Субота, 2017-10-21, 2:14 AM
Вітаю Вас Гість | RSS
Опитування
Найочікуваніший етап кубка області:
Всього відповідей: 149
Цитати
Шахматы – это не только борьба умов, но и борьба нервов.(Михаил Ботвинник)
Пошук
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Рівненська федерація шахів

Головна » 2011 » Грудень » 8 » Обласний дитячий турнір "Святий Миколай у кожну хату"!
10:29 PM
Обласний дитячий турнір "Святий Миколай у кожну хату"!

З 17 по 18 грудня 2011 року в приміщенні ЗОШ № 18 м. Рівне в черговий раз відбувся обласний дитячий турнір з шахів "Святий Миколай у кожну хату". Змагання проводилися в 3-х вікових категоріях (1994-1997 р.н., 1998-2002 р.н., 2003 р.н. та молодші) за швейцарською системою в 9 турів. Виборювали звання кращих - 130 юних шахістів з Березнівського, Дубенського, Костопільського, Рівненського районів та міст Рівне, Кузнецовськ. За результатами змагань переможці та призери отримали грамоти, медалі та призи. Символічно, що вже не перший рік головним меценатом та натхненником турніра "Святий Миколай у кожну хату" є - Микола Шершун (народний депутат України, віце-Президента Федерації шахів України). Крім того, кожного юного учасника змагань привітав подарунком випускник ЗОШ № 18 депутат Рівнеради - Паладійчук Сергій!

Переможці змагань:

Юнаки та дівчата 2003 р.н. та молодші:
1. Дзятко Євгенія (Рівненський р-н с. Новостав)
2. Туленіна Каріна (Рівне ЗОШ 15)
3. Бриндецький Дмитро (Рівне ЗОШ 18)

Юнаки 1998-2002 р.н.:
1. Малишевський Максим (Костопіль ЗОШ 4)
2. Олійник Євген (Костопіль ЗОШ 4)
3. Чайковський Артем (Костопіль ЗОШ 3)

Дівчата 1998-2002 р.н.:
1. Туленіна Ілона (Рівне ЗОШ 15)
2. Петрова Ельвіра (Рівне ЗОШ 25)
3. Дука Діана (Костопіль ЗОШ 2)

Юнаки 1994-1997 р.н.:
1. Михайлус Веніамін (Рівненський р-н с.Обарів)
2. Ширко Віталій (Березне ліцей)
3. Петрик Павло (Костопіль ЗОШК)

Дівчата 1994-1997 р.н.:
1. Копель Ольга (Костопіль НВО 2)
2. Лазарець Юлія (Березне Орлівка)
3. Грабарчук Анастасія (Рівненський р-н с.Решуцьк)

Загальні підсумки змагань:

Турнірна таблиця (2003 р.н. та молодші):

1 Дзятко Євгенія, Рівненський Новостав 8.5
2 Туленіна Каріна, Рівне ЗОШ 15 7.5
3 Бриндецький Дмитро, Рівне ЗОШ 18 7
4 Іванчук Сергій, Костопіль ЗОШ 3 6.5
5 Кошка Ольга, Костопіль ЗОШК 6 5.5
6 Демидюк Євгеній, Кузнецовськ 5
7 Шинкарчук Богдан, Рівне ЗОШ-28 5
8 Кальчук Віталій, Рівне ЗОШ 18 5
9 Демянович Микола, Рівне ЗОШ 18 5
10 Громова Ольга, Рівне ЗОШ 18 5
11 Стельмащук Владислав, Костопіль ЗОШК 6 5
12 Булик Кирил, Костопіль ЗОШ 5 4.5
13 Більчик Анжела, Костопіль г.г 1 4.5
14 Плетюк Федір, Рівне ЗОШ 27 4.5
15 Лобанов Данило, Кузнецовськ 4
16 Жильчук Богдан, Рівне ЗОШ 2 4
17 Левчук Роман, Костопіль г.г 1 4
18 Мурашов Владислав, Костопіль г.г 1 4
19 Майструк Руслан, Рівненський Решуцьк 4
20 Губенко Дмитро, Рівне ЗОШ 23 3.5
21 Бондарчук Павло, Рівненський Решуцьк 3
22 Кошкін Олександр, Березне ліцей 3
23 Хролець Софія, Рівненський Решуцьк 1.5
24 Мартинюк Микола, Рівне ЗОШ 0.5

Турнірна таблиця (1998-2002 р.н.):

