Пошук

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » 2013 » Серпень » 28 » Турніри до Дня Незалежності України в Здолбунові!
8:47 AM
Турніри до Дня Незалежності України в Здолбунові!
За традицією до Дня незалежності України Здолбунівська райдержадміністрація та обласна федерація шахів проводять змагання. Як і в минулі роки спочатку на протязі двох днів (24-25 серпня) був проведений турнір зі швидких шахів (по 20 хв.), а на третій день (26 серпня) бліц-турнір (по 5 хв.). Першість зі швидких шахів виборювали 15 спортсменів в одне коло. Вже з першого туру почалися несподіванки. Лікар здолбунівської залізничної поліклініки Петро Борисюк чорними у захисті Грюнфельда зміг переграти одного з фаворитів – Юрія Кошмака , за що навіть здобув аплодисменти нечисленних вболівальників. Для Юрія Кошмака неприємності на цьому не закінчилися і в наступному турі він програє костопільчанину Ігорю Кононцю. До речі, Ігор Кононець вперше брав участь у здолбунівських турнірах і, мабуть, ця обставина заспокоїла фаворитів, а Ігор тим часом здобував перемогу за перемогою. Після того, як у шостому турі він переміг ще й Йосипа Борзенка стало зрозуміло, що його претензії на першість небезпідставні. Однак у дев’ятому турі Кононця перемагає Прокопчук. Саме Олег Прокопчук та Анатолій Кирилюк за три тури до закінчення мали найменше втрачених очок. В очному двобої Прокопчук-Кирилюк фортуна посміхнулася більш досвідченному. У подальшому Анатолій Кирилюк не втрачав очок і заслужено переміг з результатом 12 очок з 14 можливих. На пів-очка від переможця відстали Юрій Кошмак, Ігор Кононець і Йосип Борзенко. Саме у такому порядку розставив призерів додатковий показник – SB коефіцієнт. П’яте місце посів Олег Прокопчук з 10,5 очка. Призери отримали медалі, грамоти і цінні подарунки від Здолбунівської райдержадміністрації та обласної федерації шахів.

І, насамкінець, на третій день відбувся турнір з блискавичної гри. 12 шахістів у два кола розіграли призи Здолбунівської райдержадміністрації. По напрузі він навіть перевершив турнір з швидких шахів, бо до числа фаворитів додалися неодноразові учасники фіналів першості Рівненської області Володимир Ковальчук та Ігор Намінський. У бліц-марафоні з 22 партій темп завдали Володимир Ковальчук та Ігор Кононець здобувши на старті по чотири перемоги. Однак, у п’ятому турі Кононець програє принципову партію Юрію Кошмаку. Проміжний результат лідерів першого кола – Володимир Ковальчук та Юрій Кошмак – по 9 з 11, Ігор Кононець – 8, Йосип Борзенко – 7,5. У другому колі Борзенко грав невдало і набрав лише 6 очок. Його остаточний результат 13,5 очок з 22 можливих дуже далекий від п'єдесталу і в результаті четверте місце. А от по 17,5 очок набрали відразу три «КО» - Ковальчук, Кононець та Кошмак (в алфавітному порядку). Вкотре довелося включати шаховий фотофініш – рахувати SB-коєфіцієнти . Переможець - Володимир Ковальчук, другий – Ігор Кононець , третій – Юрій Кошмак.