, Здолбунівський Здовбиця, 4.5
16 Нінкович Руслан, Гоща Патріот, 4.5
17 Григорук Юлія, Здолбунів, 4.5
18 Ласкажевський Владислав, Кузнецовськ, 4.5
19 Скрипчук Роман, Рівне ЗОШ 28, 4.5
20 Григорук Богдан, Здолбунів, 4.5
21 Кожан Влад, Рівне ЗОШ 17, 4.5
22 Потер Олександр, Дубровиця, 4
23 Баньковська Юлія, Костопіль Сузір’я, 4
24 Фесянов Володимир, Рівненський Олексин, 4
25 Фалько Андрій, Здолбунів, 4
26 Жакунець Віта, Дубровиця, 4
27 Мельничук Владислав, Рівне ЗОШ 17, 4
28 Град Вадим, Рівне ЗОШ 23, 3
29 Стерлюс Катерина, Рівненський Решуцьк, 2
30 Стоноженко Ілля, Сарни, 2
31 Петренчук Микола, Рівненський Олексин, 2
32 Бондарчук Дмитро, Рівненський Решуцьк, 2
33 Долюк Володимир, Дубровиця, 1.5

Фоторепортаж з місця подій:

Грають наймолодші

Грає середня та старша групи

Під час нагородження:

Поділися сторінкою з друзями:

Переглядів: 695 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]