1 Малишевський Максим, Костопіль ЗОШ 4 7.5
2 Олійник Євген, Костопіль ЗОШ 4 7.5
3 Чайковський Артем, Костопіль ЗОШ 3 7
4 Гордієнко Віталій, Рівне ЗОШ 27 7
5 Дацюк Іван, Рівне ЗОШ 27 7
6 Туленіна Ілона, Рівне ЗОШ 15 6.5
7 Андрійчук Валентин, Рівне Ролі 6.5
8 Губар Максим, Рівне ЗОШ 13 6.5
9 Гаврилюк Андрій, Костопіль ЗОШ 3 6
10 Білан Віктор, Рівне Мередіан 6
11 Філіпов Руслан, Костопіль Борщівка 6
12 Шаблій Віталій, Дубно 6
13 Іванишин Роман, Костопіль ЗОШ 3 6
14 Мантицький Констянтин, Рівне ЗОШ 18 6
15 Мантицький Микола, Рівне ЗОШ 18 6
16 Люшин Максим, Березно гімназія 6
17 Вітошко Юрій, Костопіль ЗОШ 4 5.5
18 Дубіч Віталій, Костопіль ЗОШ 4 5.5
19 Іванець Микита, Рівне ЗОШ 7 5.5
20 Петрова Ельвіра, Рівне ЗОШ 25 5.5
21 Фібах Кристіан, Березно гімназія 5.5
22 Романюк Олександр, Рівне ЗОШ 27 5.5
23 Дука Діана, Костопіль ЗОШ 2 5
24 Мельник Святослав, Рівне ЗОШ 24 5
25 Чикерда Владислав, Рівне Ролі 5
26 Чернатчук Валерій, Костопіль ЗОШ 4 5
27 Волчевський Богдан, Рівне ЗОШ 18 5
28 Кот Андрій, Кузнецовськ 5
29 Ромер Констянтин, Рівне Ролі 5
30 Сьомак Володимир, Рівне ЗОШ 28 5
31 Кривко Андрій, Рівне НВК 12 5
32 Гнітецький Костя, Костопіль НВО 2 5
33 Хролець Владислав, Рівненський Решуцьк 5
34 Сойка Павло, Рівне ЗОШ 28 5
35 Сєров Іван, Кузнецовськ 5
36 Антонюк Владислав, Рівне Ролі 4.5
37 Халява Андрій, Рівне ЗОШ 28 4.5
38 Захарчук Віктор, Рівне ЗОШ 23 4.5
39 Бондаренко Ілля, Рівне Ролі 4.5
40 Маслій Іван, Кузнецовськ 4
41 Васькевич Володимир, Рівне ЗОШ 23 4
42 Волчевський Тарас, Рівне ЗОШ 18 4
43 Веримчук Андрій, Рівне ЗОШ 18 4
44 Новачок Роман, Березно гімназія 4
45 Циганюк Микола, Рівне ЗОШ 4 4
46 Онілов Дмитро, Рівне Ролі 4
47 Кожан Владислав, Рівне НВК 17 4
48 Шуманська Юлія, Рівне ЗОШ 18 4
49 Чибізов Віталій, Рівне ЗОШ 25 4
50 Фоміна Ірина, Рівне ЗОШ 27 4
51 Гук Владислав, Рівне ЗОШ 28 4
52 Баньковська Юлія, Костопіль ЗОШ 3 4
53 Українська Ольга, Березно гімназія 3.5
54 Скрипчук Роман, Рівне ЗОШ 28 3.5
55 Савчук Віталій, Костопіль ЗОШ 2 3.5
56 Зейдюк Андрій, Рівне Ролі 3.5
57 Прончук Дмитро, Рівне НВК 17 3.5
58 Русін Назар, Рівненський Клевань 3.5
59 Демянчук Віталій, Рівне НВК 17 3.5
60 Стерлюс Катерина, Рівненський Решуцьк 3
61 Ваврик Анастасія, Рівне НВК 12 3
62 Коцур Михайло, Рівне ЗОШ 23 3
63 Мельничук Владислав, Рівне НВК 17 3
64 Мартинчук Роман, Рівне НВК 17 3
65 Мартинюк Денис, Рівне Ролі 2.5
66 Хролець Таміла, Рівненський Решуцьк 2.5
67 Мороз Іван, Рівне НВК 17 2.5
68 Міщук Максим, Рівне НВК 17 2.5
69 Цимощук Ярослава, Рівненський Карпилівка 2.5
70 Кузьменюк Микола, Рівненський Карпилівка 2.5
71 Кухар Владислав, Рівне ЗОШ 28 2.5
72 Гуменна Анастасія, Костопіль ЗОШК 6 2
73 Кравчук Дмитро, Рівне РГГ 1.5
74 Скорубський Денис, Рівне ЗОШ 13 1
75 Веримчук Максим, Рівне ЗОШ 13 1

Турнірна таблиця (1994-1997 р.н.):

1 Михайлус Веніамін, Рівненський Обарів 8
2 Ширко Віталій, Березне ліцей 7
3 Петрик Павло, Костопіль ЗОШК 6 7
4 Цюлюпа Богдан, Рівне НВК-25 6.5
5 Якимчук Арсен, Рівне НВК колегіум 6
6 Демянюк Андрій, Рівне ЗОШ 18 5.5
7 Рубан Валентин, Рівне РКЕП 5.5
8 Бричко Сергій, Рівне ЗОШ 6 5.5
9 Мацюк Сергій, Рівне НВК 17 5
10 Трачук Іван, Березне гімназія 5
11 Ніколайчук Василь, Рівне ЗОШ 23 5
12 Хоронжук Богдан, Рівне НВК 17 5
13 Копель Ольга, Костопіль НВО 2 5
14 Домашин Вадим, Рівне ЗОШ 28 5
15 Шевчук Андрій, Рівненський Решуцьк 4.5
16 Дорошев Микола, Костопіль ЗОШК 6 4.5
17 Власюк Ярослав, Рівне Ролі 4
18 Довгаль Богдан, Рівне РКЕП 4
19 Кінащук Олександр, Рівне Ролі 4
20 Буката Володимир, Рівненський Клевань 4
21 Лазарець Юлія, Березне Орлівка 4
22 Грабарчук Анастасія, Рівненський Решуцьк 4
23 Усач Михайло, Рівне ЗОШ №23 4
24 Люшин Віктор, Рівне ЗОШ №13 3.5
25 Овсянніков Роман, Рівне ЗОШ №20 3
26 Шукалевич Ольга, Рівне ЗОШ №13 3
27 Губенко Олександр, Рівне ЗОШ №23 2.5
28 Доля Олексій, Рівне ЗОШ 4 2
29 Шуманський Роман, Рівне Елітір 2
30 Руденко Олександр, Рівне НВК 12 1


Фоторепортаж з місця подій:

Все готово до початку змагань:

Шахові баталії розпочалися:

Нагородження переможців:

Рівненські юні шахісти вже багато років знають хто їм приносить подарунки на свято "Святий Миколай" - це Шершун Микола Харитонович:


Переглядів: 1251 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]