Компьютер однажды побил меня в шахматы, но в кикбоксинге он оказался просто слабак.(Эмо Филипс)
Пошук

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » 2014 » Січень » 27 » Сузір’я (Костопіль) - клубний чемпіон області 2014!
4:17 PM
Сузір’я (Костопіль) - клубний чемпіон області 2014!
26 січня 2014 року в приміщенні спорткомплексу с. Зоря Рівненського району відбувся відкритий турнір зі швидких шахів з нагоди 40-річчя створення шахового клубу "Зоря" та пам’яті його засновника - Жука Миколи Івановича. Захід з 2011 року набув статусу неофіційного клубного чемпіонату Рівненської області з шахів. До участі в чемпіонаті допускалися команди в складі трьох осіб з середнім рейтингом не вище 2180. Подали заявки на участь 12 команд. Чемпіонат пройшов за швейцарською системою в 5 турів з контролем часу – по 15 хв. Запроваджені обмеження в середньому рейтингу команд додали інтриги змаганням, які пройшли в напруженій боротьбі. В підсумку 1 місце виборола команда Сузір’я-Костопіль (Рехтман, Іллюк, Кононець), 2 місце за БДА-Рівне (Балєєв, Данилюк, Антонець), 3 місце в МПД-Рівне (Матвійчук, Петренко, Демянюк). Команди, які зайняли місця з 1 по 5, отримали грошові нагороди та грамоти. Турнір відбувся за організаційних зусиль Рівненської районної федерації шахів (голова – Колюх Микола), Рівненської обласної федерації шахів (Президент – Ковальчук Володимир) та за підтримки спонсорів: ПрАТ “Агрофірма Зоря ім. Плютинського” (директор – Саміла Ігор), фірми “Світязь” (директор – Ротар Борис).

Після 2-х турів в чемпіонаті визначилися фаворити, які показали 100% результат (по дві перемоги): Сузір’я, БДА та МПД, які в підсумку і зайняли призові місця. В 3 турі БДА та МПД грали між собою (результат - нічия). В 4 турі жереб вивів МПД на лідера – Сузір’я. Цей матч в підсумку став вирішальним у визначенні кращої команди. Більш “рівна” за силою команда з Костополя виявилася фартовішою, здобувши переконливу перемогу 3-0. В 5 турі лідера чекала ще одна команда з Рівного на чолі з Балєєвим Костянтином. Проте “битви” за 1 місце не відбулася: нічия на всіх дошках. Отже, вперше команда з Костополя “Сузір’я” стала чемпіоном. Наші вітання! Крім призерів, грошові винагороди отримали також команди з Березного (Атаманець, Протасевич, Галій Арк.) та Здолбунова (Борзенко, Кирилюк, Прокопчук), що зайняли 4 та 5 місця.