Четвер, 2021-06-17, 10:04 AM
Вітаю Вас Гість | RSS
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Рівненська федерація шахів

Каталог статей

Головна » Статті » Турніри 2010 » Кубок області

7 етап Кубка області - 2010

м. Дубно, 26-28.11.2010

Турнірна таблиця

  1 Балеев, Константин 2313 кмс Рівне 7.5
  2 Боришкевич, Роман 2296 кмс Рівне 7
  3 Тимощук, Тарас 2118 кмс Рівненський 7
  4 Борзенко, Иосиф 2185 кмс Здолбунів 6.5
  5 Мельниченко, Олександр 2378 мс Луцк 6
  6 Матвейчук, Александр 2270 кмс Рівне 6
  7 Ковальчук, Владимир 2178 кмс Рівне 6
  8 Седлов, Вiктор 2090 кмс Рівне 6
  9 Иллюк, Петр 2102 I Березне 5.5
 10 Антонець, Юрiй 2044 I Рівне 5.5
 11 Харчишин, Володимир 2000 I Дубно 5
 12 Палiй, Андрiй 2024 I Рівне 5
 13 Нiколайчук, Вiктор 2000 I Дубно 5
 14 Ильин, Олег 1962 I Рівне 5
 15 Прокопчук, Олег 2035 I Здолбунів 5
 16 Атаманец, Василь 2062 I Березне 5
 17 Поздняков, Юрiй 2048 I Рівненський 5
 18 Пожарский, Анатолiй 1987 кмс Дубно 4.5
 19 Данилюк, Василий 1981 I Рівне 4.5
 20 Забокрицький, Олександр 1979 I Луцк 4.5
 21 Шевчук, Степан 2023 кмс Дубно 4.5
 22 Туленiна, Илона 1813 I Рівне 4.5
 23 Шаранский, Валентин 1950 I Остріг 4.5
 24 Толочик, Андрiй 2000 I Костопиль 4.5
 25 Яконюк, Михаил 1946 I Дубно 4.5
 26 Затирка, Максим 2073 I Костопіль 4
 27 Кухаренко, Олександр 2001 I Дубно 4
 28 Ширко, Виталий 1936 I Березне 4
 29 Колюх, Николай 1944 I Рівненський 3.5
 30 Пiнчук, Вадим 1900 I Рiвненський 3.5
 31 Забокрицька, Дарина 1900 I Луцк 3.5
 32 Алексеенко, Сергiй 1900 I Острiг 3.5
 33 Глодовський, Микола 1900 I Рiвненський 3.5
 34 Буката, Володимир 1900 I Рiвненський 3.5
 35 Завадський, Володимир 1900 I Рiвне 3
 36 Хiльчук, Роман 1900 I Березне 3
 37 Халява, Андрiй 1900 I Рiвне 3
 38 Мельник, Юрiй 1900 I Рiвне 2
 39 Олiйник, Владислав 1900 I Острiг 2

Залікові бали після 7-х етапів:

38 Боришкевич Роман,
36 Балєєв Костянтин, 
25 Матвійчук Олександр,
22 Борзенко Йосип, 
16 Кудрик Андрій,
16 Ковальчук Володимир,
14 Колбасін Олександр,
11 Пугачов Ілля,
11 Петренко Олександр,
11 Рехтман Павло,
7 Сєдлов Віктор,
6 Лада Андрій,  
6 Тимощук Тарас,
5 Кононець Ігор,
4 Лісовський Костянтин,  
4 Сарнавський Олександр, 
4 Шинкарчук Максим,
4 Хоменко Микола, 
3 Жакун Олексій, 
3 Параниця Олександр,
3 Атаманець Василь,
2 Гловацький Олександр,
2 Болсуновський Констянтин,
1 Бойко Олександр
1 Данилюк Василь,
1 Затирка Максим,  
1 Прокопчук Олег,
1 Іллюк Петро,
1 Кирильчук Микола, 
1 Палий Андрий.


Категорія: Кубок області | Додав: Admin (2011-01-06)
Переглядів: 972 | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]