Середа, 2021-06-16, 5:41 PM
Вітаю Вас Гість | RSS
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Рівненська федерація шахів

Каталог статей

Головна » Статті » Турніри 2010 » Чемпіонат області

Півфінал чемпіонату області - 2010

м. Рівне, 24-26.01.2010

Турнірна таблиця



 1 Пугачов Ілля кмс 2172 Рівне 8
2 Петренко Олександр кмс 2203 Рівне 7.5 3 Шинкарчук Максим кмс 2169 Рівненський район 4 Колбасін Олександр кмс 2147 Рівне 6.5 5 Іллюк Петро, 1 2091 Березне 6.5 6 Намінський Ігор, кмс 2090 Здолбунів 6.5 7 Денищук Олександр, 1 2011 Рівненський район 6 8 Римарчук Юрій, 1 2015 Володимирець 6 9 Борзенко Йосип, кмс 2141 Здолбунів 5.5 10 Бойко Олександр, 1 2038 Рівне 5.5 11 Сєдлов Віктор, кмс 2118 Рівне 5.5 12 Лада Андрій, 1 2125 Костопіль 5.5 13 Палій Андрій, 1 2015 Рівне 5.5 14 Гловацький Володимир, 1 2006 Рівне 5.5 15 Кононець Ігор, кмс 2067 Костопіль 5 16 Параниця Віктор, 1 2007 Рівне 5 17 Затирка Максим, 1 2053 Костопіль 5 18 Андрєєв Дмитро, кмс 2106 Володимирець 5 19 Шевчук Степан, 1 2007 Рівне 5 20 Бедратий Михайло, 1 1939 Здолбунів 5 21 Підцерковний Володимир, 1 1997 Рівне 5 22 Пожарський Анатолій, 1 1986 Дубно 5 23 Ткачук Андрій, 1 2008 Дубровиця 5 24 Ковальчук Володимир, кмс 2146 Здолбунів 4.5 25 Прокопчук Олег, 1 2030 Здолбунів 4.5 26 Ільїн Олег, 1 1957 Рівне 4.5 27 Ширко Віталій, 1 1941 Березне 4.5 28 Остапчук Анатолій, 1 1970 Рівне 4.5 29 Коваль Микола, 1 2000 Здолбунів 4.5 30 Родкін Олег, 1 1950 Млинів 4.5 31 Туленіна Ілона, 1 1827 Рівне 4.5 32 Гуменюк Олександр, 1 2000 Здолбунів 4 33 Михайлус Веніамін, 1 1900 Рівненський район 4 34 Шаранський Валентин, 1 2000 Остріг 4 35 Данилюк Василь, 1 1959 Рівне 4 36 Абрамчук Григорій, 1 2000 Клесів 4 37 Якимчук Арсен, 1 1900 Рівне 4 38 Абрамчук Олександр, 1 1949 Клесів 3.5 39 Ващук Віталій, 1 1874 Рівне 3.5 40 Романюк Анатолій, 1 1974 Клесів 3.5 41 Толочик Андрій, 1 2000 Костопіль 3.5 42 Кочедиков Олександр, 1 1950 Млинів 3.5 43 Михайлус Петро, 1 1980 Рівненський район 3.5 44 Ніконов Євген, 1 2000 Рівне 3 45 Жакун Олексій, 1 1998 Дубровиця 3 46 Хильчук Тарас, 1 1900 Березне 3 47 Снітко Наталія, 1 1900 Володимирець 3 48 Цюлюпа Богдан, 1 1900 Рівне 3 49 Дем'янюк Андрій, 1 1900 Рівне 2.5 50 Усаченко Анатолій, 1 1950 Кузнецовськ 2 51 Корнійчук Петро, 1 2000 Рівне 1.5




Категорія: Чемпіонат області | Додав: Admin (2011-01-03)
Переглядів: 1012 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]